EUR
Lazūnų g. 23, Kaunas
Filtras
Keisti paieškos parametrus
Kelionių paketai
Vilnius
Lietuva
Kaunas
Vilnius
Estonia
Tallinn
Latvija
Ryga
Jau pasirinkta atstatyti
Tiksli data Išvykimo laikotarpis Visas mėnuo
7 - 10 n.
Papildomi parametrai
Kurortai
Pagrindiniai parametrai
Subjektyvus viešbučio vertinimas
visi
+
Maitinimo tipas
Kolekcijos ir filtrai
Daugiau parinkčių
Biudžetas
Kelionė sudėtis
Nuolaidos kodas
Nerodyti papildomų parametrų
Jau pasirinkta
Rasti žemėlapyje
Pradėkite vesti miesto ar viešbučio pavadinimą ir išsirinket vieną iš pasiūlytų variantų
Papildomi parametrai
Pagrindiniai parametrai
Subjektyvus viešbučio vertinimas
visi
+
Maitinimo tipas
Įvertinimas ne mažesnis nei
Tarifo tipas
Pasirinkimai
Daugiau parinkčių
Biudžetas
Nuolaidos kodas
Nerodyti papildomų parametrų
Žemėlapis

Ekskursijos Andoros

-

Ekskursijų kainos Ispanijoje

Informaciją apie ekskursijas (informacinio susitikimo metu/ pervežimo į viešbutį metu) Jums suteiks Tez Tour atstovas.

1. Ekskursijų programa ir kainos Tenerifėje 2021 m. (atnaujinta 2021 01 25)

2. Ekskursijų programa ir kainos Maljorkoje (atnaujinta 2019-07-08)

“Caldea” parkas

"Caldea" — didžiausias Europoje terminių vandenų centras, įsikūręs kalnuose. Tai viena populiariausių poilsio vietų Andoroje. Čia, net 6 kvadratinių kilometrų teritorijoje, galima mėgautis vandeniu pačiomis įvairiausiomis formomis: kriokliais, upeliais, geizeriais, ežerais, karštais garais ir ledynais. O maudytis šiltame baseine po atviru dangumi krentant snaigėms – neapsakomas malonumas. Ne mažiau malonu mėgautis hidromasažais bei karštomis romietiškomis pirtimis...

Centre naudojamas terminis 68°С vanduo, trykštantis iš “Escaldes Engordan” šaltinio. Terminio vandens parkas siūlo gausybę vandens pramogų ir paslaugų: lagūna uždaroje patalpoje (32°С), saunos (80°С), masažinės vonios po stogu ir po atviru dangumi (34°С), drėkinamosios kaukės, garų salė, poilsio zonos, fluorescencinės šviesos zonos “Vuda”, hidromasažai, lagūna po atviru dangumi (34°С), indoromietiškos pirtys, ledo patalpa (14°С), “burbuliuojantis” vandens gultas, infraraudonųjų spindulių zona, upeliukas su ramesne ir stipresne srove, soliariumas. Kasmet stengiamasi pasiūlyti naujovių. Tad šiandien čia galima pasimėgauti “Termovital” procedūra, “pindes” masažu (arbata, bambukas ir azijietiškos žolelės), masažu vandenyje.

Antrajame komplekso aukšte įsikūręs Kaldėjos klubas – tai savotiška VIP zona, kur kiekvienam klientui taikoma individuali programa. Klubo klientai gali mėgautis “actekų vonia” tropinio sodo apsuptyje, japoniškame sode įrengta maudykle su greipfrutais, relaksacine zen stiliaus maudykle, sūkūrinėmis voniomis atvirame ore, vandens čiužiniais, turkiška pirtimi, “aqua” baru...

Po vandens procedūrų galima apsilankyti bare, restorane, prekybos centre. Mažiesiems centro lankytojams įrengtas vaikų klubas “Chiqui park”.

 

Barselonos apžvalga

Apžvalginė ekskursija po Katalonijos sostinę, vieną iš gražiausių ir populiariausių šalies miestų.

Ekskursijos metu susipažinsite su gražiausiais Barselonos vaizdais ir jos istorija, aplankysite populiariausias lankytinas vietas: pasigrožėsite nuostabiąja Antonio Gaudi architektūra, Plaza Katalonija ir Kolumbo aikštėmis, taip pat pasivaikščiosite garsiąja La Rambla gatve.

Atvykę į Barseloną, pasisemsite daugybę malonių įspūdžių iš neįtikėtinai gražaus miesto!

Futbolas stadione “Camp Nou”

Ispanijoje ir Katalonijoje futbolas žiūrimas su tokia pačia didele aistra. Tad apsilankymas bet kokiose “La Liga” rungtynėse pavirsta į azartinį šou. Ką jau kalbėti apie pasaulinį susitikimą! 

Su malonumu jums surengsimes kelionę, į kurią įskaitomas bilietas į rungtynes, pervežimai bei gido paslaugos. 

Monseratas

Monserato vienuolynas įkurtas IX a. Šis vienuolyno kompleksas išlieka populiarus bei reikšmingas Ispanijos šiaurinėje dalyje  iki šių dienų. Sobore laikoma garsioji Madonos, Katalonijos globėjos, statula.

Apžvalginės ekskursijos metu sužinosite vienuolyno istoriją, išgirsite “Escolania” berniukų chorą, taip pat pamatysite komplekso meno galerijos paveikslų kolekciją. Po ekskursijos turėsite laisvo laiko pietums bei pasivaikščiojimui.

Salvadoro Dali muziejus

Ekskursijos metu aplankysite legendinį Salvadoro Dali teatrą – muziejų Figerese. Ekstravagantiškas ir talentingas dailininkas visą savo gyvenimą šokiravo žmones neįprastais poelgiais bei darbais. 

Figerese sukaupta didžiausia ir įvairiausia Dali kūrinių kolekcija: paveikslai ir skulptūros, “veido kambarys”, trimačiai koliažai bei kiti neįtikėtini Katalonijos genijų darbai.

Karkasonas ir Tulūza

Jūsų laukia kelionė į du senovinius Prancūzijos miestus – Karkasoną ir Tulūzą. Prancūzijos pietuose įsikūrusi viena didžiausių tvirtovių Europoje – Karkasonas – šimto apgulčių miestas. Pažintinės kelionės metu turėsite galimybę paragauti garsiųjų regiono vynų bei pasimėgauti pietumis gido rekomenduotame restorane. 

Trubadūrų ir puikaus vyno tėvynėje – Tulūzoje – galėsite pasivaikščioti senamiesčio gatvėmis, sužinoti, kodėl Oksitanijos sostinė vadinama “Rožiniu miestu” bei pasigėrėti vietinėmis įžymybėmis: Jakobinų sodu, San Sernin bazilika, Kapitolijaus aikšte ir kt.

Ispaniškoji Venecija

Vienas jauniausių bei keisčiausių Ispanijos kurortų, įsikūrusių Kosta Brava pajūryje, stebina net patyrusius keliautojus. Tai uostamiestis, pamėgtas Europos jachtų mylėtojų bei Venecijos gyvenimo būdo gerbėjų. Kurortas turi net 37 kanalus, kurie tęsiasi 37 kilometrus.

Jūs taip pat aplankysite senovinį Katalonijos miestą  Besalu. Pasivaikščiosite viduramžių gatvelėmis, pasigėrėsite didingos pilies bei tvirtovės mūrais. Be to, galėsite dalyvauti likerių ir saldumynų degustacijoje. 

Austrių fermos Prancūzijos pakrantėje

Kelionės metu išvysite keletą įdomių Prancūzijos gyvenviečių. Ekskursijos maršrutas atves jus į Vilfranš de Konflaną, nedidelį kalnų miestelį, įkurtą XI a. Taip pat aplankysite Perpinjaną, kur išvysite karalių rūmus ir kitus senovinius pastatus. 

Atvyksite į žvejų kaimelį Lukatą, kuriame galėsite paskanauti puikių ir nebrangių jūros gėrybių, o vietiniai gyventojai padės jums išsirinkti atitinkamą vyną. 

Karakasonas

Prancūzija — užburiančių peizažų šalis su turtinga istorija, galinti didžiuotis pasauline klasika tapusia nacionaline virtuve bei šalies vyndarių kūriniais. Prancūzija savo istorija, kultūra ir papročiais traukia lyg magnetas. Juk šioje šalyje buvo tiek svarbių istorijai įvykių. O Langedokas, regionas šalies pietuose, traukia dar ir nepakartojamu mistiniu žavesiu bei viduramžiška aura. Tai labai turtingas ir derlingas kraštas, įsikūręs pačioje karinių, o vėliau ir prekybinių kelių kryžkelėje, pačioje Europos širdyje. Būtent šioje Prancūzijos srityje slepiasi daugiausia paslaptingų ir mistinių vietų. Viena iš jų – Karkasonas.

Karkasonas — lyg pasakų knygose regėtas, garsus miestas-tvirtovė, dar pamenantis keltų ir Romos Imperijos karius, kurių ir buvo įkurtas. Senose miesto gatvelėse plaikstosi Langedoko regiono vėliavos ir grafų vimpelai su Tulūzos kryžiais. Čia visais pojūčiais galima pajausti Viduramžių dvasią. Karkasono pilies struktūra bei gynybinė sistema – unikali, tai net ne pilis, o citadelė ar puikiai įtvirtintas miestas. Miesto gynybines sienas juosia Odo upė, supa dvigubas gynybinių sienų žiedas (pirmoji siena pastatyta Romos laikais, antroji – Viduramžiais), tad miestas visiems atvykusiems kariams bei prekeiviams turėjo atrodyti tikrai neįveikiamas. Karkasono tvirtovėje galėjo tilpti net dešimt tais laikais nemažomis atrodžiusių pilų. Tad puikiai įrengtas miestas-tvirtovė visiems priešams siuntė vieną vienintelį signalą - “aš neįveikiama”.

Karkasoną dar galima būtų įvardinti ir kaip “akmeninę knygą”, kurioje galima “perskaityti” visų praėjusių epochų istorijos (ypač karybos) nuotrupas - pradedant Romos Imperija ir baigiant XIV amžiumi. Karkasono senamiestis pakeri subtiliu grožiu ir architektūrinio ansamblio harmonija. Dvigubas gynybinių sienų žiedas, unikali Šv. Nazarijaus ir Šv. Celsijaus Bazilika, siauros ir kreivos gatvės – nepalieka abejingų. Į citadelę vedantys Narbono vartai su galingais kontraforsais datuojami XIII a. Tai vienas įspūdingiausių ir gražiausių statinių, išlikusių iš Viduramžių epochos. Narbono bokštai, saugantys vienintelius vartus į tvirtovę buvo pastatyti Pilypo Drąsiojo laikais. Bokštai, suręsti iš grubiai tašytų blokų kyla į 25 m aukštį, o jų sienų storis siekia net 4 metrus. Šalia Narbono vartų stovi paminklas damai Karkas. Pagal legendą, po penkerių metų Karkasono apgulties, saracėnų kraliaus žmona Karkas gudrumu įveikė patį Karolį Didįjį. Pastarosios moters vardu ir buvo pavadinta ši miesto dydžio tvirtovė.

Vilkite vėliavą į norimą vietą žemėlapyje
OK
Lankytojų patogumui, norint teikti asmeninę informaciją, įsiminti asmeninius pageidavimus ir svetainės nustatymus, mūsų svetainėje naudojami slapukai ir kitos panašios technologijos. Norėdami naudotis svetaine, turite patvirtinti savo sutikimą naudoti nurodytas technologijas. Išsamiau
Sutinku