EUR
Lazūnų g. 23, Kaunas
Filtras
Keisti paieškos parametrus
Kelionių paketai
Vilnius
Lietuva
Kaunas
Vilnius
Estonia
Tallinn
Latvija
Ryga
Jau pasirinkta atstatyti
Tiksli data Išvykimo laikotarpis Visas mėnuo
7 - 10 n.
Papildomi parametrai
Kurortai
Pagrindiniai parametrai
Subjektyvus viešbučio vertinimas
visi
+
Maitinimo tipas
Kolekcijos ir filtrai
Daugiau parinkčių
Biudžetas
Kelionė sudėtis
Nuolaidos kodas
Nerodyti papildomų parametrų
Jau pasirinkta
Rasti žemėlapyje
Pradėkite vesti miesto ar viešbučio pavadinimą ir išsirinket vieną iš pasiūlytų variantų
Papildomi parametrai
Pagrindiniai parametrai
Subjektyvus viešbučio vertinimas
visi
+
Maitinimo tipas
Įvertinimas ne mažesnis nei
Tarifo tipas
Pasirinkimai
Daugiau parinkčių
Biudžetas
Nuolaidos kodas
Nerodyti papildomų parametrų
Žemėlapis

Ekskursijos JAE

ABU DABIS - Emiratų sostinė

JAE sostinė dar visai neseniai buvo mažas miestelis su daugybę mažų namelių ar lūšnelių, o šiandien – tai naftos verslo centras. Didingi mečečių minaretai, nuostabūs fontanai, žaižaruojantys dangoraižiai, žaliuojantys sodai ir parkai – tokį Abu Dabį dabar mato turistai. Turo metu išvysite šiuolaikinės architektūros šedevrą – prabangųjį viešbutį „Emirates Palace“, valdančio Šeicho rezidenciją, kompleksą „Etihad Towers“, taip pat sustosime nusifotografuoti prie visame pasaulyje garsaus parko „Ferrari World“. Įspūdingiausias kelionės momentas – apsilankymas 82 dviejų kupolų Šeicho Zaido mečetėje, kuri gali sutalpinti iki 40 000 maldininkų. Jos viduje išvysite ir didžiausią pasaulyje sietyną, puoštą aukso lapais, Swarovski krištolais bei didžiausią pasaulyje rankų darbo kilimą, kurio plotas 5700 kv. metrai. Po vakarienės apsilankysite datulių turguje, kuriame galėsite paragauti įvairių rūšių Rytų svetingumą simbolizuojančio skanėsto.

Ekskursija į Burj Khalifą ir kruizas (grupinė)

Viena kelionė -  visos Dubajaus lankytinos vietos! Ne tik iš laivo, bet ir iš paukščio skrydžio pamatysite Jungtinių Arabų Emyratų perlą.

Ekskursijos metu  pamatysite visus Dubajaus simbolius: prabangiausius viešbučius pasaulyje "Burj Al Arab" , burės formos viešbutį "Atlantis" esantį ant dirbtinės salos Palm Jumeirah, spalvingą ir triukšmingą " Souk Madinat Jumeirah ", didžiausią prekybos centrą pasaulyje - "Dubai Mall" su savo didžiuliu akvariumu.

Taip pat galite pamatyti aukščiausią pasaulio dangoraižą - Burj Khalifa (828 metrų) ir garsiuosius dainuojančius fontanus. Jūs turėsite galimybę lipti į apžvalgos aikštelę, "Burj Khalifa", kur iš vieno šimto dvidešimt keturių aukštų aukščio mėgausitės panoraminiais vaizdais Dubajuje. Iš ten galite pamatyti net kaimyninius emiratus!

Programa toliau tęsis "dou" - tradicine arabų valtimi, kuri vyks dirbtiniu kanalu "Dubai Marina". Jums bus pasiūlyta vakarienė ir vakarinė programa su arabų šokiais.

Vakarienė arabiškoje valtyje

Tradicinė arabų medinė valtis - "Dou" – plukdys jūsų  kruizą palei "Dubai Marina", kur sutelktos miesto naktinės pramogos. Jūs pasimėgausite vakariene, kurios metu pamatysite šviesius restoranų ir kavinių žibintus, Dubajuje esančių dangoraižių apšvietimą ir dirbtinį "Dubai Marina" vandenį su prabangiomis milijardierių jachtomis. Vakarienė bus baigta su šokiais "tanura" ir gyva muzika.

Pramogos Dubai Parks & Resorts parke

Dubajus Parkai ir kurortai - laisvalaikio kompleksas iš kelių teminių parkų: : Bollywood Parks Dubai, MOTIONGATE Dubai, LEGOLAND Dubai, akvaparkas LEGOLAND Water Park ir prekybos zonos Riverland Dubai.

Galite pasirinkti  bet kuriuos du parkus ir aplankyti juos per vieną dieną. Parke skiriamas laikas yra 6 valandos.

"MOTIONGATE Dubai" - tai pramogų parkas, atgaivinantis "svajonių fabriko" atmosferą - garsųjį Holivudą. Tai yra trijų legendinių kino studijų: "Sony Pictures Studios," DreamWorks Animation "ir Lionsgate studijos. Jūs turėsite unikalią galimybę būti kitoje ekrano pusėje ir pasinerti į stebuklingą Holivudo filmų pasaulį.

„Bollywood Parks Dubai“ - pirmasis pasaulyje pramogų parkas Indijos kino teatre. Jame rasite ryškią nuotykių, muzikos ir šokių atmosferą. Parko šeimininkai gyvena spektakliu, parke yra restoranų, atkurtų kraštovaizdžių ir garsių filmo meniu. Didysis teatras "Rajmahal", įsikūręs parko širdyje, kelis kartus per savaitę jame vyksta Bolivudo versijos žinomi Brodvėjaus miuziklai.

"LEGOLAND Dubai" - pramogų parkas "LEGO", tinka šeimoms su vaikais nuo 2 iki 12 metų. LEGOLAND parke yra daugiau nei 40 atrakcionų, 15 000 skirtingų figūrų, surinktų iš 60 milijonų LEGO kubelių. Parkas siūlo jums šešis teminius rajonus su pramogomis ir edukaciniais žaidimais.

Vandens parkas LEGOLAND vandens parkas yra kaimynystėje su "LEGOLAND". Tai pirmasis šio regiono vandens parkas, sukurtas specialiai šeimoms su vaikais nuo 2 iki 12 metų amžiaus.

Ferrari pramogų parkas

Aplankykite unikalų "Ferrari World" - didžiausią patalpų parką pasaulyje, apdovanojimą "World Travel Awards". Čia pamatysite tikrą lenktynininką!

"Ferrari World" pramogų parkas yra Abu Dabyje, 200 tūkstančių kvadratinių metrų plote. Parke veikia daugiau nei 20 atrakcionų vaikams ir suaugusiems: amerikietiški kalneliai, kartodromas, greičiausias pasaulyje atrakcionas „Formula Rossa“ (pasiekia net 240 km/h greitį) bei daugybė restoranų ir kavinių. Kitas kalnas "Skraidančios atakos" ("Air aces") leidžia jums pajusti kaip lėktuve, skriejant mirties kilpą. Jis moka duoklę Italijos pilotams Francesco Baracca, kurie yra "Ferrari" markės kūrėjai sukūrę savo logotipą su lekiančiu arkliu.

Kiti atrakcionai skirti lenktynėms "Ferrari" - taip pat yra kartodromas, vaikų vairavimo mokykla ir lenktynių treniruokliai. Jūs taip pat galite pamatyti didžiulę Ferrari automobilių kolekciją, dalyvauti virtualioje kelionė po Ferrari gamyklas, ar virtualiose kelionės lėktuvu virš Italijos. Na, ir, žinoma, pirkti suvenyrus su Ferrari simboliais!

IMG Worlds of Adventure Parkas

"IMG World of Adventure Park", Dubajuje, yra unikali pramogų šalis, kuri tęsiasi per didžiulį aikštę, kurioje atsiranda jūsų mėgstamiausi didvyriai, kur pramogos tiks ir vaikams ir suaugusiems. Superherojai ir dinozaurai, kompiuterinių žaidimų ir animacinių filmų personažai, ekstremalūs kalneliai, karuselės ir kitos pramogos laukia jūsų. Nepraleiskite "Haunted Hotel" (15 ir daugiau metų) ir "Thor Thunder Spin" - sūkurys  kuris sukasi aplink jo ašį!

Wild Wadi vandens parkas

Laukinis Wadi -"laukinė upė". Šis vandens parkas žada jums ypatingą vandens pramogų jūrą. Jo tema - nuostabaus Sinbado jūreivio nuotykiai. Čia yra vienas didžiausių vandens šlaitų pasaulyje - Jumeirah Skeira, 32 metrų aukščio. Iš šio kalno leidžiamasi specialiomis kapsulėmis, kurios išvysto iki 80 km / h greitį ir net suformuuoja laisvo kritimo akimirkų.

Aquaventure vandens parkas

Vienas iš naujausių stebuklų pasaulyje - dirbtinė Palma-Jumeirah sala - kviečia Jus aplankyti nuostabias žemes, kur "Atlantis" viešbutyje atidarytas neįtikėtinas vandens pramogų kompleksas "Aquaventure".

Didžiulis vandens parkas užima 17 hektarų plotą, turi 2 km ilgio paplūdimį, atrakcionus su gyvais rykliais, akvariumais su daugybe žuvų. Neužmirštami ir neprilygstami įspūdžiai yra garantuojami!

Jodinėjimas žirgais

Susipažinimas su Jungtiniais Arabų Emyratais nebus neišsamus, jei nenaudosite grynaveislio Arabiško arklio! Kviečiame jus į Dubajų žirgų lenktynių klubą, kuriame galėsite ne tik pasigrožėti grakščiais arkliais, bet ir pabandyti į balną. Ir maži turistai galės jodinėti žaviais poniais.

Jūrinis kruizas

Malonus kruizas Persijos įlankoje, kurio metu pamatysite „Aštuntąjį pasaulio stebuklą“ - žmogaus rankomis sukurtą salyną „Džumeiros palmę“, garsujį viešbutį „Atlantis“, taip pat vieną iš ambicingiausių Jungtinių Arabų Emyratų projektų – „Pasaulio“ salyną, vaizduojantį pasaulio žemynus. Kelionės metu galėsite pasigrožėti Dubajaus vizitine kortele, garsiąja „bure“ - „Burj Al Arab“ viešbučiu. Po maudynių jūroje, apsilankysite Dubai Marina įlankoje, kur galėsite pasigrožėti Dubajaus „Manhetenu“.

„Rustar“ kruizas

„Rustar“ – vienas iš didžiausių medinių plaukiojančių restoranų pasaulyje, kuriame galite praleisti nepamirštamą vakarą. Kruizo po naktinį Dubajų metu Jums bus pasiūlyta vakarienė, susidedanti iš nacionalinių arabiškų bei europietiškų patiekalų, paruoštų penkių žvaigždučių viešbučio „Movenpick“  restorano šefo. Taip pat, vakaro metu, Jūsų lauks pramoginė programa, o damos galės papuošti savo rankas chna ornamentais.

„Miracle Garden“ ir „Global Village“ („Gėlių sodas“ ir „Pasaulinis turgus“)

Miracle Garden yra vienas iš gražiausių žmogaus rankomis sukurtų parkų pasaulyje. Sunku patikėti, kad šioje vietoje anksčiau buvo dykuma. Jūs nepaliausite stebėtis žmogaus vaizduotės galia, bei žavėtis neįtikėtino grožio kraštovaizdžio dizainu. Negana to, sodininkai ir dizaineriai kasmet stengiasi nustebinti lankytojus naujomis kūrybinėmis idėjomis, o 2013 metais „Dubai Miracle Garden“ pateko į „Gineso“ rekordų knygą kaip didžiausias vertikalus sodas, realizuotas spalvotos 10 metrų aukščio piramidės projekte.

Global Village – tai puiki prekyvietė po atviru dangumi, susidedanti iš 31 prekybos paviljono, atstovaujančių įvairias pasaulio šalis. Turėsite galimybę paragauti įvairių šalių virtuvės patiekalų, pažiūrėti tautinius šokius, įsigyti įvairiaspalvių suvenyrų. Pramogos, atrakcionai, fejerverkai, gyva muzika – tikra šventinė atmosfera laukia Jūsų!

„Ferrari World“ + „Yas Waterworld“ (Kombo)

Norite linksmintis visą dieną ir patirti adrenalino pliūpsnį sparčiausiuose atrakcionuose pasaulyje, tačiau niekaip negalite nuspręsti, kuriame iš jų? Per vieną dieną galite aplankyti du parkus: pirmąjį pusdienį Jūs praleisite „Ferrari“ pasaulyje, o tada Jūsų lauks vandens pramogos.

Vandens pramogų parkai

Kviečiame Jus apsilankyti geriausiuose Emyratų vandens parkuose, kuriems nėra lygių visame pasaulyje!

Ekologiškame parke Yas Waterworld, išsidėščiusiame 15 hektarų plote (Abu Dabyje) yra įrengtas pirmasis pasaulyje vandens-magneto nusileidimas su rekordiniu 238 metrų ilgiu.

Parke Aquaventure, kuris pastatytas Džumeiros pusiasalyje, šalia garsiojo „Atlantis“ viešbučio, turėsite galimybę išbandyti savo drąsą – nuo beveik vertikalaus kalnelio, aukščiu prilygstančio devynaukščiui pastatui, nusileisite per beveik sekundę, skriedami permatomu tuneliu ryklių ir didžiulių rajų apsuptyje.

Vandens parkas Wild Wadi, kurio pavadinimas reiškia „Laukinė upė“, sukurtas jūrininko Sindbado legendų tema. Šis vandens atrakcionų parkas nustebins Jus pačiu auščiausiu kalneliu Džumeira Skeira, kuris prasideda 32 metrų aukštyje, o skriejant juo galima pasiekti iki 80 km/h greitį.

Panoraminis vaizdas į kalnus Al Hadjar ir į Persijos įlanką šiaurėje, vandens pramogų parko Ice Land vieta sujungia tarpusavyje kalnų grožį ir jūros dvasią. Vienas iš žymiausių vandens parko atrakcionų  Penguin Falls – didžiausias pasaulyje dirbtinis krioklys, kurio aukštis siekia 37 m, o plotis – 165 metrai, ir nuo kurio kiekvieną minutę liejasi daugiau kaip 378 000 litrų vandens.

Didžiulėse visų parkų teritorijose yra daugybė restoranų, užkandinių ir parduotuvių.

Мiestas-oazė Al Ain

Kviečiame Jus apsilankyti Al Ain mieste – pirmojo šalies prezidento gimtinėje, oazėje, plytinčioje Omano pasienyje. Po apsilankymo Jo Didenybės Šeicho Zaido bin Sultano al Nachjano name-muziejuje, svečių laukia poilsis maudyklose, sklidinose gydomųjų terminių šaltinių vandens. Kelionę pratęsite pakildami į vieną iš aukščiausių taškų JAE – Džabal Hafitas kalną, kur nuo apžvalgos aikštelės atsiveria puikus vaizdas į miestą ir kaimyninę valstybę Omaną. Kelionė į Al Ain būtų nepilnavertė be vizito į didžiausią zoologijos sodą Arabijos pusiasalyje, kuris palieka neišdildomą įspūdį tiek vaikams, tiek suaugusiems. 

Safaris – nuotykiai dykumoje

Ar esate pasiruošę arabiškiems nuotykiams? Tuomet auksinio smėlio kopos laukia Jūsų! Išbandykite save ant arabiškų „amerikietiškų kalnelių“ dykumoje, įveikdami kopas patogiu visureigiu. Stovėdami ant šilkinio smėlio bangos keteros, Jūs turėsite galimybę padaryti neįtikėtinai gražių besileidžiančios saulės nuotraukų. Atvykus į stovyklą, galėsite pasijodinėti kupranugariais, taip pat, Jums pageidaujant, meistrė galės papuošti Jūsų rankas chna piešiniais. Vakaro metu Jūsų laukia vakarienė, pilvo šokiai bei arabiška muzika.

Indijos vandenynas

Ekskursija prasideda stabtelėjus Kultūros aikštėje, Šardžoje, kurioje išvysite vienintelį pasaulyje paminklą Šventajam Koranui. Toliau kelias vingiuos Fudžeiros emyratu, kur galėsite mėgautis Chadžaro kalnų kraštovaizdžiu, vaizdingais tarpekliais ir bekrašte dykuma. Pravažiuodami Diba gyvenviete matysite vieną iš seniausių mečečių šiame regione. Vėliau nuostabiai leisite laiką Indijos vandenyno pakrantėje, kur galėsite išsimaudyti, pasižvalgyti po povandeninį koralų pasaulį ir išvysti vėžlius jų natūralioje aplinkoje. Ekskursijos metu apsilankysime žymiausiame šalyje kilimų turguje ir kupranugarių fermoje, kur turėsite galimybę juos pamaitinti. 

Аbu Dabis – Emyratų sostinė

JAE sostinė dar visai neseniai buvo mažas miestelis su daugybę mažų namelių ar lūšnelių, o šiandien – tai naftos verslo centras. Didingi mečečių minaretai, nuostabūs fontanai, žaižaruojantys dangoraižiai, žaliuojantys sodai ir parkai – tokį Abu Dabį dabar mato turistai. Turo metu išvysite šiuolaikinės architektūros šedevrą – prabangųjį viešbutį „Emirates Palace“, valdančio Šeicho rezidenciją, kompleksą „Etihad Towers“, taip pat sustosime nusifotografuoti prie visame pasaulyje garsaus parko „Ferrari World“. Įspūdingiausias kelionės momentas – apsilankymas 82 dviejų kupolų Šeicho Zaido mečetėje, kuri gali sutalpinti iki 40 000 maldininkų. Jos viduje išvysite ir didžiausią pasaulyje sietyną, puoštą aukso lapais, Swarovski krištolais bei didžiausią pasaulyje rankų darbo kilimą, kurio plotas 5700 kv. metrai. Po vakarienės apsilankysite datulių turguje, kuriame galėsite paragauti įvairių rūšių Rytų svetingumą simbolizuojančio skanėsto.

Аpžvalginė ekskursija po Dubajų

Ekskursijos po Dubajų metu Jūs susipažinsite su miestu, kuris per kelis dešimtmečius iš dykumos gyvenvietės virto išskirtinių modernios architektūros projektų įgyvendinimo vieta. Programos metu išvysite viešbutį „Burj Al Arab“, apsilankysite žmogaus rankomis sukurtame salyne „Džumeiros Palmė“, kur pamatysite pagrindinį salos simbolį – garsųjį „Atlantis“ viešbutį, o šiuolaikiniame arabiškame turguje Souk Madinat Jumeirah turėsite galimybę įsigyti įdomių suvenyrų. Pasivaikščiosite vieno iš prestiziškiausių Dubajaus rajonų Dubai Marina krantine. Prie aukščiausio pasaulyje pastato „Burj Khalifa“ išvysite didžiulį akvariumą bei patirsite neišdildomus įspūdžius stebėdami dainuojančių fontanų šou.

Apžvalginė ekskursija Dubajuje (Deluxe)

Ekskursija po Dubajų – tai unikali galimybė išvysti visus pagrindinius lankytinus objektus per vieną dieną: įžymiąją „burę“, viešbutį Burj Al Arab, kuris užima aukščiausią poziciją prabangiausių pasaulio viešbučių sąraše, „aštuntąjį pasaulio stebuklą“ – dirbtinį salyną „Džumeiros Palmė“ su jos puošmena viešbučiu „Atlantis“. Šiuolaikiniame arabiškame turguje Souk Madinat Jumeirah yra įsikūrę garsių prekių ženklų parduotuvės, antikvarai, kvapiųjų aliejų ir prieskonių prekyvietės – čia Jūs visada rasite ką nors įdomaus. Vakarieniausite vakarinio kruizo metu, plaukiodami tradiciniu arabišku laivu Dou dirbtiniame Dubai Marina kanale. Jus nustebins įspūdingas akvariumas didžiausiame prekybos centre Dubai Mall, dainuojantys fontanai užburs savo šokiu, ir, žinoma, būsite pakerėti aukščiausio pasaulyje pastato „Burj Khalifa“ didybės, nuo kurio apžvalgos aikštelės galėsite pasigrožėti Dubajumi iš paukščio skrydžio.

Pramogų parkas „Ferrari World“

Abu Dabyje įsikūręs parkas „Ferrari World“ – pats didžiausias pramogų parkas pasaulyje, 2015 metais „World Travel Awards“ apdovanojimu pripažintas svarbiausiu lankytinu objektu Artimuosiuose Rytuose. Parke veikia daugiau nei 20 atrakcionų vaikams ir suaugusiems: amerikietiški kalneliai, kartodromas, greičiausias pasaulyje atrakcionas „Formula Rossa“ (pasiekia net 240 km/h greitį) bei daugybė restoranų ir kavinių. Vaikai galės išbandyti vaikišką „F430 GT Spider“ modelį arba vykti į kelionę 4D formate, o suaugę galės pasijusti tikrais „Formulės-1“ lenktynininkais už naujausių imitacinių modelių vairo. Neišdildomi įspūdžiai liks visiems apsilankiusiems!

„Kidzania“

Kidzania – tai tikras 7500 kv. metrų ploto miestas su savo gaisrine, policijos nuovada, ligonine, teatru, grožio salonu ir prekybos centru. Skirtumas tik tas, jog miestas pastatytas vaikų ūgio masteliu, kur jie gali išbandyti bet kurią iš 80-ties mieste profesijų, lėktuvo piloto, naujienų pranešėjo arba net detektyvo, kuris tiria neįprastą bylą, gauti savo pirmą atlyginimą ir jį išleisti uždirbtais „kidzonais“ savo poreikiams, atidarius asmeninę sąskaitą banke. 

Žvejyba

Užkietėjusius žvejus bei visus egzotikos mėgėjus kviečiame į žvejybą. Žvejosime Persijos įlankoje iš, profesionalia įranga aprūpinto, katerio. Ir nesvarbu, ar Jūs patyręs žvejys, ar naujokas – bet kokiu atveju linkime, kad tai būtų didžiausias ir įspūdingiausias laimikis Jūsų, kaip žvejo, karjeroje. 

Marokietiška pirtis

Visas moteris kviečiame į „Imar SPA“ grožio saloną, itin mėgiamą šeichų žmonų. Jūsų laukia apsilankymas pirtyje, viso kūno šveitimas ir tradicinė plaukų kaukė. Pasinerkite į kūno ir sielos harmoniją, palepinkite save nuostabiu SPA meniu, padovanokite sau neužmirštamą poilsį. 

Skrydis oro balionu

Viena iš pačių stebuklingiausių pramogų JAE – skrydis oro balionu! Jūs pasitiksite kylančią saulę skrisdami virš beribės dykumos, grožėsitės Chadžaro kalnais, o užburiantys peizažai nuneš Jus tolyn nuo visų rūpesčių! Leiskitės avantiūrai ir pasimėgaukite fantastiškais arabiškais toliais.

Skrydis sraigstasparniu

Leiskitės į unikalią ekskursiją dangumi ir mėgaukitės nuostabiu vaizdu į Dubajų iš paukščio skrydžio. Kelionės metu galėsite piloto akimis pamatyti audringą didmiesčio gyvenimą ir jo žymiausius objektus, kurie, stebimi iš visiškai kitokios perspektyvos, žavi savo grožiu ir ryškumu. Gera nuotaika ir ryškios emocijos garantuotos!

Skrydis hidroplanu

Plaukti jūra lėktuvu, skristi dangumi laivu?! Tai tikrai įmanoma! Skrydis hidroplanu – unikali ekskursija padangėje, iš kurios galima pamatyti visus pagrindinius miesto objektus. Jūs įsitikinsite, jog išvyka danguje yra magiška, o praplaukiantys peizažai paliks neišdildomą įspūdį.

Plaukiojimas su delfinais

Padovanokite sau stebuklingą nuotykį – susitikimą su delfinais. Po pažinties su jais, Jūs atsikratysite neigiamų emocijų, streso, pasikrausite gera energija ir įspūdžiais! Plaukiokite, žaiskite, bendraukite su šiais nuostabiais gyvūnais – šią neįtikėtiną patirtį Jūs prisiminsite visą gyvenimą!

Delfinariumas

Stebėdami delfinus netikėtumo atmosferą bei malonumą jaučia ir vaikai, ir suaugusieji. Juk iš tiesų delfinai turi nuostabią savybę – dovanoti žmonėms beribį džiaugsmą! Pasirodymas, kurio metu delfinai atlieka akrobatinius triukus, šoka, dainuoja, žaidžia su kamuoliu, nepalieka abejingais nė vieno žiūrovo. 

Vilkite vėliavą į norimą vietą žemėlapyje
OK
Lankytojų patogumui, norint teikti asmeninę informaciją, įsiminti asmeninius pageidavimus ir svetainės nustatymus, mūsų svetainėje naudojami slapukai ir kitos panašios technologijos. Norėdami naudotis svetaine, turite patvirtinti savo sutikimą naudoti nurodytas technologijas. Išsamiau
Sutinku