EUR
Lazūnų g. 23, Kaunas

Pervežimai

PERVEŽIMAI

Naujas Antalijos oro uosto terminalas
Prie oro uosto išėjimo pasitinka gidas su TEZ TOUR lentele
TEZ TOUR stovas Antalijos oro uoste
TEZ TOUR stovas Antalijos oro uoste

Antalijos oro uoste siūlomi VIP, comfort ir individualūs pervežimai.

Pervežimų tvarka (visi tipai):

I. Turistų sutikimas oro uoste

  • Išėję iš lėktuvo, turistai patenka į oro uosto pastatą, kuriame turi praeiti pasų kontrolę.
  • Leidžiasi į pirmą aukštą, kur atsiima bagažą ant transportinio takelio.
  • Prieš išeinant iš oro uosto vykdoma muitinės kontrolė. Dažniausiai turistai praeina be patikrinimo, bet kai kuriuos gali patikrinti atsitiktinai.

II. Išėjus iš oro uosto pastato, visi turistai privalo prieiti prie TEZ TOUR stovo.

III. TEZ TOUR kompanija neatsako už autobusuose pamirštus daiktus, ir apie tai dažnai turistams primena gidai.

IV. Individualiame pervežime važiuojama griežtai į vieną viešbutį, su galimybe įsisodinti kitus turistus, bet nėra numatytas lydinčiojo gido būtinumas.

V. Comfort pervežime galimi ne daugiau nei du sustojimai skirtinguose viešbučiuose su galimybe įsisodinti kitus turistus, bet nėra numatytas lydinčiojo gido būtinumas.

VI. VIP pervežime vykstama tiesiogiai į užsakytą viešbutį, bet nėra numatytas lydinčiojo gido būtinumas.

VII. Jeigu turistai atskrenda ne TEZ TOUR kompanijos reisais, prašome pranešti visus reiso numerius su raidiniu kodu. Be šios informacijos mes ne visada galime sužinoti atvykimo ir išvykimo laikus ir, žinoma, negalime garantuoti laiku įvyksiantį turistų sutikimą.

VIII. Turistų išvykimo procesas:

  • Informacija apie išvykimo iš viešbučio laiką skelbiama dieną prieš išvykimą (po 18 val.) viešbučio registratūroje esančiame informaciniame TEZ TOUR stende ir elektroninėje informacinėje lentoje. Išvykimo laikas skiriamas pagal atvykimo į oro uostą laiką iki registracijos į reisą pradžios, tai yra likus 2 – 2,5 val. iki skrydžio.
  • Išvykimo dieną, nurodytu laiku atvyksta autobusas su lydinčiuoju asmeniu, su sąlyga, kad jo neužlaikys turistai iš prieš tai esančio viešbučio. Jeigu turistas laiku neišėjo prie savo autobuso, atstovas laukia apie 15 minučių. Pavėlavę turistai savarankiškai vyksta į oro uostą už savo saskaitą. (šiuo atveju kompanija neatsako už turistų atgalinį skrydį.
  • Atvykus į oro uostą turistai turi praeiti muitinės kontrolę ir registraciją į reisą, kur jiems padeda TEZ TOUR kompanijos atstovas oro uoste. Kilus klausimams ar problemoms reikia kreiptis būtent į jį.
  • Po registracijos turistai kyla į antrą aukštą ir praeina pasų kontrolę.
  • Po visų šių procedūrų turistai laipinami į lėktuvą.


VIP pervežimų transportas

 
 
 
 
 
 

Grupinių ir individualių pervežimų transportas

 
 
 
 
       


 

Vilkite vėliavą į norimą vietą žemėlapyje
OK
Lankytojų patogumui, norint teikti asmeninę informaciją, įsiminti asmeninius pageidavimus ir svetainės nustatymus, mūsų svetainėje naudojami slapukai ir kitos panašios technologijos. Norėdami naudotis svetaine, turite patvirtinti savo sutikimą naudoti nurodytas technologijas. Išsamiau
Sutinku