EUR
Lazūnų g. 23, Kaunas
Filtras
Keisti paieškos parametrus
Kelionių paketai
Vilnius
Lietuva
Kaunas
Vilnius
Estonia
Tallinn
Latvija
Ryga
Jau pasirinkta atstatyti
Tiksli data Išvykimo laikotarpis Visas mėnuo
7 - 10 n.
Papildomi parametrai
Kurortai
Pagrindiniai parametrai
Subjektyvus viešbučio vertinimas
visi
+
Maitinimo tipas
Kolekcijos ir filtrai
Daugiau parinkčių
Biudžetas
Kelionė sudėtis
Nuolaidos kodas
Nerodyti papildomų parametrų
Jau pasirinkta
Rasti žemėlapyje
Pradėkite vesti miesto ar viešbučio pavadinimą ir išsirinket vieną iš pasiūlytų variantų
Papildomi parametrai
Pagrindiniai parametrai
Subjektyvus viešbučio vertinimas
visi
+
Maitinimo tipas
Įvertinimas ne mažesnis nei
Tarifo tipas
Pasirinkimai
Daugiau parinkčių
Biudžetas
Nuolaidos kodas
Nerodyti papildomų parametrų
Žemėlapis

Ekskursijos Ispanijos

‌Ekskursijos iš Barselonos

Apžvalginė Barselona


Ekskursijos vyksta iš Barselonos regiono.

Barselona yra daugialypis miestas. Čia pajusite ypatingą harmoniją tarp skirtingų architektūros stilių. Čia greta stovi gotikinės bažnyčios, išlikę romėnų periodo tvirtovių sienos, elegantiški modernizmo epochos dvarai ir šiuolaikiniai dangoraižiai. Jums tikrai neužteks vienos dienos susipažinti su Barselona!

Jei norite per vieną dieną pamatyti žymiausius Barselonos paminklus mes Jums siūlome  prisijungti prie mūsų organizuojamos apžvalginės ekskursijos po Barseloną. Ekskursijos metu Jūs aplankysite labiausiai turistų lankomas vietas Barselonoje.

Į ekskursijos programą įtraukti svarbiausi Barselonos architektūros paminklai. Susipažinsite su žinomiausio ir labiausiai miestiečių mylimo ir gerbiamo architekto Antoni Gaudi kūriniais. Apsilankysite legendomis apipintoje  Šv. Šeimynos bažnyčioje.

Ekskursijos metu Jums  papasakos Romos kolonijos Barsino istorija, pamatysite Baselonetą ir jos paplūdimius, Triumfo arką, apsilankysite Eixample kvartaluose, Siutadeja parke, Ispanijos aikštėje. Pakilę į Montjuic kalną galėsite pasigrožėti nuostabia Barselonos miesto panorama. Ir, žinoma, prisiminimui pasidaryti nuotrauką su nuostabiais panoraminiais vaizdais į Barseloną.

Gotikinis kvartalas


Ekskursijos vyksta iš Barselonos regiono

Pažintį su Barselona siūlome pradėti nuo apsilankymo gotikiniame kvartale. Gotikinis kvartalas yra istorinis Barselonos miesto centras. Tai autentiškas viduramžių kampelis. Prieš daug amžių čia buvo įsikūrusi romėnų gyvenvietė Barsino. Nuo šios gyvenvietės ir prasideda Barselonos miesto istorija. Kvartalo perlas - Barselonos katedra, kurią puošia įspūdingas fasadas. Katedra yra puikus katalonų gotikinės architektūros pavyzdys. Vienoje iš katedros  koplyčių gyvena baltos žąsys. Katalonijos gyventojai mano, kad balta spalva simbolizuoja Šventosios Eulalijos skaistumą. Šventoji Eulalija yra Barselonos miesto globėja.

Istorinis gotikinio kvartalo centras yra Karaliaus aikštė. Ši aikštė yra gotikos šedevras. Ji mena daug istorinių Barselonos įvykių. Šioje aikštėje XV amžiuje katalikų karalius Ferdinandas ir Izabelė priėmė Kristupą Kolumbą. Menininkai ir bohemos atstovai yra pamėgę Del Pi aikštę. Šioje aikštėje galėsite pasigrožėti žavinga Santa Maria Del Pi. Nerasite Europoje miesto, kuri viename kvartale stovėtų tiek daug gotikinių pastatų.

Vakare, po pasivaikščiojimo Gotikiniame kvartale, rekomenduojame apsilankyti Ispaniškame gitaros koncerte, kuris vyks Šventosios Onos bažnyčioje. Ji pastatyta XII a. Iš pradžių čia buvo įsikūręs tamplierių vienuolynas. Koncertas vyks nepaprastoje atmosferoje, kurią sukuria bažnyčios akmenines sienos, dvelkiančios istorija ir žvakių šviesa. Švelnūs gitaros garsai sujaudina kiekvieno klausytojo širdį. Nepraleiskite progos apsilankyti koncerte ir čia praleisti įspūdingą ir įsimintiną vakarą.

Ispanijos kaimas ir grojantis fontanas

Ekskursijos vyksta iš Barselonos regiono

Ekskursijos metu apsilankysite Ispaniškame kaimas (Poble Espanyol), kuris yra muziejus po atviru dangumi. Muziejus buvo įkurtas 1927 metais, prieš pat Pasaulinės prekybos parodos atidarymą.

Muziejuje rasite 16 Ispanijos regionų pastatų, gatvių ir aikščių sumažintas kopijas. Muziejuje esančiuos namuose įkurtos amatininkų dirbtuvės. Apsilankę muziejuje galėsite savo akimis pamatyti kaip amatininkai kuria keramikos, tekstilės, odos ir stiklo gaminius. Čia pat galite įsigyti jums patikusį gaminį. Čia rasite viską, kuo garsėja Ispanija. Muziejaus teritorijoje esančiose kavinėse ir restoranuose galėsite užkąsti. Čia veikia flamenko teatras.

Apsilankę Poble Espanyol pasinersite į Ispanijos istoriją ir trumpam pasijusite dalimi čia verdančio gyvenimo.

Jei lankysitės Barselonoje, tai būtinai užsukite pasigrožėti grojančio fontano pasirodymu!

Įspūdingas pasirodymas prasideda po saulėlydžio. Grojant muzikai vandens srovė pradeda šokį, sukdamasi sukuria įvairių formų figūras, kurias apšviečia įvairiaspalvės prožektorių šviesos. Tikrai nepakartojamas vaizdas! Tiesiog būtina tai pamatyti, nes žodžiais neapsakoma.

Gotikinis kvartalas, Las Ramblas ir akvariumas


Ekskursijos metu aplankysite garsųjį Ramblas bulvarą ir gotikinį kvartalą bei Katedrą. Čia yra senosios Barselonos širdis. Jūs aplankysite Karaliaus ir Del Pi aikštes, pamatysite griežtą, bet labai žavingą Santa Maria Del Pi bažnyčią ir  išgirsite daug įdomių istorijų iš Barselonos  miesto istorijos.

Po to savarankiškai galėsite apsilankyti legendiniame Barselonos akvariume. Čia įsikūręs  vienas iš svarbiausių Viduržemio jūros povandeninio pasaulio išsaugojimo tyrimo centrų.

Ekskursija vyks pėsčiomis. Įėjimo į Akvariumą bilietai įskaičiuoti į ekskursijos kainą. Akvariume lankysitės savarankiškai.

Gotikinis kvartalas, Las Ramblas ir Picasso muziejus


Ekskursijos metu galėsite pasigrožėti vienu iš garsiausių ir gražiausių miesto bulvarų – Ramblas.  Taip pat apsilankysite prie Senovės Romos tvirtovės sienų, pasivaikščiosite viduramžių Barselonos gatvelėmis, išgirsite pasakojimus apie garsius istorinius įvykius, kurie vyko Katalonijos aikštėse bei aplankysite legendinį Pablo Picasso muziejų.

Ekskursija vyksta pėsčiomis. Į ekskursijos kainą įskaičiuota įėjimo bilietai į muziejų.

Ekskursija į Sagrada de Familia


Ekskursijos metu apsilankysite vienoje iš žymiausių pasaulio šventyklų - Sagrada de Familia katedrą ir išgirsite rusakalbio gido pasakojamą istoriją apie Sagrada de Familia bažnyčios statybą.
Katedra buvo pradėta statyti 1882 metais, tačiau jos statybos vis tęsiasi ir iki šiol nėra baigtos. Katedrą suprojektavo legendinis architektas Antonio Gaudi.

Kartą, išgirdęs priekaištus, kad katedros statyba pernelyg užsitęsė, jis atsakė į jam išsakytą priekaištą: "Bet mano užsakovas niekur neskuba."
 
Į ekskursijos kainą įskaičiuota įėjimo bilietai į katedrą. Neįskaičiuota pakilimo į bokštą bilietas.

Katalonija gurmanams. Naujiena!

Ekskursija organizuojama iš Barselonos regiono

Ekskursijos metu aplankysite ūkyje, kur gaminamas vynas. Čia paragausite tradicinių itališkų vynų, pagamintų iš vietinių vynuogių, augančių Katalonijos kalnų šlaituose.

Ekskursijos metu specialioje galerijoje Jus supažindins su vyno atsiradimo istorija ir vynmedžiais, iš kurių gaminamas vynas. Nusileidę į vyno rūsį pamatysite įspūdingą vyno statinių kolekciją. O mažu traukiniu keliausite po gamyklos teritoriją ir supažindinsite su vyno gamybos procesu.

Po apsilankymo vyno gamybos ūkyje vyksite į vaizdingoje vietoje įsikūrusį kaimą. Kaimas  įsikūręs Montserat kalno papėdėje. Šioje vietovėje jau daug amžių gaminamas alyvuogių aliejus. Apsilankysite muziejuje ir alyvuogių aliejų degustacijoje. Vėliau Jūsų lauks tradiciniai kataloniški pietūs.

Pasirodymas flamenko rūmuose


Siūlome Jums apsilankyti didžiausiame Barselonos flamenko teatre ir pasigrožėti nuostabiu flamenko šokių pasirodymu!
Pasirodymas trunka apie 1 valandą.

Į ekskursijos kaina neįskaičiuota nei pervežimo, nei lydinčio gido paslaugos. Į flamenko šou vyksite  savarankiškai.

Į bilieto kainą įskaičiuota speciali nuolaida vienam gėrimui.

Pasirodymas flamenko rūmuose (su vakariene)

Siūlome Jums apsilankyti didžiausiame Barselonos flamenko teatre. Pasigrožėkite nuostabiu ir ugningu flamenko šokių pasirodymu ir pasimėgaukite vakariene!
Pasirodymas trunka  apie 1 valandą.

Į ekskursijos kaina neįskaičiuota nei pervežimo, nei lydinčio gido paslaugos. Į flamenko šou vyksite  savarankiškai.

Į bilieto kainą įskaičiuota vakarienė iš lengvų tapas užkandžių ir speciali nuolaida vienam gėrimui.

Montseratas

Ekskursijos organizuojamos iš Barselonos ir Kosta Dorado regionų

Montserat vienuolynas yra pats seniausias benediktinų vienuolynas Ispanijoje. Jis yra vienas iš Katalonijos simbolių.
Kiekvienais metais čigonais suplūsta minios piligrimų. Jie čigonais atvyksta pasimelsti Morenetei. Taip katalonai su meile vadina savo žemių globėją.

Ekskursijos metu apsilankysite bazilikoje. Čia jūs pamatysite Šventosios Montserat statulėlę bei išgirsite šios šventosios gyvenimo istoriją. Turėsite galimybę išgirsti dangiškus berniukų choro balsus. Taip pat galėsite pasivaikščioti vienu iš septynių pėsčiųjų takų ir pasimėgauti kvapą gniaužiančiu vaizdu į Montserat kalnus.

Į vienuolyną pakilsite panoraminiu kalnų traukiniu.

Ekskursijos metu galėsite paragauti likerio, pagaminto pagal senuosius vienuolynų receptus. Vienas jų – tradicinis likeris "Crema Catalana". Likeris "Ratafija" yra gaminamas iš graikiškų riešutų. Kai kurie likeriai gaminami iš vaistinių augalų.

Patarimas: dėvėkite patogią avalynę ir patogius drabužius. Atminkite, kad kalnuose oro temperatūra visada yra žemesnė nei mieste.

Dėmesio! Berniukų choras gali atšaukti pasirodymą be išankstinio perspėjimo.

Salvador Dali pasaulis

Ekskursijos organizuojamos iš Barselonos ir Kosta Dorado regionų

Salvadoras Dali - menininkas, kurio kūryba įtakojo viso pasaulio kultūros ir meno plėtrą. Dali savo darbais aplenkė laikmetį ir jo talentas buvo pripažintas jam esant dar gyvam.

Jis visa galva pranoko laikmetį, tad jam tapo ankšta gimtojoje Ispanijoje. Jis bandė pažvelgti į daiktų ir reiškinių esmę, jo ypatingai aštrus protas bandė aprėpti visą visatą. Jie apnuogino savo mintis, perteikdamas jas drobėse. Jo sukurti siurrealistiniai kūriniai ryškūs, o turinys ir temos vertinama labai prieštaringai. Bet niekas nedrįsta prieštarauti, kad tai genijaus kūriniai.       

Jūs apsilankysite Figueras mieste. Tai siurrealizmo genijaus Salvadoro Dali gimtinė. Čia magija ir meilė juntama kiekviename muziejaus kampelyje, nes meilė ir magija lydėjo metininką per visą jo gyvenimą. Jūs taip pat aplankysite viduramžių pilį Pubol. Ji mena aistringą Dali ir jo žmonos bei mūzos Galos meilės istoriją. Muziejuje turėsite galimybę pasigrožėti Dali ir Galos įspūdingais papuošalais.

Salvador Dali ir Žirono teatras - muziejus


Apsilankysite Salvador Dali muziejuje Figueras miste. Jo eksponatai iliustruoja menininko kūrybą. Pamatysite įspūdingą Dali paveikslų kolekciją. Jums tikrai patiks siurrealistinis muziejaus dizainas.

Vėliau vyksite į Žironos miestą. Tai senovinis miestas, kuriame gausu įvairių istorinių epochų pastatų. Ekskursijos metu pasivaikščiosite viduramžių miesto gatvelėmis, pasigrožėsite katedra, aplankysite senąjį žydų kvartalą. Ilgam jūsų dėmesį patrauks nuostabūs vaizdai, atsiveriantys nuo Žironos tilto.

Gotikinis kvartalas ir Las Ramblas

Vaikštant paslaptinguoju gotikiniu kvartalu, prieš Jus atsivers viduramžiškoji Barselona. Dar pereisime pagrindine miesto arterija – Las Ramblas, užsuksime į Boqueria turgų, miesto katedrą, o pasivaikščiojimo pabaigoje aplankysime Kristupui Kolumbui pastatytą paminklą, esantį prie senojo uosto. Tai patys svarbiausi Barselonos lankytini objektai.

Nepažįstamoji Barselona

Ekskursijos metu pamatysite kitokį Barselonos veidą. Pakilsime į Tibidabo kalną, apsilankysime prie Šventosios Širdies bažnyčios, pasivaikščiosime vienu gražiausių Barselonos rajonų- Pedralbes ir apžiūrėsime čia stovintį viduramžišką vienuolyną. Vėliau išbandysime laimę „Labirinto“ parke bei susipažinsime su futbolo klubo „Barcelona“ trofėjų kolekcija.

Skrydis oro balionu

Tai skrydis iki 1000 m aukštyje virš centrinių Katalonijos lygumų. Tai puiki proga iš aukštai pasimėgauti nuostabiais Katalonijos vaizdais. Pakilimas iš nedidelio miestelio, esančio 30 minučių kelio nuo Barselonos.

Ekskursijos  Madride

Pasivaikščiojimas po senąjį Madridą

Ekskursijos metu aplankysite pagrindinę senamiesčio aikštę, susipažinsite su Madrido istorija bei šiuolaikiniu gyvenimu. Aplankysite Ispanijos, Plaza Mayor ir Puerta del Sol aikštes, Almudenos katedrą, Madrido karališkuosius rūmus ir Madrido simboliu laikomą paminklą lokiui su žemuogių medžiu.

Ekskursija vyksta vakare, tad galėsite neskubėdami pasižvalgyti po gražiausias miesto vietoves su nuostabia kompanija.

Karaliaus rūmai Madride

Aplankykite Karaliaus rūmus Madride ir pasigrožėsite itališko baroko stiliumi pastatytais rūmais, įspūdingu pastato interjeru. Čia Jūs  pamatysite garsių Italijos menininkų freskas, Goya ir Velaskeso  paveikslus, unikalius porceliano gaminius,   Stradivari smuiką. Prieš Jus atsivers Ispanijos karalių lobiai.

Į ekskursijos kainą įskaičiuotas įėjimo bilietas į Karaliaus rūmus.

Ekskursija po Madridą ir Toledą

Keliaudami autobusu susipažinsite su Madridu. Gidas supažindins Jus su didinga Ispanijos sostinės istorija ir architektūra. Jūs pamatysite žymiausias, turistų labiausia pamėgtas ir lankomas vietas.

Po to vyksite į Toledą. Toledas buvo Ispanijos karalystės sostine viduramžių periodu. Nuo apžvalginės aikštelės galėsite pasigrožėti Toledo miestu. Apžvalginė aikštelė įsikūrusi prie Tacho upės. Vaikščiodami siauromis miesto gatvelėmis susipažinsite su unikaliais pastatais, aplankysite Toledo katedrą, kur pamatysite senųjų tapybos meistrų sukurtus paveikslus bei pasigrožėsite įspūdingu katedros interjeru.

Ekskursijos vyks autobusu ir pėsčiomis. Pietūs įskaičiuoti į ekskursijos kainą.

Įėjimas į katedrą už  papildomą mokestį.

Retiro parkas ir gobeleno gamyklą

Retiro parkas - nuostabaus grožio parkas, esantis Madrido centre, netoli Atocha stoties. Šis parkas yra ypač pamėgta  turistų  poilsio vieta. Beveik ištisus metus čia žydi šimtai gėlių, o rūmuose prie tvenkinio vyksta teminės parodos. Medžiams ir egzotiniams augalams yra suteiktos įvairios, kartais net keisčiausios formos, Jus tikrai maloniai nustebins. Būtent šiame parke pamatysite vienintelį pasaulyje paminklą, sukurtą  nusidėjusiam angelui, Liuciferiui.

Ekskursijos pabaigoje aplankysite karališkos gobelenų manufaktūros gamyklą-muziejų. Įėjimo bilietas į muziejų yra įskaičiuota į ekskursijos kainą.

Karaliaus rūmai ir Prado muziejus

Ekskursija prasideda  Rytinėje aikštėje.  Jūs aplankysite Madrido Karaliaus rūmus, pasigrožėsite jo nuostabia baroko stiliaus architektūra, o po to aplankysite Nacionalinį Prado muziejų. Šio muziejaus  kolekcijos laikoma viena iš geriausių pasaulyje.

Ekskursijos tipas: pėsčiomis. Įėjimo bilietai į abu muziejus įtraukti į ekskursijos kainą.

Apžvalginė ekskursija po Madridą

Ekskursiją po Madridą pradėsime Ispanijos aikštėje. Jūs aplankysite svarbiausias Ispanijos sostinės lankytinas vietas ir susipažinsite su įspūdinga šio miesto istorija. Autobusu keliausite į Gran Via ir Alkala gatvę, taip pat pasivaikščiosite po Paseo del Prad. Pamatysite operos teatrą ir senąją Atocha stotį bei karaliaus rūmus ir Kolumbo aikštę.

Ekskursija vyks autobusu ir pėsčiomis. Ekskursija prasideda ir baigiasi Ispanijos aikštėje.

Pasivaikščiojimas po senąjį Madridą ir apsilankymas flamenko pasirodyme

Kviečiame į dviejų valandų ekskursiją po Madrido senamiestį. Gidas supažindins Jus su Ispanijos sostinės istorija, architektūra ir tradicijomis. Aplankysite Ispanijos ir seną Plaza Mayor aikštes, apžiūrėsite Rytinę aikštę ir Karaliaus rūmus, Encarnacion vienuolyną, pasigrožėsite Almudenos katedra. Taip pat užsuksite į Puerta del Sol aikšte.

Ekskursijos pabaigoje Jūsų lauks flamenko pasirodymas.

Ekskursijos vyksta pėsčiomis. Bilietai į flamenko pasirodymą ir vienas gėrimas įskaičiuota į ekskursijos kainą.

Ekskursija į Toledą

Ekskursijos metu vyksite į senąją Ispanijos Karalystės sostinę – Toledą. Tai senovinis miestas. Romėnai, vestgotai, maurai ir Kastilijos valdovai ypatingai stiprino miesto sienas. Galėsite pasigrožėti Toledo miesto panorama lankydamiesi vienoje iš gražiausių apžvalginių aikštelių. Vėliau pasigrožėsite istoriniu miesto centru, kuris nuo 1986 metų yra įtrauktas į UNESCO saugomo paveldo sąrašą.

Ekskursija vyksta autobusu ir pėsčiomis.

Ekskursija po Prado muziejų

Madride esantis Prado meno muziejus yra laikomas vienu iš žymiausių ir didžiausių muziejų visame pasaulyje. Ekskursijos metu susipažinsite su menininkų Diureri, Bosch, Rafaelio, Ticiano, Rubenso, El Greco, Goya, Velaskeso ir kitų legendinių menininkų darbais. Lankydamiesi salėse pasigrožėsite skulptūromis ir išskirtinio grožio kūriniais. Muziejuje esantys pasaulinio garso kūriniai užburia lankytojus ir nepalieka abejingų.

Įėjimo į muziejų bilietas įskaičiuotas į ekskursijos kainą.

Ekskursijos iš Kosta Bravos

VIP Montseratas + Salnitre urvai

Ekskursija vyksta iš Kosta Brava, Kosta de Barselona Marseme regionų  

Kerintis Montserato kalnų masyvo grožis buvo ir yra įkvėpimo šaltiniu daugeliui dailininkų, muzikantų ir poetų. Kiekvienais metais suplūsta tūkstančiai žmonių į Kataloniją, norėdami pamatyti "Morenete", kurią taip vadina katalonai. „Marenete“ yra Katalonijos krašto globėja.

Aplankysite Montserat muziejų. Muziejuje surinkta didžiulė archeologinių radinių iš Rytų kraštų kolekcija. Čia surinkta įspūdinga dailės kūrinių kolekcija. Čia rasite garsių tapytojų kūrinius. Galėsite pasigrožėti Salvadoro Dali ir Caravaggio darbais. Į vienuolyną pakilsite  kalnų traukiniu. Kylant traukinuku pro langus atsiveria pasakiško grožio vaizdai į kalnus. Šios VIP ekskursijos metu aplankysite ir Salnitre urvus. Šie urvai įkvėpė architektą Antonio Gaudi pastatyti pasakiško grožio Sagrada de Familia katedrą.

Vykdami į ekskursiją pasiimkite šiltų rūbų, nes kalnuose būna šalčiau. Avėkite patogią avalynę. Nepamirškite fotoaparato.

Diena Pirėnų kalnuose

Visą kelią galėsite grožėtis nuostabia gamta. Ekskursijos metu vyksime į Val de Nuria slėnį, esantį 1967 m. virš jūros lygio. Ši vieta unikali tuo, kad čia nėra automobiliams skirtų kelių. Vienintelis transporto priemonė, kuria galite atvykti į slėnį – kalnų traukinys. Per 40 minučių pakilsite į 1000 metrų aukštį.

Ilgam įsimins vaizdai, kuriuos pamatysite vos tik traukinys išnirs iš paskutinio tunelio. Prieš akis Jums atsivers žaluma akinanti slėnis, skaidrus kalnų ežeras, kuriame atsispindi Pirėnų kalnų viršūnės.

Į kelionę būtina pasiimti šiltesnių drabužių, nes kalnuose gali būti vėsoka.

Barselona ir "Dainuojantys fontanai" (VIP)

Ekskursijos metu pasivaikščiosite po Guelio parką, apžiūrėsite jo "sausaininius" namukus, pamatysite patį ilgiausią pasaulyje suoliuką, pasigrožėsite iš parko atsiveriančia Barselonos panorama. Išvykos metu turėsite galimybę pamatyti ir kitus Gaudi kūrinius – Šventosios Šeimynos katedrą, Milo namus. Taip pat užsuksime į elegantišką ir paslaptingąjį gotikinį kvartalą, pasivaikščiosite Las Ramblas gatve. Kelionę vainikuos "Dainuojančių fontanų" pasirodymas.

Žydrosios pakrantės žavesys

Iš Kosta Bravos ir Kosta de Barselona-Maresmės regionų

Jūsų laukia labai smagi kelionė Žydrąja pakrante. Nica – amžinos šventės miestas. Tai labai garsus kurortas, spinduliuojantis įspūdinga prabanga. Čia ilsėtis mėgo A. Diuma, Floberas, V. Hugo, Ž. Sand, Stendalis. Ekskursijos metu pasivaikščiosite Anglų promenada (Promenade des Anglais), aplankysite Šv. Nikolajaus cerkvę.

Iš Nicos vyksite į Monaką. Monakas - mažiausia pasaulyje pasaulietinė valstybė. Pėsčiomis  Monaką galima įveikti per porą valandų. Monte Karle Jūsų lauks kazino ir milijono verta miesto panorama. Taip pat pakviesime Jus į parfumerijos fabriką "Fragonard", kur galėsite ne tik pasimėgauti kvapų jūra, bet ir įsigyti čia gaminamų kvepalų.

Ispanijškoji Venecija ir paelijos gaminimo pamokos

Iš Kosta Bravos ir Kosta de Barselona-Maresmės regionų

Jei Jūs norite patirti kuo daugiau įspūdžių ir gurmaniškų nuotykių, tai nuoširdžiai rekomenduojame pasirinkti šią ekskursiją.

Ekskursijos metu susipažinsite su ispaniškąja Venecija vadinama, kuri dar vadinama  Empuriabrava. Taip pat paplaukiosite miesto kanalais ir pasigrožėsite gražiais namukais, sodais, nuostabiu paplūdimiu. Iš Venecijos vyksime į Palamos miestą. Čia mokysimės gaminti pačią tikriausią ispanišką paeliją. Profesionalus šefas pamokys Jus kaip pagaminti tobulas salotas iš aštuonkojo bei atskleis ispaniškos užkandėlės „tapas“ gaminimo paslaptis.

Monumentalioji Barselona

Ekskursijos metu pasigrožėsite Barselonos vaizdais, atsiveriančiais nuo Montjuice kalvos. Vėliau susipažinsite su architekto A. Gaudi šedevrais – Šv. Šeimynos katedra, Guelio parku. Pasivaikščiosime po Las Ramblas alėją. Barselonoje yra tiek įdomybių, kad vienos dienos pažinčiai su miestu vargu ar užteks.

Nežinoma Barselona

Ekskursijos metu lankysitės pačioje miesto širdyje – gotikiniame kvartale. Gidas supažindins Jus su pačiais netikėčiausiais miesto kampeliais ir slapčiausiomis gatvelėmis. To nerasite  klajodami populiariausiais turistiniais keliais. Taip pat aplankysite  Barselonos katedrą bei  pamatysite architekto Gaudi suskurtus šedevrus – Šv. Šeimynos katedrą, „La Pedrera“ namus.

Flamenko šou "La Siesta"

Lankysitės tradiciniame ispaniškame kaime "La Siesta". Jis įsikūręs Santa Susanna miestelyje, Kosta Bravos pakrantėje. Čia kas vakarą vyksta flamenko šokių teatro „Ispaniška fantazija“ pasirodymai. Pasirodymuose dalyvauja gerai žinomas visame pasaulyje flamenko šokėjas Hose Leonas, kerinčio balso tenoras Semas ir gitaros virtuozas Diego Kortez. Jus tikrai sužavės choreografų fantazijos, užburianti muzika, šokis. Tai puiki proga susipažinti su aistringuoju ir užburiančiu flamenko pasauliu.

Andora

Iš Kosta Bravos, Kosta Dorados, Kosta de Barselonos-Maresmės

Andoros kunigaikštystė – tai labai maža valstybė, įsikūrusi pačioje Pirėnų kalnų širdyje, tarp Ispanijos ir Prancūzijos sienų. Jos plotas – 468 kv. km, gyventojų skaičius nesiekia 70 tūkstančių. Andoros yra laisvoji ekonominė zona. Kuomet po Antrojo pasaulinio karo Andoros vyriausybė atšaukė mokesčius prekėms, čia pradėjo plūsti milijonai pirkėjų iš Vakarų Europos. Ši šalis iki šiol vilioja žemomis elektronikos prekių, parfumerijos, alkoholinių gėrimų, tabako gaminių bei kitų prekių kainomis.

Vieniems Andora asocijuojasi su gražia gamta, kitiems - su istorija, o tretiems - su daugybe parduotuvių. Čia galite įsigyti prekių už tikrai gerą kainą.

Montserato vienuolynas

Vienuolynas nutolęs 50 km. nuo Barselonos. Vietiniai gyventojai jį laiko švenčiausia vieta Katalonijoje. Tai vienas iš seniausių benediktinų vienuolynų Ispanijoje. Nepakartojamas kalno grožis ir akmeninių viršūnių didybė daugeliui dailininkų, muzikantų, poetų tapo įkvėpimo šaltiniu. Jis traukia keliautojus, maldininkus, alpinistus.

Aplankysime vienuolyno baziliką, prisiliesime prie stebuklingosios Juodosios Montserat Mergelės skulptūros, pasiklausysime berniukų choro atliekamų giesmių. Vėliau pasivaikščiosime vienu iš septynių pėsčiųjų maršrutu. 

Pageidaujantys galės funikulieriumi pasikelti į kalną ir pasigrožėti Montserat vienuolyno kompleksu iš viršaus.

Rupit, El Far ir Besalu

Iš Kosta Bravos, Kosta de Barselonos-Maresmės

Tai pažintis su slapčiausias Katalonijos kampeliais. Keliaudami šiuo maršrutu aplankysite vietas, kurios nėra įtrauktos populiariausius turistinis maršrutus. Jūsų lauks ramybe alsuojantys seni, jaukūs miesteliai ir kaimai, ramios lygumos ir svaiginantys kalnai. Turėsite galimybę pamatyti kaip gyvena vietiniai gyventojai, gyvenantys toli nuo kurortinio šurmulio.

Šios kelionės metu užsuksime į viduramžiškus  Besalu ir Rupit miestelius. Sakoma, kad šio miesto grindinio akmenys jei galėtų, tai papasakotų daug neįtikėtinų, tūkstančio metų senumo istorijų.

Taip pat pakilsime į kalnus, į 1123 m. aukštyje esančią El Far šventyklą. Čia atsiveria svaiginanti panorama.

Čia įsikūręs restoranas, kuriame Jums bus patiekti paprasti, kaimiškai, bet labai sotūs pietūs.

Pietų Prancūzijos aromatai (VIP)

Iš Kosta Bravos, Kosta de Barselonos-Maresmės

Ten, kur Pirėnus skalauja švelnios Viduržemio bangos, prasideda Languedoc - Roussillon Prancūzijos regionas. Kviečiame Jus pasivaikščioti po senovinį Perpignan miestelį. Turėsite laiko pasidairyti po parduotuvėles ir jaukiame prancūziškame restorane išgerti kavos. Taip pat pasiūlysime Jums apsilankyti austrių fermoje. Čia, gryname ore, austres mėgsta skanauti vietiniai gyventojai. Jūs taip pat turėsite galimybę paskanauti šio vietinio delikateso bei vyno.

Aplankysite žavingą  Collioure miestukas. Mažytį miestelį labai mėgo dailininkai. Jie šį jaukų miestelį vadino likimo dovana. Dar ir šiandien čia tvyro bohemiška jauki atmosfera, o gatvės mena garsius menininkus P. Pikaso, A. Matisą, A. Dereną, A. Marke.

Barselonos fontanai

Iš Kosta Bravos, Kosta Dorados ir Kosta de Barselonos-Maresmės

Vakarinė Barselona sužavės Jus savo "Dainuojančių fontanų" spektakliu Ispanijos aikštėje.

Įspūdingas pasirodymas prasideda po saulėlydžio. Grojant muzikai vandens srovė pradeda šokį, sukdamasi sukuria įvairių formų figūras, kurias apšviečia įvairiaspalvės prožektorių šviesos. Tikrai nepakartojamas vaizdas! Tiesiog būtina tai pamatyti, nes žodžiais tai neapsakoma. Grojant garsias operos arijas, šiuolaikines melodijas iš kino filmų prasideda muzikos ir vandens užburiantis pasirodymas – tarsi muzikos ir spalvų simfonija.

Barselona – sportas ir pirkiniai

Iš Kosta Bravos ir Kosta de Barselonos-Maresmės

Ispanija – neabejotinai futbolo šalis. Ispanams tai daugiau nei sportas, tai nacionalinės kultūros dalis, ne, tai religija. Viešint Katalonijoje tiesiog būtina aplankyti garsųjį "Camp Nou" stadioną. Viešnagės metu galima apžiūrėti ir tokias zonas, kurių šiaip nepamatytumėte – futbolininkų persirengimo kambarius, atsarginių žaidėjų suolus, prezidentinę ložę, komentatorių kabinas, žurnalistų centrą. Taip pat aplankysime ir futbolo klubo "Barcelona" muziejus.

Barseloną dažnai vadina "pačia didžiausia Europos parduotuve". Atvykus apsipirkti, tiesiog būtina užsukti į "El Corte Ingles" – čia Jūs rasite viską, ko tik geidžiate.

Karkasonas

Iš Kosta Bravos ir Kosta de Barselonos-Maresmės

Karkasonas — garsus miestas-tvirtovė, dar pamenantis keltų ir Romos imperijos karius. Miesto gynybines sienas juosia Odo upė, tad miestas atrodo tikrai neįveikiamas. Miestą taip pat supa dvigubas gynybinių sienų žiedas (pirmoji siena pastatyta Romos laikais, antroji – viduramžiais), pilis – Trankavelių dinastijos statinys, mieste stovi ir unikali bazilika. Siauros ir kreivos miestelio gatvelės nukels Jus į tikrus Viduramžius.

Riterių turnyras

Iš Kosta Bravos, Kosta Dorados ir Kosta de Barselonos-Maresmės

Šis vakaras skirtas Viduramžių epochai – riteriams ir jų damoms. Atvyksite į pilį, kur Jus pasitiks grafas ir grafienė Valtorderos. Tarnai Jus palydės į tribūną, pasiūlys viduramžiškų užkandžių, kuriuos teks valgyti be įrankių.

Riterių turnyras perkels Jus 4000 metų atgalios – riteriai pademonstruos piktųjų dvasių išvarymo ritualą bei savo jojimo įgūdžius. Jūsų akyse įvyks dvikovos, kurių metu riteriai demonstruos savo drąsą bei kovos sugebėjimus. Po turnyro būsite pakviesti į kitą salę, kurioje pilies orkestras gros populiarias šokių melodijas – kaip supratote, vyks savotiška viduramžiška diskoteka. Po to pasidės flamenko pasirodymas.

Salvadoro Dali pasaulis

Iš Kosta Bravos, Kosta Dorados, Kosta de Barselona-Maresmės

Pora valandų nuo Barselonos ir Jūs Figerese, miestelyje, kurį privalu aplankyti kiekvienam modernaus meno mylėtojui. Figereso miestą išgarsino žymus Ispanijos genijus Salvadoras Dali. Jis čia gimė, kūrė, gyveno ir mirė, čia ir palaidotas. Svarbiausias lankytinas objektas šiame miestelyje, be abejo, Salvadoro Dali muziejus.

Aplankysite S. Dali muziejų-teatrą – pagrindinį šio miesto akcentą. Šiame muziejuje eksponuojami siurrealizmo genijaus paveikslai, dažnai vadinami haliucinaciniais. Čia galima išvysti garsiuosius menininko kūrinius – "Lietaus Taksi", "Haliucinogeninis toreodoras", "Juodasis Kadilakas", garsiuosius auksinius kiaušinius, kurie pūpso ant muziejaus stogo, veido formos pavidalo kambarį, gausybę pagal menininko eskizus sukurtų papuošalų, kostiumų, kvepalų buteliukų ir daugelį kitų siurrealistinių kūrinių. Neįmanoma aprašyti patiriamų įspūdžių klaidžiojant po iliuzijų meistro sukurtą erdvę, tai būtina pamatyti savo akimis!

 Taip pat užsuksime į Pubol rūmus Figereso kaimynystėje. Juos Salvadoras Dali kadaise dovanojo savo mylimajai, mūzai ir įkvėpėjai žmonai Galai, kuri ir palaidota juose. Šioje pilyje eksponuojami tiek S. Dali, tiek Galos meno kūriniai, asmeniniai daiktai, rūbai.

"Dali trikampis" (VIP)

Iš Kosta Bravos, Kosta de Barselona-Maresmės

"Dali trikampis" – tai trys svarbiausi objektai, susiję su garsiuoju siurrealizmo genijumi Salvadoru Dali. Teatras-muziejus Figerese, Pubol Galai skirti rūmai Figereso kaimynystėje ir Dali namas Port Ligate, kuriame atsiskleidžia "tikrasis" Dali.

Žirona ir naktinis Salvadoro Dali muziejaus lankymas

Iš Kosta Bravos, Kosta de Barselona-Maresmės.

Istorinis Žironos miesto centras išsidėstęs kalvos viršūnėje, juosiamoje Onjaro upės. Už upės jau driekiasi naujieji kvartalai, atsiradę XIX ir XX amžiais. Senamiesčio širdis – Libertat bulvaras, nuo jo atsišakoja siauručių viduramžiškų gatvelių labirintas. Kalvos viršūnėje stūkso erdvi gotikinė katedra. Viešint Žironoje taip pat būtina pamatyti ir metalinį Gustavo Eifelio projektuotą tiltą per Onjaro upę.

Iš Žironos vyksite į Figeresą. 22 val. čia vėl duris atvers Dali teatras-muziejus. Neįprastame apšvietime siurrealistiniai kūriniai atrodo dar įdomiau, paslaptingiau ir savičiau. Tad jei jau lankėtės šiame muziejuje dieną, naktį jį verta aplankyti dar kartą.

Fejerverkų festivalis

Iš Kosta Bravos, Kosta de Barselona-Maresmės

Kviečiame Jus į nepamirštamą ugnies šou – tarptautinį fejerverkų konkursą, liepos mėnesį vykstantį Blaneso mieste. Iki fejerverkų šou Jūs laivu paplaukiosite palei miestelio pakrantes, o tada jau lauksite geriausių pasaulio fejerverkų meistrų pasirodymų.

Žirona ir Medes salos

Iš Kosta Bravos, Kosta de Barselona-Maresmės

Jūsų laukia pažintis su Žirona ir jos katedra, „Arabiškų pirčių“ muziejumi, žydų kvartalu. Po pasivaikščiojimo vyksime į nedidelį La Eskalos miestuką, įsikūrusį Rosas įlankoje. Čia Jūsų lauks katamaranas, kuriuo leisitės į atvirą jūrą link Medes salų.

Medes salos – tai mažytis salynas, esantis netoli L'Estartit miestelio. 7 salelės garsėja turtinga savo ekosistema. Plaukdami per stiklinį laivo dugną galėsite stebėti ir povandeninį jūros pasaulį. Katamaranas stabtels, kad galėtumėte išsimaudyti skaidriame vandenyje.

Madridas

Iš Kosta Bravos, Kosta de Barselona-Maresmės

Madridas – Ispanijos sostinė – didžiausias miestas, karališkas miestas, savo grožiu galintis lenktyniauti su pačia Barselona. Žavūs jo senieji kvartalai, nuostabūs muziejai, meno galerijos, daugybė monumentų ir istorinių paminklų – šis miestas nepakartojamas. Jį tiesiog būtina aplankyti.

Ekskursijos iš Kosta Dorados

Apžvalginė ekskursija po Barseloną

Gyvosios skulptūros, gėlių ir paukščių prekeiviai, dailininkai ir šokėjai, smalsuoliai ir keistuoliai – gyvenimas pagrindinėje Barselonos arterijoje Las Ramblas tiesiog pulsuoja. Šis miestas gyvas, jaudinantis, spalvingas ir be galo gražus. Barselona – nuostabios architektūros miestas, sujungęs romėnų architektūros paminklus, viduramžių gatveles ir kvartalus, nuostabius modernizmo epochos pastatus ir avangardinius pastarojo šimtmečio statinius.

Grožėsimės Barselonos panorama nuo Montjuic kalvos, apžiūrėsime Gaudžio šedevrus – Guelio parką, Šv. Šeimynos bažnyčią. Pavaikščiosime Las Ramblas alėja.

Monumentalioji Barselona

Ekskursijos metu aplankysite Šv. Šeimynos bažnyčią – svarbiausią A. Gaudžio šedevrą, viso jo gyvenimo kūrinį. Vėliau lankysite Barselonos katedrą, pasivaikščiosite po gotikinį kvartalą, pastatytą ant romėniškos gyvenvietės griuvėsių. Tada lauks dar vienas, turbūt pats gyvybingiausias,  Gaudžio kūrinys – Guelio parkas.

Barselona – sportas ir pirkiniai

Ispanija – neabejotinai futbolo šalis. Ispanams tai daugiau nei sportas, tai nacionalinės kultūros dalis, ne, tai religija. Viešint Katalonijoje tiesiog būtina aplankyti garsųjį „Camp Nou“ stadioną. Viešnagės metu galima apžiūrėti ir tokias zonas, kurių šiaip nepamatytumėte – futbolininkų persirengimo kambarius, atsarginių žaidėjų suolus, prezidentinę ložę, komentatorių kabinas, žurnalistų centrą. Taip pat aplankysime ir futbolo klubo „Barcelona“ muziejus.

Barseloną dažnai vadina „pačia didžiausia Europos parduotuve“, tad suteiksime Jums laisvo laiko miesto centre pavaikščioti po parduotuves.

Vyndarystė (VIP)

Aplankysite Katalonijos vyndarystės sostinę – Penedeso rajoną. Gamta čia pilna harmonijos, o peizažai atrodo nepalytėti žmogaus veiklos. Užsuksime į ūkį, kur spaudžiamas alyvuogių aliejus. Toliau vyksime į „Jean Leon“ vyno rūsius. Keliaudami po Penedesą užsuksime ir į cava (ispaniško putojančio vyno) gamyklą.

Valensija (VIP)

138 m. pr. Kr. derlingoje lygumoje romėnų įkurtas miestas buvo vienas gyviausių Romos imperijos kultūrinių centrų ir per ilgą laiką išaugo į trečią pagal dydį Ispanijos miestą. Šio miesto šarmas – senovinės aikštės, sodai, muziejai, siaurutės jaukios gatvelės, paplūdimiai, nusėti saule bei gyvenimu besimėgaujančiais žmonėmis. Šis 2000 metų istorija alsuojantis miestas ir jo atmosfera įtraukia ir nepalieka abejingų. Ir kaipgi atsispirti toms milžiniškoms apelsinų giraitėms, elegantiškai architektūrai ir vienai spalvingiausių Ispanijos fiestų „Las Falas“...

Valensijos katedra – viena garsiausių šio miesto puošmenų. Šios katedros statyba tęsėsi per amžius, tad jos architektūroje galima aptikti romaninio, gotikos ir baroko stiliaus detalių. Katedros koplyčioje saugoma agato taurė, vadinama Šventuoju Graliu. Garsioji katedros varpinė Miguelete, turinti įspūdingą aštuonių kampų kupolą yra Valensijos miesto simbolis.

Torres de Serranos vartai – du milžiniški bokštai aukštai iškyla virš miesto, o juos jungia dantyta siena su subtiliais ornamentais. Tai gotikinio stiliaus architektūros paminklas, pastatytas 1392 metais. Kurį laiką bokštai veikė kaip kalėjimas.

Biržos pastatas, vienas iš pačių svarbiausių gotikinio stiliaus civilinių pastatų Europoje, išpuoštas groteskiškomis figūromis bei grakščiomis spiralinėmis kolonomis. 1996 metais įtrauktas į UNESCO kultūros paveldo sąrašą.

Nica, Monakas, Monte Karlas (VIP)

Jūsų laukia labai smagi kelionė palei Žydrąją pakrantę. Nica – amžinos šventės miestas, legendinis kurortas, alsuojantis tikra prabanga. Ne veltui čia ilsėtis mėgo A. Diuma, Floberas, V. Hugo, Ž. Sand, Stendalis. Anglų promenada (Promenade des Anglais), Šv. Nikolajaus cerkvė – vietos, kurias aplankysime Nicoje.

Toliau kelias mus ves į Monaką, pačią mažiausią pasaulietinę valstybę pasaulyje, ją galima pereiti per porą valandų. Monte Karle mūsų lauks kazino ir milijono vertas peizažas. Taip pat Jus pakviesime į parfumerijos fabriką „Fragonard“, kur lauks daug kvapnių įspūdžių.

Laukinė žvejyba

TEZ TOUR Jums siūlo išskirtinę ekskursiją – laukinę žvejybą L'Ebro deltoje – viename didžiausių ir gražiausių Katalonijos draustinių.

Žvejų kaimelio Sant Carlos de la Rapita uoste sėsite į keturvietes motorines valtis ir plauksite į Bahia de los Alfaques įlanką. Jūs galėsite patys vairuoti valtį ir pakeliui stebėti įspūdingus vaizdus. Krante pasitiks patyręs žvejas, kuris Jus ir pamokys laukinės žvejybos ypatumų. Jums prireiks žvitrios akies ir miklių rankų.

Po žvejybos lauks pietūs ant platformos, kur auginamos austrės ir midijos. Pabuvosite ir žuvies biržoje, pamatysite, kaip vyksta šviežios žuvies aukcionai.

Taragona

Ant Viduržemio jūros kranto stovi vienas nuostabus miestukas – Taragona. Jis mena Romos imperijos laikus, iki šiol ten dar stovi romėniškas amfiteatras, o pagrindinė miesto gatvė kažkada buvo senovės Romos Augusto kelio, jungusio Romą su Kadis miestu, dalis. Kas tik nešeimininkavo šiame mieste – finikiečiai, graikai, romėnai, prancūzai... Ir visi jie paliko dalelę savo kultūros. Tad Taragona išties įdomus Katalonijos kampelis.

Cistersų vienuolynai (VIP)

Tai viena įdomiausių ekskursijų iš Kosta Dorados regiono į žemyno gilumą. Lankysitės Montblano mieste ir jo apylinkėse, kur sukoncentruoti patys įspūdingiausi Katalonijos gotikos pavyzdžiai. Pats Monblanas – taip pat tikras viduramžių architektūros muziejus po atviru dangumi, su painiomis gatvelėmis ir mažulytėmis miesto aikštėmis. Aplankysite ir keletą įdomiausių cistersų vienuolynų kompleksų, įsitvirtinusių netoli nuo Monblano miesto.

Tamplierių keliais

Nors šiek tiek praverkime mistinio tamplierių ordino paslapčių skrynią... Ordino palikti pėdsakai Katalonijoje ir Valensijos regione labai ryškūs ir svarbūs. Vienos svarbiausių vietų, susijusių su tamplieriais – Tortosa miestas su didžiule tūkstantmete tvirtove, Peniskola miestas su grandiozine pilimi ir Miravet tvirtove. Šios vietos – tai tylūs tamplierių ordino didybės ir galybės liudininkai. Mitai ir paslaptys iki šiol gaubia tiek patį ordiną, tiek jo palikimą.

Korida Katalonijos gilumoje

Dieną praleisite senoje ispaniškoje rančoje, kur pajausite tikrą Ispanijos dvasią ir pažinsite paprastų žmonių kasdienį gyvenimą. Šioje rančoje auginami jaučiai koridos pasirodymams. Tad galėsite iš arti pamatyti didingus ir gražius gyvūnus. Taip pat susipažinsite su pagrindiniais koridos principais, pasimokysite pagrindinių toreodoro žingsnelių. Norintys, leidus toreodorui, galės žengti į areną ir atlikti keletą judesių su raudona skraiste.

Tarp maurų ir krikščionių

Leisimės į senovinį miestą – Peniscola, stovintį labai gražioje vietoje ant pačio jūros kranto. Aplankysime miesto simbolį – didžiulę pilį, apsuptą galingų gynybinių sienų. Tada keliausime į Morelia miestą – vieną geriausiai išsilaikiusių viduramžiško miesto pavyzdžių šioje Ispanijos dalyje. Morelia istorijoje svarbų įspaudą paliko maurų ir krikščionių kovos.

Ebro, Miravet ir urvai

Kelionė prasidės Tortosa mieste, garsiame savo tūkstantmete pilimi, ryškiai dominuojančia miesto peizaže. Sėsite į laivą ir šliuzų sistemos pagalba keliausite aukštyn Ebro upe.

Krante Jūsų laukiniai Benifallet urvai ir tikrai nepamirštami vaizdai. Po to keliausite į legendinį miestą-tvirtovę Miravet, taip pat stovinčią ant Ebro upės kranto. Tvirtovė, pastatyta maurų valdymo laikais, XII a. atiteko tamplierių ordinui, kuris ją pavertė viena pažangiausių tam metui pilimi-vienuolynu.

"Furia Flamenca"

Tai teatralizuotas ispaniškojo flamenko pasirodymas, atliekamas baleto trupės „Fantasía Española“. Pasirodymas vyks Taragonos apylinkėse, XII a. sodyboje, kuriai priklauso įspūdinga 110 hektarų alyvmedžių plantacija.

Ekskursijos iš Valensijos

Istorinis Valensijos centras

Ekskursijos metu vaikščiodami po Valensijos miesto istorines vietas pamatysite miesto gynybines sienas ir vartus, sužinosite apie jo istoriją, romėnų laikais, apsilankysite Mergelės aikštėje su meilės fontanu, The Virgen de los Desemparados baziliką, miesto katedrą, centrinį turgų ir Redondos aikštę.

Menų ir mokslo miestas

Prieš Jus atsivers garsaus meno ir mokslo miesto paslaptis, kuris atnešė Valensijai pasaulinę šlovę. Jūs sužinosite neįprasto miesto istorijos atsiradimą, pamatysite Mokslo muziejų, muzikos rūmus, okeanografijos parką - tai didžiausias okeanariumas Europoje.

Į ekskursiją įeina išorinio pastato apžiūra, norint apsilankyti okeanografijos parke už įėjimą turite sumokėti  papildomai.

Valensija - keramikos miestas

Ekskursijos metu Valensijos Keramikos muziejuje pamatysite geriausius Ispanijos keramikos gaminius, bei Picasso paveikslus. Lladro gamykloje, kuri laikoma geriausia ne tik  Valensijoje, bet ir  visoje Ispanijoje, galėsite pamatyti kaip gaminami keramikos gaminiai. Ekskursijos pabaigoje pabaigoje aplankysite muziejų parduotuvę, kur galite įsigyti nuostabių suvenyrų.

Į ekskursijos kainą įeina gido paslaugos, pervežimas ir įėjimo bilietai į keramikos muziejų ir į gamyklą.

Apžvalginė ekskursija po Valensiją

Susipažinkite su Valensijos istorija, jos pagrindiniais lobiais: senovės romėnų miestu, Šv. Graliu, geriausiais Europos porceliano gaminiais. Po pasivaikščiojimo po istorinį centrą keliausite patogiu autobusu į menų ir mokslo miestą. Pasigrožėsite futuristiniais pastatais ir jeigu norėsite galėsite aplankyti garsųjį okeanografijos parką - didžiausią okeanariumą Europoje.

Ekskursijos tipas: mišrus: autobusų ir pėsčiomis. Bilietai į Katedrą, The Virgen de los Desemparados baziliką ir Lladro porceliano parduotuvę įtraukti į  ekskursijos kainą, norint apsilankyti okeanografijos parke turite sumokėti už įejimą papildomai.

Šv. Juozapo urvai

Jūsų lauks pasivaikščiojimas po nuostabius urvus: keliausite laivu į Žemės gelmės ir turėsite galimybę pasivaikščioti siaurais urvo takeliais. Diana ežeras, Juodoji Madonna, simfonijos salė – tai tikrai ne pilnas sąrašas stebuklingų vietų, kurias galėsite aplankyti.

Pastaba: draudžiama filmuoti urvuose.

Vyno simfonija

Mažu traukiniu keliausite po saulėtus vynuogynus, aplankysite senus vyndarystės ūkius . Jūs susipažinsite su vietinių vyno gamybos paslaptimis, aplankysite vietinius vyno rūsius ir, žinoma, paragausite skirtingų vynų ir šampanų rūšių.

Į ekskursijos kainą įeina pervežimas autobusu, įėjimo bilietai į muziejų, važiavimas traukiniu po vynuogynus, gido palyda, vyno ir šampano degustacija.

Flamenko Valensijoje

Jūsų lauks flamenko pasirodymas, tikras meno pasaulis, pilnas paslapčių, aistros ir muzikos. Romantiška vakarienė iš tapos užkandžių, karštų patiekalų, gėrimų, bei desertų, kurie suteiks nepakartojamus įspūdžius.

Į ekskursijos kainą įeina bilietas į pasirodymą, vakarienė ir vienas gėrimas, pervežimo paslaugos.

Ekskursijos Maljorkoje

Apžvalginė ekskursija po salą (VIP)

Iš Maljorkos regionų

Kviečiame Jus į legendinę ekskursiją Maljorkoje! Šis maršrutas turizmui buvo atvertas prieš daugiau nei 30 metų! Jūsų laukia vaizdingas Soljero miestelis ir Kalobros įlanka, kelionė į Kaklaraiščio mazgo tarpeklį ir Liuko vienuolyną, alyvuogių medelynų peizažai, mažų kaimelių ir Inkos miestą. Žymus medinis 1912 metų statybos traukinys, liaudyje vadinamas „apelsininis ekspresas“, perveš Jus nuo Palmos iki Tramuntanos, kur šalia stūgstančių kalnų papėdėje įsikūręs Soljero miestelis. Soljeras gerai žinomas savo apelsinų plantacijomis ir citrinmedžiais bei moderno architektūrinio stiliaus namais, pastatytais XX amžiaus pradžioje.

Pamatysite Šv. Bartolomėjaus bažnyčią, su įspūdingu Antonijaus Gaudžio stiliaus fasadu. Pasivaikščiojus po Soljero miesto centrą Jūs įsėsite į medinį tramvajų, kuris nuveš Jus iki miesto prieplaukos. Čia Jūs įsėsite į katerį ir plauksite vaizdinga šiaurine salos pakrante, kur yra įsikūrę Rojaus vartai ir maža Kalobra įlanka kalnų apsuptyje. Įlankoje turėsite laiko papietauti ir nusifotografuoti.

Vėliau kilsite į kalnų keliais mikroautobusu, kur kiekviename kelio posūkyje atsivers kvapą gniaužiantys peizažai. Pakilimas iki Kaklaraiščio mazgu vadinamo kalnų tarpeklio atves mus iki salos centrinės kalnų dalies, kur toli nuo miesto šurmulio yra įsikūręs Liuko vienuolynas. Pagal XIII amžiaus legendą, vienas vietos piemuo, kalnuose rado Dievo Motinos skulptūrėlę. Įvykis buvo paskelbtas stebuklu ir 1260 metais radimo vietoje pastatė koplyčią. Dievo Motinos skulptūrėlės stebuklingos galios turėjimo žinia pasklido ir aplinkiniuose kaimuose. Vėliau čia buvo įkurtas Liuko vienuolynas.

Kiekvieną pirmąjį rugpjūčio mėnesio sekmadienį į vienuolyną pėsčiomis atvyksta tūkstančiai piligrimų. Piligrimų maršrutą Jūs pamatysite patogiai važiuodami autobusu pro alyvuogių giraites ir mažus kaimelius, kur gyvenimas teka lėtai, o besileidžianti saulė akmeniniams nameliams suteikia auksinį atspalvį. Kelias atgal ves per Inka miestą, kuris žymus Ispanijoje odos apdirbimu.

Rekomenduojame su savimi turėti patogius drabužius, avalynę, fotoaparatą.

Serra de Tramuntana kalnai - tarp žemės ir dangaus (VIP)

Iš Maljorkos regiono

Viena gražiausių ekskursijos programų skirta mažoms grupėms. Keliausite vaizdingais Tramuntana kalnų keliais iš vakarų į rytus.

La Granja etnografinis dvaras pakerės Jus savo grožiu, svetingumu ir senovės žavesiu. Gražūs sodai, fontanai, keletą tūkstančių saugomų senovinių daiktų.

Po to keliausite į Valldemosso miestą, antras populiariausias miestas-muziejus saloje. Akmeninės gatvelės, jaukūs, tarsi meduolių namukai, gėlės ant kiekvieno kampo. Valldemossa - tai ne tik jaukus kalnų miestelis, bet ir vieta, susijusi su garsios poros gyvenimu: Frederiku Šopenu ir Žoržu Sandu.

Rekomenduojame pasirinkti patogius drabužius ir avalynę, su savimi turėti fotoaparatą / kamerą.

„Natura Park“ ir Formenor iškyšulys (grupėms)

Atvykę į centrinę Maljorkos dalį, Jūs aplankysite privatų zooparką „Natura Park“, kuris panašus į žaliąją oazę su didžiulėmis gyvūnijos ir augmenijos kolekcijomis, kuriame įprastomis sąlygomis gyvena vietos ir egzotinė fauna. Tai ne tik zooparkas bet ir malonų pavėsį teikiantis viduržemio sodas su tankia augmenija ir soduose esančiais fontanais. Zooparke galima pamatyti daugybę gyvūnų rūšių atvežtų iš įvairių pasaulio kampelių. Čia įmanoma rasti daug namų ūkio gyvūnėlių, užeiti į voljerą pas ožiukus. Visi gyvūnai čia jaučiasi saugiai, kai kurie prisiartina prie lankytojų ir ima maistą iš rankų. Nuvykus į salos šiaurinę dalį pamatysime žymų salos gamtos stebuklą – legendinį Formenor iškyšulį.

Jūros urvai (VIP)

Visiems nuotykių bei aktyvaus poilsio mėgėjams suteikiama unikali galimybė sudalyvauti paslėpto piratų lobio paieškose. Per daugybę milijonų metų susiformavę urvai tapo įspūdingais gamtos dariniais. Maljorkos sala – viena nedaugelio pasaulio vietų, kurioje galima išvykti į tokią ekskursiją. Su savimi turėkite maudymuką ir rankšluostį.

Ekskursija trunka apie 5 valandas.

Flamenko šou „Es Foguero“ (ekskursija grupėje)

„Don Kichotas“ – vieno žymiausių ispanų ir pasaulinės literatūros kūrinių inscenizacija, atliekama ispanų baleto scenoje „Es Foguero“ profesionalios šokių trupės. Pasinerkite į šventės atmosferą, pajuskite ispanų širdies plakimą kastanjetės ritmu. Užburianti gitaros muzika pagal „Gipsy Kings“ repertuarą, įspūdingi artistų kostiumai. Spektaklio metu Jūsų laukia ispaniška vakarienė: užkandžiai, paelija ir vasaros meto vynas – sangrija. Rekomenduojame pasinaudoti proga ir pasipuošti šiai šventei.

„Drakono urvai“ ir vynai „Es Koleto“ (VIP)

Kelias veda iš salos vakarinės dalies į rytinę, per laukuose stovinčius vėjo malūnus, per mažyčius senovinius kaimelius, išlaikiusius savo pirminį vaizdą. Pirmoji stotelė miestas Manakor, kuriame mes aplanyksime žymų perlų gamintoją „Majorica“. Čia gaminami organinės kilmės perlai. Jie čia nėra auginami kriauklės viduje, o rankiniu būdu naudojant natūralų perlamutrą ir kitus jūrinės kilmės ingredientus. „Majorica“ atvėrė duris 1890 metais, kolekcijos atnaujinamos kasmet, o praeito sezono papuošalams taikomos nuolaidos. 

Iš Manakora mes vyksime į seną žvejų kaimelį Porto-Kristo, kuriame randasi žymūs „Drakono urvai“. Urvai buvo pilnai ištirti XIX amžiaus pabaigoje. Šiuo metu lankytojams atvertas 700 metrų ilgio maršrutas ir galimybė laiveliu praplaukti didžiausiu pasaulyje požeminiu ežeru. Petra mieste pabuvosime mažoje vyno gamykloje Es Koleto, kuriame sužinosite keletos rūšių vyno gamybos paslapčių, susipažinsite su gamyklos šeimininkais. Ši gamykla specializuojasi kategorijoje „Ekologiškas žemės ūkis“, t. y. ekologiški vynai. Galėsite paragauti įvairaus amžiaus vynus, labiausiai Jums patikusį įsigyti. Rekomenduojame su savimi turėti patogią avalynę, fotoaparatą.

Tramuntana

Iš salos vakarinės dalies trauksime į rytus, Tramuntanos kalnų masyvo keliukais. Nuo Valdemosos keliausime į pačias gražiausias ir atokiausias vietas, nepasiekiamas masiniams turistų srautams. Romantika ir gyva Maljorkos istorija – štai, kas laukia šios išvykos metu.

Ekskursija sraigtasparniu

Iš Maljorkos regiono

Ekskursija sraigtasparniu - tai puikus linksmu ir informatyvu akimirkų derinys.

Pamatyti Maljorką iš paukščio skrydžio, pasigrožėti Tramuntana kalnais, gražiu Valldemossa kaimu, Soller uostu, pasipiršti ar pamatyti saulėlydį - kas gali būti gražiau?

Sraigtasparnis skirtas trims keleiviams ir pilotui. Galite pasirinkti skrydį nuo 15 iki 60 minučių trukmės ir patys pasirinkti maršrutą, taip pat apžvalginę ekskursiją 2,5 valandos trukmės, į kurią įskaičiuota šalti gėrimai, šampanas ir trumpas sustojimas.

Visos ekskursijos prasideda iš SonBonet uosto. Būtina turėti pasą.

Formentoro iškyšulys ir paplūdimys (VIP)

Kalnų pusiasalis salos šiaurėje. Tai tarytum Sierra de Tramuntana kalnų tąsa, į jūros vandenis dar tįstanti 12 km. Tai nuostabaus grožio gamtos kampelis su įspūdingais skardžiais ir tankiais pušynais, tai vieta, kurią maljorkiečiai vadina visų vėjų susitikimo vieta. Formentoro švyturys stovi pačiame šiauriausiame salos taške, nuo kurio atsiveria kvapą gniaužiantis vaizdas į visą Pollensa įlanką. Jei oras bus vaiskus, pamatysite netoliese esančią Menorkos salą. Taip pat užsuksime į Pollensa miestuką, kur pasivaikščioję jaukiomis gatvelėmis galėsite išsimaudyti garsiojo Formentoro paplūdimio vandenyse.

Formentoro iškyšulys ir senovinis turgus

Geriausias būdas pažinti tikrąją Ispaniją – pasivaikščioti po tikrą kaimo turgų, kuriame parduodamas vynas, alyvuogės, sūriai, duona, dešros ir kumpiai, taip pat naminiai gyvūnai. Tad kviečiame Jus į populiarų Maljorkos turgų Sineu miestelyje.

Toliau trauksime link Formentoro švyturio, stovinčio pačiame šiauriausiame salos taške. Nuo jo atsiveria kvapą gniaužiantis vaizdas į visą Pollensa įlanką. Jei oras bus vaiskus, pamatysite netoliese esančią Menorkos salą. Pasiplaukiojimas kateriu, dar labiau sustiprins šios vietos žavesį.

Apžvalginė ekskursija po Maljorką

Tai pati populiariausia mūsų ekskursija Maljorkos saloje. Vyksite į Inkos miestelį, salos odininkų susibūrimo vietą. Tada Jūsų lauks įspūdingi kalnų keliukai ir taip vadinamas „kaklaraiščio mazgo“ kelias. Nuvyksite ir į Luc vienuolyną – dvasinį salos centrą. O pabaigai Jūsų laukia pasiplaukiojimas kateriu iki gražuolio Soller uosto.

„Drakono urvai“ ir Maljorkos perlai (grupinė)

Kelias iki Arta urvų, esančių rytinėje salos dalyje, vingiuos per visą centrinę salos dalį su nuostabiais peizažais, malūnais, senais kaimeliais. Užsuksime į Manacor miestą, garsėjantį čia gaminamais dirbtiniais perlais, o pasiekę Arta urvus nersime į žemės gelmes, kur lauks stalagmitų ir stalaktitų peizažai ir labirintai. Netoliese yra vienas gražiausių Maljorkoje paplūdimių – Canyamel, tad į kelionę būtinai pasiimkite maudymosi reikmenis, nes čia praleisime šiek tiek nuostabaus laiko.

San Salvadoras, safari parkas ir žydroji įlanka (VIP)

Ši išvyka puikiai tiks visai šeimai su vaikais. Pakilsite į San Salvadoro kalną, nuo kurio atsivers nuostabi salos panorama. Dar lauks safari parkas su mini zoologijos sodu ir egzotiškais jo gyventojais. Išvykos pabaigai – pažintis su pietinės Maljorkos vizitine kortele – žydromis gražutėmis įlankėlėmis.

Palma tavo stiliumi (VIP)

Tai puiki galimybė kartu su nedidele grupe susipažinti su Maljorkos sostine. Aplankysite Castell de Bellver pilį, esančią maždaug 2,5 kilometro nuo Palmos centro, vakarinėje įlankos dalyje. Ji pastatyta kaip karaliaus Chaimės II vasaros rezidencija. Tai originalios apskritos formos pastatas, su grakščiomis arkomis centriniame kieme.

Vyksite į „Ispanišką kaimelį“ – architektūrinį miniatiūrų kompleksą, pasiplaukiosite jūra ir apžiūrėsite  gotikinio stiliaus katedrą – pagrindinį miesto pasididžiavimą. Ji statyta naudojant auksinį kalkakmenį, atvežtą iš Santanyi regiono. Istorikai tvirtina, jog ji pastatyta vietoje, kurioje anksčiau stovėjo mečetė, o jos statybos užtruko daugiau nei tris šimtus metų (nuo 1229 iki 1601 m).

La Granja ir Valdemosa

Nuo Romos valdymo laikų išlikęs La Granja dvaras įsikūręs netoli Esporlės miestelio. Kai Chaimė I užkariavo Maljorką, sala buvo padalinta į keturias dalis. Viena iš jų priklausė grafui, kuris ir įsikūrė šiame dvare. 1239 m. grafas La Granja dvarą perdavė vienuoliams cistersams, kurie čia įkūrė savo vienuolyną, veikusį net 200 metų. Dabar čia veikia etnografinis muziejus, kuriame išsamiau susipažinsite su maljorkiečių gyvenimu. Smagiai pasivaikščioję po dvaro sodus su tvenkiniais ir fontanais, paragausite vietinių užkandžių bei vyno ir išvysite tradicinius salos šokius.

Valdemosa įsikūrusi vos 17 km nuo salos sostinės. Nedidelę spalvingą kalnų gyvenvietę išgarsino 1938 m. kartūzų vienuolyne apsistoję du garsūs Europos menininkai Žorž Sand ir Frederikas Šopenas. Kartūzų vienuolynas, įkurtas 1399 m. karališkuose rūmuose – pagrindinis miesto akcentas. Valdemosos vienuolyno sienose atsispindi asketiškos tylos garbintojų kartūzų, čia gyvenusių iki  1835 m., vertybės.  Dabar tarp vienuolyno sienų įrengtas muziejus, kuriame eksponuojamas surinktas istorinis ir meninis kartūzų palikimas, leidžiantis išsamiau pažinti vienuolių gyvenimą.

Šalia vienuolyno stūkso neoklasicistinio stiliaus bažnyčia, nuo kurios driekiasi dengta galerija – vienas seniausių vienuolyno statinių, vedančių į kartuziečių vaistinę.

Palma de Maljorka

Tai turbūt gražiausias Balearų salyno miestas, kuriame harmoningai susipynė daugelio tautų ir civilizacijų istorija bei kultūra, o architektūros paminklai įsiliejo į dinamišką šių dienų miesto ritmą.

Palma stebina turtingu kultūriniu palikimu, kuriuo lengva žavėtis vaikštant istorinio centro gatvelėmis. Aplankysite gotikinio stiliaus katedrą – pagrindinį miesto pasididžiavimą, statytą naudojant auksinį kalkakmenį, atvežtą iš Santanyi regiono. Istorikai tvirtina, jog katedra pastatyta vietoje, kurioje anksčiau stovėjo mečetė, o jos statybos užtruko daugiau nei tris šimtus metų (nuo 1229 iki 1601 m). Aplankysime ir Passeig des Born bulvarą – Palmos širdį.

Arta urvai, Canyamel paplūdimys ir Maljorkos perlai

Kelias iki Arta urvų, esančių rytinėje salos dalyje, vingiuos per visą centrinę salos dalį su nuostabiais peizažais, malūnais, senais kaimeliais. Užsuksime į Manacor miestą, garsėjantį čia gaminamais dirbtiniais perlais, o pasiekę Arta urvus nersime į žemės gelmes, kur lauks stalagmitų ir stalaktitų peizažai ir labirintai. Netoliese yra vienas gražiausių Maljorkoje paplūdimių – Canyamel, tad į kelionę būtinai pasiimkite maudymosi reikmenis, nes čia praleisime šiek tiek nuostabaus laiko.

Rytų pakrantės legendos (VIP)

Iš Maljorkos regionų

Kviečiame Jus persikelti į tolimą Maljorkos salos praeitį ir susipažinti su jos rytine pakrante. Maljorka žymi savo požeminiais urvais, kuriuos aplankyti veržiasi kiekvienas salos lankytojas. Patys įspūdingiausi yra Ams ir Drakono urvai. Senovėje juose gyveno žmonės, apie juos sklido legendos ir juos garbino.

Pavadinimas Ams verčiamas „žvejų kabliukas“. Grotoje „Angelo sapnas“ pamatysite retos formos stalaktitus, jie panašūs į kabliukus skirtus žvejybai. Ams urvuose groja muzika, o įspūdingas apšvietimas padės Jums praeiti požemio labirintais iki „Venecijos ežero“ su ramiu, tamsiu vandens paviršiumi. Ams urvo stalaktiktų ir stalagmitų formos primena gyvūnų, statulėlių, dvarų, įdomių augalų formas. Puiki išvyka suaugusiems ir vaikams!

Drakono urvai – viena lankomiausių salos vietų, tokia pat populiari kaip ir Palmos Katedra. Pavadinimas kilo iš legendos apie drakoną, kuris saugojo įėjimą į urvą. Urvo viduje esantys įrašai byloja apie tai, jog urvas žmonėms buvo žinomas dar prieš tūkstančius metų. Galėsite praeiti 700 metrų besitęsiančiu turistiniu maršrutu ir paplaukioti laiveliu viename didžiausių pasaulyje požemio ežeru. Martelio ežere, pavadinto jo atradėjo vardu, požemio amfiteatre išgirsite trumpą klasikinės muzikos koncertą. Ekskursijos metu aplankysite organinio perlo gamyklą, kur Jūs sužinosite „Majorica pearls“ gamybos paslaptis ir galėsite patinkančius įsigyti.

Rekomenduojame su savimi turėti patogius drabužius, avalynę, fotoaparatą.

Apžvalginė ekskursija po salą (VIP)

Iš Maljorkos regionų

Kviečiame Jus į legendinę ekskursiją Maljorkoje! Šis maršrutas turizmui buvo atvertas prieš daugiau nei 30 metų! Jūsų laukia vaizdingas Soljero miestelis ir Kalobros įlanka, kelionė į Kaklaraiščio mazgo tarpeklį ir Liuko vienuolyną, alyvuogių medelynų peizažai, mažų kaimelių ir Inkos miestą. Žymus medinis 1912 metų statybos traukinys, liaudyje vadinamas „apelsininis ekspresas“, perveš Jus nuo Palmos iki Tramuntanos, kur šalia stūkstančių kalnų papėdėje įsikūręs Soljero miestelis. Soljeras gerai žinomas savo apelsinų plantacijomis ir citrinmedžiais bei moderno architektūrinio stiliaus namais, pastatytais XX amžiaus pradžioje.

Pamatysite Šv. Bartolomėjaus bažnyčią, su įspūdingu Antonijaus Gaudžio stiliaus fasadu. Pasivaikščiojus po Soljero miesto centrą Jūs įsėsite į medinį tramvajų, kuris nuveš Jus iki miesto prieplaukos. Čia Jūs įsėsite į katerį ir plauksite vaizdinga šiaurine salos pakrante, kur yra įsikūrę Rojaus vartai ir maža Kalobra įlanka kalnų apsuptyje. Įlankoje turėsite laiko papietauti ir nusifotografuoti.

Vėliau kilsite į kalnų keliais mikroautobusu, kur kiekviename kelio posūkyje atsivers kvapą gniaužiantys peizažai. Pakilimas iki Kaklaraiščio mazgu vadinamo kalnų tarpeklio atves mus iki salos centrinės kalnų dalies, kur toli nuo miesto šurmulio yra įsikūręs Liuko vienuolynas. Pagal XIII amžiaus legendą, vienas vietos piemuo, kalnuose rado Dievo Motinos skulptūrėlę. Įvykis buvo paskelbtas stebuklu ir 1260 metais radimo vietoje pastatė koplyčią. Dievo Motinos skulptūrėlės stebuklingos galios turėjimo žinia pasklido ir aplinkiniuose kaimuose. Vėliau čia buvo įkurtas Liuko vienuolynas.

Kiekvieną pirmąjį rugpjūčio mėnesio sekmadienį į vienuolyną pėsčiomis atvyksta tūkstančiai piligrimų. Piligrimų maršrutą Jūs pamatysite patogiai važiuodami autobusu pro alyvuogių giraites ir mažus kaimelius, kur gyvenimas teka lėtai, o besileidžianti saulė akmeniniams nameliams suteikia auksinį atspalvį. Kelias atgal ves per Inka miestą, kuris žymus Ispanijoje odos apdirbimu.

Rekomenduojame su savimi turėti patogius drabužius, avalynę, fotoaparatą.

Ekskursijos Tenerifėje

Teidės ugnikalnis

Tai daugiausiai turistų sulaukiantis Tenerifės ir visos Ispanijos draustinis – Parque Nacional de las Canadas del Teide. Jame stūkso galingas Teidės ugnikalnis – 17 km skersmens ir daugiau nei 45 km perimetro vulkaninės plokštumos, apsuptos stačių uolų. Teidės vulkanas kažkada buvo aukštesnis, net 5000 m, bet 1706 metais, stipraus išsiveržimo metu, vulkano viršukalnė įgriuvo ir kalnas sutrumpėjo iki 3718 metrų.

Iki Teidės ugnikalnio vingiuoja vaizdingas kelias per nedideles kalnų gyvenvietes, tankius spygliuočių miškus. Aplink mainosi vaizduotę audrinančios vulkaninių uolų formos ir spalvos, vilnija sustingusios lavos upės. Atsidūrus 2400 m aukštyje virš jūros lygio, nuostabą kelia augmenijos ir gyvūnijos su daugybe endeminių rūšių gausa, nepaprasti uolienų formų ir spalvų deriniai.

Tai aukščiausias Ispanijos taškas, kurio papėdėje plyti „mėnuliški“ peizažai – sustingusios, laiko nugairintos lavos masyvai.

Esant palankiam orui funikulieriumi pakilsime į pačią ugnikalnio viršūnę, nuo kurios apžvalgos aikštelės, įsikūrusios 3555 m aukštyje, atsiveria nuostabūs vaizdai į visą Kanarų salyną. Iš čia Tenerifės salą pamatysite lyg ant delno.

Į ekskursijos kainą neįtrauktas bilietas funikulieriui: 25 eurai suaugusiam ir 12,5 eurų vaikui.

Teidės ugnikalnis ir pietūs stručių fermoje

Tai daugiausiai turistų sulaukiantis Tenerifės ir visos Ispanijos draustinis – Parque Nacional de las Canadas del Teide. Jame stūkso galingas Teidės ugnikalnis – 17 km skersmens ir daugiau nei 45 km perimetro vulkaninės plokštumos, apsuptos stačių uolų. Teidės vulkanas kažkada buvo aukštesnis, net 5000 m, bet 1706 metais, stipraus išsiveržimo metu, vulkano viršukalnė įgriuvo ir kalnas sutrumpėjo iki 3718 metrų.

Iki Teidės ugnikalnio vingiuoja vaizdingas kelias per nedideles kalnų gyvenvietes, tankius spygliuočių miškus. Aplink mainosi vaizduotę audrinančios vulkaninių uolų formos ir spalvos, vilnija sustingusios lavos upės. Atsidūrus 2400 m aukštyje virš jūros lygio, nuostabą kelia augmenijos ir gyvūnijos su daugybe endeminių rūšių gausa, nepaprasti uolienų formų ir spalvų deriniai.

Tai aukščiausias Ispanijos taškas, kurio papėdėje plyti „mėnuliški“ peizažai – sustingusios, laiko nugairintos lavos masyvai.

Esant palankiam orui funikulieriumi pakilsime į pačią ugnikalnio viršūnę, nuo kurios apžvalgos aikštelės, įsikūrusios 3555 m aukštyje, atsiveria nuostabūs vaizdai į visą Kanarų salyną. Čia Tenerifės salą pamatysite lyg ant delno.

Į ekskursijos kainą neįtrauktas bilietas funikulieriui: 25 eurai suaugusiam ir 12,5 euro vaikui.

Po to Jūsų laukia pietūs stručių fermoje.

"Loro" parkas

Šiaurinėje Tenerifės salos pakrantėje, Puerto de la Kruzo miesto pakraštyje, įsikūręs šis, visame pasaulyje garsus, parkas. Tai nuostabus zoologijos ir botanikos sodas, kino teatras, delfinariumas ir akvariumas viename. Be to, tai pati lankomiausia Tenerifės vieta.

Jau pats Puerto de la Kruzo miestelis pribloškia nepaprasto grožio gamtovaizdžiu, o tai, ką išvysite parke, nepamiršite niekada. Spalvingas, margas, gyvas, įtraukiantis ir nebepaleidžiantis – toks tas „Loro parkas“. Spalvomis pribloškia didžiausia pasaulyje papūgų kolekcija, išpuoselėta aplinka su ryškiaspalvėmis gėlėmis, kvapniosiomis orchidėjomis, įvairiaformiais kaktusais, medžiais ir krūmais. Šiame parke norisi praleisti visą dieną ir grįžti dar kartą.

„Loro“ ispanų kalba reiškia „papūga“, tad nieko keista, kad ypatingas dėmesys parke skiriamas būtent šiems paukščiams. Čia galima išvysti 20 iš 21 esamų garsiųjų kakadu rūšių, kalbančias pilkąsias papūgas iš Afrikos ir savo plunksnomis garsėjančias Australijos lori. Parkas taip pat rengia smagius papūgų pasirodymus. Pamatysite ir didžiausią pasaulyje „šaldytuvą“, talpinantį 300 kv. m salą, apsuptą vandens, kurioje gyvena beveik du šimtai pingvinų. Ši „Pingvinų planeta“ yra labiausiai išpuoselėta ir didžiausia pasaulyje pingvinų veisykla. Dar Jūsų laukia ir nuostabus akvariumas su perregimu 18 m tuneliu, kuriame plaukioja 18 bauginančių ryklių, voljeras su Misisipės krokodilais, tvenkinys su įvairiaspalvėmis koi žuvytėmis.  Ir tai dar ne viskas...

Kanarų giluma

Aplankysite bananų plantaciją, esančią salos pietuose. Čia užauginama apie milijonas tonų vaisių per metus. Pamatysite, kaip juos renka, pakuoja ir ruošia eksportui į kitas šalis. Po to laukia pažintis su salos vyndariais, įsikūrusiais 1700 m aukštyje, Granadilla de Abona kalnuose.

Apžvalginė ekskursija po Tenerifės salą

Šios kelionės metu susipažinsite su svarbiausiais lankytinais istoriniais ir kultūriniais salos objektais. Name-muziejuje (XVII a.) „Abaco“ Jums pasiūlys kokteilį ir pademosntruos kanarų folkloro tradicijas. Teminiame parke „Pueblochico“  išvysite miniatiūrose pavaizduotą salos gamtą ir architektūrinius paminklus. Salos sostinėje Santa Kruze turėsite laisvo laiko pasivaikščioti ir apsipirkti.

La Gomera sala

Tenerifės kaimynė – La Gomera – viena jauniausių, mažiausių ir nelygiausių Kanarų salų. Tik valandėlė laivu ir Jūs jau nedidukėje kalnuotoje salelėje, kurioje prieš pat išvykdamas į savo pirmąją kelionę į Naująjį pasaulį, buvo apsistojęs garsusis jūrų keliautojas Kristupas Kolumbas. Siaurutės sostinės – San Sebastiano – gatvelės labai žavios, bet į šią salą vykstama grožėtis jos kalnų šlaitais, vilnijančiais žaliuojančiais peizažais. Didžioji salos dalis – vaizdingi kalnų masyvai, apaugę vešlia augalija – linguoja palmės, sunkias kekes nokina bananai, į dangų stiebiasi gaiviai kvepiantys lauramedžių miškai. Čia gamtos grožis tiesiog užima kvapą.

Ekskursijos metu aplankysite nacionalinį Garachonai parką, įtrauktą į UNESCO pasaulinio paveldo sąrašą. Tai labai retas miškas, išsaugojęs daug lauramedžių ir medžio tipo viržių atmainų, kurių aukštis vietomis viršija 12 m. Taip pat čia susipažinsite su švilpimo kalba – neįprastu bendravimo būdu, kurį išrado senieji salos gyventojai. Sakoma, kad ši kalba girdima net už kilometro – sala labai kalnuota, o vietiniai nenorėjo daug laipioti kalnais, tad buvo priversti sugalvoti tokią kalbą, kad galėtų susikalbėti esant didesniam atstumui.

Ekskursijos metu bus patiekti tradiciniai salos pietūs.

La Laguna ir Taganana

Tenerifės šiaurės rytų dalis – dar vis menkai žinoma turistų, tačiau tai nereiškia, kad ji mažiau patraukli nei kitos Tenerifės vietovės. Autobusas rieda senosios Tenerifės keliais per miškus, kaimelius, Anagos kalnagūbrį su siaurais slėniais ir pasiklydusiais vienišais nameliais, kur laikas tarytum sustojęs. Čia darniai susipina laukinės gamtos žavesys ir senosios tradicijos. Tai proga pažinti neturistinę Tenerifę!Užsuksime į La Laguna – senąją Tenerifės sostinę, išlaikiusią konkistadorų laikų senuosius rajonus, sodybas ir vilas. Ją 1999 m. UNESCO paskelbė žmonijos kultūriniu paveldu. La Laguna – pirmasis gynybai skirtos fortifikacijos neturėjęs Ispanijos kolonijinis miestas, kurio pavyzdžiu XVI a. konkistadorai dėjo Naujojo pasaulio miestų pamatus. La Lagunoje išlikusi pati gražiausia ir seniausia architektūra visoje saloje.

Aplankysime:

  • Las Mercedes lapuočių mišką, kuriame išliko relikviniai laurų medžių ir viržių miškai.
  • Taganana žvejų kaimelį – turbūt vieną gražiausių Tenerifės vietų. Šiame kaimelyje Jūsų lauks staigmena – visoje saloje garsus meniu, kuriame puikuojasi patiekalai iš šviežios vandenyno žuvies su žaliuoju „Mojo“ padažu, keptas aštuonkojis su bulgariškais pipirais ir rausvas namų vynas.
  • Las Teresitas – didžiausią pasaulyje žmonių sukurtą paplūdimį. Smėlis čia atgabentas iš pačios Sacharos.

Guimar piramidės ir Candelaria miestelis

Turėsite puikią galimybę iš arti apžiūrėti neįprastą Candelairia mestuką. Šis pajūrio miestelis garsus visuose Kanaruose, kaip Švenčiausiosios Mergelės Cadelarios kulto vieta. Na, o Guimar iki Kanarų salas XV a. užkariaujant ispanams, buvo vieno iš devynių Tenerifės karalių rezidencijos vieta. Čia stovinčios piramidės – dar vis neįmintos mįslės tiek istorikams, tiek archeologams.

Apžvalginė ekskursija

Pasivažinėsite po salą ir apžiūrėsite jos garsiausias vietas. Aplankysite Namą-muziejų „Abaco“, teminį parką „Pueblochico“. Pakeliui stabtelsime įspūdingiausiose apžvalgos aikštelėse, o ekskursiją užbaigsime Santa Kruzo mieste.

Santa Kruzas

Nedidelis, jaukus, darniai sujungiantis senovės palikimą ir šiuolaikiškumą. Tačiau taip miestas atrodo tik įprastomis dienomis. Net sunku įsivaizduoti, kuo pavirsta ramusis Santa Kruzas vasario mėnesį, kuomet prasideda visame pasaulyje garsus karnavalas, savo mastu nusileidžiantis tik rengiamam Rio de Žaneire. Fantastiškai spalvingas, alsuojantis aistringais muzikos ritmais, šėlstantis – tai vasario mėnesio Santa Kruzas. Aplankysime miesto centrą su Ispanijos aikšte, kurioje stūkso ir miesto simbolis – Šventasis Kryžius. Nuo šios aikštės vingiuoja pėsčiųjų gatvė, garsi didelių ir mažų parduotuvių, jaukių kavinių, kurių lauko terasose galima išgerti kavos ar tiesiog pasimėgauti saulės šiluma ir vandenyno brizu, gausa. Užsuksime į Consepsion šventyklą (statytą 1502 m.), kuri laikoma seniausiu religiniu statiniu mieste.

Kelionė jachta

Neatsisakykite malonumo paplaukioti modernia jachta atvirame vandenyne. Pasimėgaukite  Atlanto vėju ir romantika jūros platybėse. Plauksite katamaranu palei Tenerifės pietvakarių pakrantės.

Kelionė prasideda iš Los Gigantes uosto, iš kur jūs plauksite į vakarus palei salos pakrantės. Jūs galėsite stebėti banginius (Ilgapelekės grindas) ir delfinus, jų elgesį ir žaidimus. Taip pat pamatysite salos viršūnę – Teide ugnikalnį ir galėsite pasimėgauti nepamirštamu pietvakarinės Tenerifės pakrantės peizažu.

Galėsite paplaukioti viename iš ramių ir nuostabaus grožio įlankų, o po to laivo denyje Jums pasiūlys užkandžių ir gėrimų.

Lanzarotės sala

Ketvirta pagal dydį Kanarų sala, labiausiai nutolusi į Rytus. Nuo jos – tik 125 km iki Afrikos krantų. Atstumas nuo Tenerifės iki Lanzarotės nemažas, tad į šią ekskursiją ankstų rytą leisimės lėktuvu. Ši sala patinka ne visiems – vieniems ji pasirodo pernelyg monotoniška ir nuobodi, o kiti kelionę į šią mistiško grožio salą kartoja dar kartą ir dar kartą. Aplankysime Mačer, Uga ir Jaisa miestelius su tradiciniais baltais nameliais, Chanubio druskožemius, uolėtą Los Ervideros pakrantę ir žaliąją lagūną El Golfo.

Užsuksime į Timanfajos nacionalinį draustinį, kur kadaise išsiliejusios ir sustingusios lavos laukai sukūrė labai savotišką ir unikalią aplinką. Ši vietovė 1974 m. buvo paskelbta nacionaliniu parku.

Išvysime „Ugnies kalnus“, per kuriuos driekiasi garsusis vulkaninis kelias, besibaigiantis egzotine išvyka kupranugariais, o Jaisa miestelyje vaišinsimės pietumis.

Kyštelsime nosį į Cherijos vyndarių rajoną. Susipažinsite ne tik su įvairiomis Lanzarotėje, bet ir kitose Kanarų salose gaminamų vynų rūšimis. Taip pat išvysite netradiciškai auginamus vynuogynus. Aplankysime ir Tegisės miestą – senąją Lanzarotės sostinę, stabtelsime Arijos apžvalgos aikštelėje, „Tūkstančio palmių“ slėnyje ir nedideliuose vaizdinguose kaimeliuose. Kelionės pabaigoje, atvykę į Mirador del Rio apžvalgos aikštelę, pasigrožėsime kaimyninės salelės La Graciosos vaizdais, o paskutinė įžymybė, kurią pamatysite – Chameos del Agua ir Kueva de los Verdes vulkaninių uolų kompleksai, į kuriuos kelias vingiuoja per Korono ugnikalnio lavos laukus.

Maska ir Los Gigantes

Pasižvalgysime į gražuoles Los Gigantes. Tai uolos, kurių aukštis siekia 700 m. Žvelgiant nuo jų galima išvysti seniausias salos geologines liekanas – gilius tarpeklius, kuriuos keičia kalnagūbriai ir uolos. Taip pat užsuksime į Maskos kaimelį – keletą po uola išsirikiavusių namelių. Palmės ir agavos, tabaiba ir kordonalis puikiai dera su uolomis, kalnagūbriais, giliais tarpekliais ir jaukiais nameliais.

Šou "Piramide de Arona"

Tai išvyka į vienos iš geriausių ispaniško šokio choreografės Karmen Mota vadovaujamą spektaklį. Jau būdama septyniolikos K. Mota šoko tik geriausius vaidmenis. Jos šokių biografiją puošia pasaulinis turas, dalyvavimas daugelyje televizijos renginių. Šokėja tapo nepaprastai populiari 1977 m., subūrusi savo šokių kolektyvą, su kuriuo apkeliavo visą Ispaniją, Europą ir Kanadą.

Ką išvysite?

Aistra, virtuoziška šokių technika, prašmatnūs kostiumai, ugninga muzika ir dainos – visa tai susilies į vieną nepakartojamą reginį. Pirmoje dalyje skambant vienai melodijai šokėjų grupė perteiks Jums tris visiškai skirtingus šokius: bolero, klasikinį ispaniškąjį baletą ir flamenko. Dinamiška choreografija, nepakartojamas individualus stilius, visa tai – atsispindi šokių pavadinimuose „Evoluciones Flamencas“ ir „Toreros“. Antroje spektaklio dalyje išvysite jausmingą pasaulio literatūros kūrinių šokio interpretaciją, koncertų salėje šokamą jau daugelį metų. Interpretuojami tokie kūriniai kaip „Lotyniškas festivalis“, „Žavesys“, „Ispaniškoji aistra“, „Ugnis ir šokis“, „Likimas ir aistra“.

Vilkite vėliavą į norimą vietą žemėlapyje
OK
Lankytojų patogumui, norint teikti asmeninę informaciją, įsiminti asmeninius pageidavimus ir svetainės nustatymus, mūsų svetainėje naudojami slapukai ir kitos panašios technologijos. Norėdami naudotis svetaine, turite patvirtinti savo sutikimą naudoti nurodytas technologijas. Išsamiau
Sutinku