EUR
Lazūnų g. 23, Kaunas
Filtras
Keisti paieškos parametrus
Kelionių paketai
Vilnius
Lietuva
Kaunas
Vilnius
Estonia
Tallinn
Latvija
Ryga
Jau pasirinkta atstatyti
Tiksli data Išvykimo laikotarpis Visas mėnuo
7 - 10 n.
Papildomi parametrai
Kurortai
Pagrindiniai parametrai
Subjektyvus viešbučio vertinimas
visi
+
Maitinimo tipas
Įvertinimas ne mažesnis nei
Kolekcijos ir filtrai
Daugiau parinkčių
Biudžetas
Kelionė sudėtis
Nuolaidos kodas
Nerodyti papildomų parametrų
Jau pasirinkta
Rasti žemėlapyje
Pradėkite vesti miesto ar viešbučio pavadinimą ir išsirinket vieną iš pasiūlytų variantų
Papildomi parametrai
Pagrindiniai parametrai
Subjektyvus viešbučio vertinimas
visi
+
Maitinimo tipas
Įvertinimas ne mažesnis nei
Tarifo tipas
Pasirinkimai
Daugiau parinkčių
Biudžetas
Nuolaidos kodas
Nerodyti papildomų parametrų
Žemėlapis

Ekskursijos Sakartvelo (Gruzijos)

Ekskursijų programa ir kainos Gruzijoje

Informaciją apie ekskursijas (informacinio susitikimo metu/ pervežimo į viešbutį metu) Jums suteiks Tez Tour atstovas.

Dokumentai atsisiuntimui:

  1. Ekskursijų programa Sakartvele*
  2. 2 dienų ekskursija iš Batumio į Tbilisį*

*nurodytos ekskursijų kainos yra preliminarios, jos gali kisti.

Subtropikų stebuklai

Ekskursijos metu Jūs:

„  Apsilankysite  senamiesčio širdyje ir pasivaikščiosite vaizdingomis jo gatvelėmis. Pasigrožėsite nuostabiomis aikštėmis bei įspūdingu jūros parku. Pamatysite miestelėnus  ir svečius džiuginančią Ali ir Ninos meilės statulą. Gidas papasakos Jums didingą miesto istoriją. Norintiems savarankiškai pratęsti pažintį su miestu gidas patars kur galima dar  apsilankyti, kur galima šauniai praleisti laisvalaikį.

„  Apsilankysite botanikos sode. Tai vienas iš didžiausių visame pasaulyje. Jis gyvuoja jau daugiau nei 100 metų. Botanikos sodas didžiuojasi 3000 rūšių augalų kolekcijų. Čia rasite augalus iš įvairių pasaulio kampelių. Sodas žavi visais metų laikais. Lankytojai turi galimybę pasivaikščioti įspūdingomis alėjomis, atsipūsti ir pasimėgauti ypatinga botanikos sodo atmosfera.

„  Vėliau pakilsite į Šv. Trejybės kalną, nuo kurio atsiveria pasakiško grožio panorama į Batumio miestą. Nepakartojamas vaizdas.

Į kainą įskaičiuota: profesionalus rusakalbis gidas, komfortiškas transportas ir įėjimo į objektus bilietai.

Geriau už kalnus gali būti tik kalnai


 Jūs aplankysite:

„ Istorinių ir kultūrinių vertybių mylėtojų rojų – Gonio tvirtovę, kurią pastatė romėnai. 

„  Machunceti krioklį. Jo švarus ir krištolo skaidrumo vanduo nuo didžiulės uolos krinta tiesiai į tarpeklį. Vanduo tekėdamas žaismingai spindi saulėje ir susiveja į šniokščiančią kalnų upę.

„  Arkinį karalienės Tamaros tiltą. Tiltas pastatytas XII a. Tai puikus didingos viduramžių architektūros pavyzdys.

„  Kūrybinę K. Turmanidze dirbtuvę– saloną. Tai unikalus muziejus. Čia su įvairiūs   liaudies žvejybos būdai ir gruzinų tautos buities kultūra.

„  Adžarijos vyno namus. Vyno namuose ekskursijos metu susipažinsite su vyno gamykla. Pageidaujantys vyno degustacijos metu galės pasimėgauti 5 gruziniškų vynų rūšių.

Į kainą įskaičiuotas: kvalifikuotas rusakalbis gidas, komfortiškas transportas ir įėjimo bilietai.

Į kainą neįskaičiuota: 5 rūšių vynų degustacija vyno namuose.

Už papildomą mokestį turėsite galimybę apsilankyti gruzinų šeimoje, kuri augina vynuoges ir turi nuosavą vyno rūsį, ir ten papietauti . Tai unikali galimybė susipažinti  su kasdienine  gruziniškos šeimos buitimi, paragauti nacionalinės virtuvės patiekalų. Gruzijoje tikima, kad svečią siunčia dievas, tad šeimininkės maistą gamina su begaline meile. Pajusite  tikrą gruzinišką svetingumą. Taip pat dalyvausite puikioje vynų degustacijoje.

Auksinių runų miestas

Jūs turite unikalią galimybę apsilankyti viename iš seniausių Europos miestų – Kutaisi.  Kutaisis buvo legendinės Kolchidės karalystės sostinė. Ši karalystė garsėjo aukso kasyklomis.  Kadaise garsusis graikų herojus Jasonas atvyko į Kolchidės karalystę ir pagrobė karalystės lobį – Auksinę runą.

Ekskursijos metu apsilankysite:

  •  Prometėjaus urve.  Šis urvas yra gamtos kūrinys,  sukurtas iš stalaktitų, stalagmitų ir stalagnatų. Iš šių uolienų susiformavo neįprastos formos urvas.
  • Gelačio vienuolyne (XII a.). Tai viduramžių mokslo ir dvasinio gyvenimo centras. Čia yra  didingų Gruzijos karalių kapavietė. Į Gelačio vienuolyną atvyksta daug piligrimų. Vienuolynas įtrauktas į UNESCO saugomų paminklų sąrašą.
  • Šv. kankinių Dovydo ir Konstantito cerkvėje (XII a.). Tai  ypatinga vieta, nuo kurios atsiveria kerintis vaizdas į tarpeklį.
  • Bargačio šventykla (XI a.) įtraukta į UNESCO saugomų paminklų sąrašą. Ši vieta gruzinų tautos susivienijimo simbolis. Nuo kalvos galėsite pasigrožėti įspūdinga Kutaisio miesto panorama.

 Naudinga informacija:

  • Temperatūra urve siekia 14 laipsnių Celsijaus.
  • Vaikai iki 5 metų į urvą neįleidžiami.

Į kainą įskaičiuotas: kvalifikuotas rusakalbis gidas, komfortiškas transportas ir įėjimo bilietai.

Ekskursija pėsčiomis po vakarinį Batumį

Ekskursija po vakarinį Batumį!

Ekskursijos metu susipažinsite su įkvepiančia Batumio miesto istorija, pasivaikščiosite vaizdingomis gatvelėmis, išvysite senamiestį puošiančią "Piazza" aikštę, pabuvosite Europos ir Neptūno aikštėse. Apsilankysite net 7 kilometrus besitęsiančiame pajūrio parke. Vėliau - pasigrožėsite garsiąja Ali ir Nino meilės istoriją menančia skulptūra.Pastabos:

  • ekskursijos trukmė 3,5 val.

Vilkite vėliavą į norimą vietą žemėlapyje
OK
Lankytojų patogumui, norint teikti asmeninę informaciją, įsiminti asmeninius pageidavimus ir svetainės nustatymus, mūsų svetainėje naudojami slapukai ir kitos panašios technologijos. Norėdami naudotis svetaine, turite patvirtinti savo sutikimą naudoti nurodytas technologijas. Išsamiau
Sutinku