EUR
Lazūnų g. 23, Kaunas
Filtras
Keisti paieškos parametrus
Kelionių paketai
Vilnius
Lietuva
Kaunas
Vilnius
Estonia
Tallinn
Latvija
Ryga
Jau pasirinkta atstatyti
Tiksli data Išvykimo laikotarpis Visas mėnuo
7 - 10 n.
Papildomi parametrai
Kurortai
Pagrindiniai parametrai
Subjektyvus viešbučio vertinimas
visi
+
Maitinimo tipas
Kolekcijos ir filtrai
Daugiau parinkčių
Biudžetas
Kelionė sudėtis
Nuolaidos kodas
Nerodyti papildomų parametrų
Jau pasirinkta
Rasti žemėlapyje
Pradėkite vesti miesto ar viešbučio pavadinimą ir išsirinket vieną iš pasiūlytų variantų
Papildomi parametrai
Pagrindiniai parametrai
Subjektyvus viešbučio vertinimas
visi
+
Maitinimo tipas
Įvertinimas ne mažesnis nei
Tarifo tipas
Pasirinkimai
Daugiau parinkčių
Biudžetas
Nuolaidos kodas
Nerodyti papildomų parametrų
Žemėlapis

Ekskursijos Italijos

Informaciją apie ekskursijas (informacinio susitikimo metu/ pervežimo į viešbutį metu) Jums suteiks Tez Tour atstovas.

1. Ekskursijų programa Kalabrijoje

2. Ekskursijų programa Sicilijoje

  

Turistinis autobusas “Big Bus“ – “Classic“ ekskursija (1 diena)

Pažinkite Romą komfortišku dviejų aukštų autobusu su atviru stogu! “Classic“ kategorijos ekskursijoje, įskaičiuoti du maršrutai – raudonas ir mėlynas. Abu maršrutai aplanko pagrindinius Romos kultūrinius objektus: Koliziejų, Venecijos aikštę, Trevi fontaną ir kitus. Plačiau apie maršrutus galite sužinoti paspaudę “Pirkti ekskursiją internetu“. Galima išbandyti įvairius maršrutus, maršrutų derinius vienos dienos bėgyje. Išlipę Jums patikusioje stotelėje, Jūs galėsite savo kelionę tęsti kitu autobusu. Autobusai išvyksta kas 15 minučių. Autobuse galima pasirinkti audiogidą rusų, anglų ir dar kitomis septyniomis užsienio kalbomis. Į bilieto kainą taip pat įskaičiuota apžvalginė pėsčiųjų ekskursija su gidu, anglų kalba.

Turistinis autobusas “Big Bus“ – “Premium“ ekskursija (2 dienos)

Net dvi paras galiojanti “Premium“ kategorijos ekskursija, suteiks Jums galimybę pažinti Romą ilgesnį laikotarpį. Dviejų aukštų autobusai su atviru stogu suteikia galimybę išlipti bet kokioje Jums patikusioje stotelėje ir tęsti kelionę kitu autobusu. “Premium“ kategorijos ekskursijoje įskaičiuoti du maršrutai – raudonas ir mėlynas, kuriais galima naudotis neribotai dviejų parų bėgyje, (plačiau apie maršrutus sužinosite paspaudę “Pirkti ekskursiją internetu“). Vieno maršruto trukmė, neišlipant stotelėse - 1 valanda 40 minučių. Abu maršrutai aplanko pagrindinius Romos kultūrinius objektus, tokius kaip Koliziejų, Venecijos aikštę, Trevi fontaną ir kitus. Autobuse galima pasirinkti audiogidą rusų, anglų ir dar kitomis septyniomis užsienio kalbomis. Į bilieto kainą taip pat įskaičiuota apžvalginė pėsčiųjų ekskursija su gidu, anglų kalba.

Turistinis autobusas “Big Bus“ – “Deluxe“ ekskursija (2 dienos)

“Deluxe“ kategorijos ekskursijos paketas su komfortišku dviejų aukštų autobusu su atviru stogu sureiks Jums galimybę pasinaudoti net trimis maršrutais - raudonu, mėlynu bei violetiniu. Maršrutus galima išbandyti dvi dienas neribotai. Apart pagrindinių Romos kultūrinių objektų, kaip Koliziejus, Venecijos aikštė, Trevi fontanas, taip pat violetiniame maršrute papildomai galima bus pamatyti: Porta San Sebastiano vartus, Kafarelos parką, Karakalos pirtis. Autobuse galima pasirinkti audiogidą rusų, anglų ir dar septyniomis užsienio kalbomis. Į bilieto kainą taip pat įskaičiuota apžvalginė pėsčiųjų ekskursija su gidu, anglų kalba.

Naktinis Vatikanas – individuali ekskursija

Aplankykite Vatikano muziejų ir Švento Petro baziliką vakare ir pajuskite tuometinės epochos dvasią bei pamatyti garsius meno kūrinius žvakių šviesoje. Dėmesio! Pasiūlymas ribotas, todėl bilietus rekomenduotina užsisakyti iš anksto. Bilietai į bendrą kainą už apsilankymą Vatikano muziejuje neįskaičiuoti. Ekskursijos rūšis: pėsčiomis.

Klasikinė pėsčiųjų ekskursija po Romą – individuali ekskursija

Roma su individualiu praėjimu! Kiekviena ekskursija unikali, kadangi maršrutas nustatomas atsižvelgiant į turistų pageidavimus. Jūs galėsite pamatyti Koliziejų iš vidaus, Imperatorių forumus, Kapitolijaus kalvą, Venecijos aikštę, Trevi fontaną, Ispanijos aikštę bei baroko epochos šedevrą – Navonos aikštę. Ekskursijos rūšis: pėsčiomis.

Vatikano muziejus ir Švento Petro bazilika – individuali ekskursija

Aplankykite Vatikano muziejų - didžiausią meno kūrinių kolekciją pasaulyje, kartu su individualiu gidu. Jūs pamatysite ir aplankysite Chiaramonti ir Pio-Clementino muziejus, garsiąją žemėlapių galeriją “Galleria delle carte geografiche”, statulų galeriją “Galleria delle Candelabri”, užeisite į atvirą kiemelį, kuriame išstatytos visame pasaulyje išgarsėjusios skulptūros - Belvederio Apolonas, Laokoonas ir jo sūnūs, ir kt. Be abejo, nepraleiskite progos apsilankyti Mikelandželo freskomis ištapytoje Siksto koplyčioje bei Švento Petro bazilikoje – didžiausioje pasaulyje katalikų bažnyčioje. Į ekskursiją taip pat gali būti įskaičiuoti apsilankymai – Pinakotekoje, Rafaelio kambariuose, kurie buvo dekoruoti garsaus menininko, Popiežiaus Julijaus II paliepimu. Ekskursijos rūšis: pėsčiomis.

Romo getas ir viduramžių Trastevere – individuali ekskursija

Viduramžių Roma – tai Tibro vakarų pakrantėje išsidėstęs ir epochos dvasią išlaikęs Trastevere rajonas. Čia aplankysime turbūt seniausią Romos bažnyčią – “Santa Maria in Trastevere”, kuri skirta Mergelės Marijos garbei. Aplankysite vieną seniausių Europos vaistinių. Ekskursija pratęsime į „Santa Maria in Cosmedin“ bažnyčią, kur prie įėjimo Jus pasitiks žymioji „Bocca della Verita“ („tiesos burna“), skulptūra. Vėliau, perėję per senovišką Fabricijaus tiltą, įžengsite į žydų kvartalą. Ekskursijos rūšis: pėsčiomis.

Antikos laikų Roma ir Koliziejus – individuali ekskursija

Susipažinkite su visa Romos istorija – nuo krėstinių trobelių išsidėsčiusių ant Palatino kalvos, išlikusių nuo VIII a. pr. m. e, iki didžiausio ir seniausio pasaulyje amfiteatro – Koliziejaus. Bilietai į Koliziejų, Palatiną ir Imperatoriaus forumus į ekskursijos kainą neįskaičiuoti. Ekskursijos rūšis: pėsčiomis.

Ekskursija per istorinį Romos centrą

Unikali galimybė pamatyti svarbiausias ir labiausiai turistų pamėgtas Italijos sostinės įžymybes, vietas bei susipažinti su dar turistų nepramintomis antikos ir viduramžių gatvėmis. Jūs galėsite pasirinkti du skirtingus ekskursinius maršrutus - “mėlyną” arba “raudoną”, kurie vyksta kas antrą dieną. Tačiau jei Jūsų širdys geidžia pažinti amžinąjį miestą iš arčiau, tuomet išbandykite abejus maršrutus. Raudonasis maršrutas: Didysis cirkas, Palatino kalva, Boarium forumas, skulptūra „Tiesos burna“, Kapitolijaus aikštė, Venecijos aikštė, Panteonas, Navonos aikštė, keturių upių fontanas, Madama rūmai, Trevi fontanas, Largo di Torre Argentina aikštė. Mėlynasis maršrutas: Rožių sodas, Aventino kalva, Apelsinų sodas, Šventosios Sabinos bazilika, Priorato di Malta vila, Tibro upės prieplauką “Lungotevere”, Ponte Rotto tiltas, Ponte Fabricio tiltas, buvęs žydų geto rajonas, Trastevere rajonas, Trisullos aikštė, Giulia gatvė, Farnesina vila, Campo de' Fiori aikštė, slaptos senamiesčio gatvelės bei kitos įžymios Romos aikštės ir tiltai. Ekskursijos rūšis: pėsčiomis.

Apžvalginė ekskursija po Romos miestą

Nėra pasaulyje tokio miesto, kaip Roma, su gausybe istorinių paminklų. Viešnagė Romoje lyg pasivaikščiojimas po turtingą kultūrinį lobyną.

Jūsų laukia turininga ekskursija po amžinąjį miestą – Romą. Tai tikras miestas – lobynas, neįkainojamais kultūros paminklais.

Ekskursijos metu Jūs  pasivaikščiosite po Romą ir pamatysite pagrindinius paminklus Itališkos sostinės. Ekskursija prasidės Navonos aikštėje, tada  Jūsų lauks Panteonas, Venecijos aikštė, Kapitolijaus kalva, Romos ir Imperatorių forumai, Konstantino ir Koliziejaus  arka. Žinoma tai tik dalis įžymybių  daugiaveidės sostinės, maršrutas suteikia tam tikrą įsivaizdavimą apie, tai kiek yra turtingas Amžinasis miestas.

Ekskursijos rūšis: pėsčiomis. Nuo susibūrimo  vietos iki ekskursijos pradžios turistai nuvežami komfortišku autobusu.

Ekskursija baigiasi prie Koliziejaus. Rekomenduojama avėti patogią avalynę ir pasiimti su savimi geriamojo vandens.

 

Koliziejus ir Palatino kalva

Aplankykite patį didžiausią ir seniausią amfiteatrą – legendinį Koliziejų. Pasivaikščiokite po žymiausią Amžinojo miesto forumą, ir sužinokite, kas ir kodėl gyveno vienoje iš seniausių Romos vietovių – ant Palatino kalvos. Įėjimo bilietai įskaičiuoti į ekskursijos kainą. Ekskursijos rūšis: pėsčiomis.

Naktinė Roma

Puiki galimybė pamatyti pagrindines Romos įžymybes romantiškoje ir ramioje aplinkoje. Ekskursija prasidės nuo Šv. Mergelės Marijos bazilikos, tai yra viena iš septynių romėnų piligrimų bazilikų. Vėliau Jūs pamatysite San Džovanio Batistos bažnyčią, Koliziejų ir Venecijos aikštę. Tyloje ir nakties šviesoje prieš Jūs pasirodys Šv. Petro bazilika Vatikane, Šv. Angelo pilis, kelionė pasibaigs prie garsaus Trevi fontano.

Ekskursijos rūšis: pėsčiomis ir autobusu.

Krikščioniškoji Roma

Jūsų laukia ekskursija po Romos šventas vietas, be Vatikano lankymo. Piligrimystės kelionė prasidės prie Santa Kročės Džerusalimi bažnyčios, kur yra saugomi kryžiaus palaikai, ant kurio buvo nukryžiuotas Jėzus Kristus. Toliau Jūs aplankysite laterano Šv. Jono baziliką, viena iš svarbiausių pagrindinių šventyklų pasaulyje, pamatysite Scala Santa (šventus laiptus), 326 metais atvežtus iš Jeruzalės į Romą, ir užbaigsite piligriminę kelionę prie Šv. Marijos bazilikos.

Ekskursijos rūšis: pėsčiomis. Nuo susibūrimo  vietos iki ekskursijos pradžios turistai  nuvežami  komfortišku autobusu.

Vatikano muziejai ir Šventojo Petro bazilika

Aplankysite Vatikano muziejus, pasinersite į meno, antikos ir renesanso pasaulį, grožėsitės didžiųjų meistrų darbais, surinktais per ilgą laiką katalikų bažnyčios gyvavimo istorijos. Antikinės skulptūros ir paveikslai Rafaelio, Karavadžo, Džoto, Leonardo Da Vinčio, garsi Siksto koplyčia ir pagaliau Šventojo Petro bazilika su Mikelandželo darbu ,,Pieta“. Jūsų laukia trijų valandų kelionė – pažintis su pasaulio kultūros lobiais.

Įėjimo bilietai ir mokestis už muziejaus laiko lankymo rezervavimą (per kurią Jums neprireiks gaišti laiko stovint eilėse), įskaičiuoti į ekskursijos kainą.

Borgezės galerija

Viename iš didžiausių ir gražiausių parkų Romos mieste, penki muziejai su unikaliomis kolekcijomis, per daugeli amžių surinktos turtingos itališkos šeimos Borgezės. Jūs pamatysite pačią žymiausią kolekciją, kuri yra pateikta Borgezės galerijoje: darbai Karavadžo, Koredžo, Rafaelio, Veronezės, Ticiano, Rubenso ir daugelių kitų talentingų menininkų.

Po ekskursijos turėsite galimybę pasivaikščioti po Borgezės parko teritoriją, kuri yra papuošta gausiomis antikinėmis skulptūromis, fontanais ir gražiais paviljonais.

Nuo susibūrimo vietos iki Borgezės parko turistai nuvežami komfortišku autobusu.

Dėmesio! Ekskursija prasideda už 1 valandos likus iki galerijos aplankymo. Tiek laiko reikia, nuvažiuoti iki galerijos ir padėti į muziejaus saugojimo kameras rankines ir fotoaparatus. Muziejuje negalima eiti netgi su nedidele moteriška rankine. Būkite pasiruošę atiduoti viską į saugojimo kameras! Pinigus ir vertingus dokumentus galima pasiimti su savimi, tam bus išduoti specialūs skaidrūs maišeliai.

Romos pilys

Jūs aplankysite Albano ežerą, aplink kurį įsikūrę Popiežiaus rūmai, pilys, garsių Italijos šeimų vilos. Via del Laghi vedanti link ežero, garsėja panoraminiais vaizdais. Vila Barberini, Popiežiaus rūmai, Kastel–Gandolfo: vietos įžymios ne tik Italijos bažnyčių istorijoje, bet ir tarptautinėje politinėje arenoje.

Taip pat Jūs apsilankysite Nemi miestelyje, kuris garsėja braškių ir žemuogių laukais bei delikatesų gamyba, pavyzdžiui populiariu žemuogių likeriu. Jūsų laukia degustacija vietinių delikatesų ir puiki nuotaika.

Ekskursijos rūšis: pėsčiomis ir autobusu. Degustacija įskaičiuota į ekskursijos kainą.

Kelionė į Neapolį ir Pompėją

Tik Neapolyje galima pajausti tikrą pietų Italijos dvasią! Vaikštinėdami po šį ryškų, tačiau prieštaringai vertinamą miestą, apžiūrėsime Karališkuosius rūmus (Palazzo Reale), Šv. Karlo operą, Umberto I galeriją, Plebiscito aikštę ir Castel Nuovo pilį.

Taip pat aplankysite vieną įdomiausių muziejų po atviru dangumi. Vaikščiosite po antikinį miestą–Pompėją. Vezuvijaus išsiveržimo 79 metais palaidoto po pelenų ir žemių sluoksniu vėl atkastas XVIII a. Jūsų laukia Forumas, gladiatorių namai, elegantiška bazilika, didysis ir mažasis teatrai, Apolono šventykla, termos (pirčių kompleksas).

Ekskursijos rūšis: pėsčiomis ir autobusu. Įėjimo bilietai į Pompėją ir pietūs įskaičiuoti į ekskursijos kainą.

Kelionė į Florenciją iš Romos

Jūsų laukia kelionė į vieną iš labiausiai žinomų meno miestų Italijoje, į Renesanso tėvynę – Florenciją. Miesto ekskursija su profesionaliu gidu prasidės nuo pažinties su Santa Maria del Fiore katedra, kuris yra Florencijos simbolis. Katedra talpina iki 30 tūkst. žmonių ir būtent čia XV amžiuje Džirolamas Savonarola skaitė savo pamokslą.

Jūs aplankysite politinį miesto gyvenimo centrą Sinjorijos aikštę ir surasite pėdsakus senojo Merkato Vekos ant šiuolaikinės Respublikos aikštės. Pasivaikščiokite Ponte Veko tiltu.

Apsipirkimas Romoje ,,Fashion District Valmontone”

Vienos valandos kelio nuo Romos centro yra įsikūrusi išparduotuvė ,,Fashion District Valmontone’’. Jūsų laukia nuostabios kolekcijos visai šeimai, puikios kainos, vaikų kambarys su aukle (nuo 3 iki 10 metų), galimybė nusiųsti siuntinius ne tik po Italiją, bet ir į užsienį. Turisto kortelę, kurią galima gauti išparduotuvėje, suteiks Jums 10-25% nuolaidas.  Nepamirškite apie TAX FREE grąžinimą

Ekskursija į Tivolį

Jūs pamatysite de Estjė vilą, parko nuolydį prie rūmų, kuris buvo pripažintas 2007 metais pačių gražiausių parkų Europoje. Garsūs fontanai de Estjė įkvepė Rusijos Peterhofo kūrėjus. Neeilinis grožio parkas, kurį sukuriant dalyvavo legendinis Bernini, daugelį amžių įkvepia menininkus ir muzikantus: Ferencas Listas dedikavo savo tris kūrinius vilai de Estjė, daugybė eskizų piešdavo parke Fragonaras ir Roberas, o Aleksandras Ivanovas savo darbe ,,Jėzaus Kristaus Marijos Magdalietės pasirodymas po prisikėlimo“ perteikia personažus itališkos vilos dekoracijoje.

 

Apžvalginė ekskursija po Florenciją

Florencija – Italijos Renesanso sostinė, viena  svarbiausių meno centrų visame pasaulyje. Būtent šiame mieste sutelkta didžiausias Italijos kultūros paveldas. Florencijoje gyveno ir kūrė tikri genijai – Leonardas da Vinčis, Mikelanželas, Džotas, Bruneleskis. Tad Florencijos lankytinų objektų sąrašas be galo įspūdingas ir sunkiai “įveikiamas” net per savaitę.

Jūs pamatysite didingą Santa Maria del fiore katedrą, ši katedra yra pati didžiausia Europos katedra XIV amžiaus, aplankysite Sinjorijos ir Respublikos aikštes, pamatysite Vekjo rūmus ir įžymias statulas žymių skulptorių, kuriomis galėsite mėgautis aikštėje.  

Toliau Jūs pamatysite Šv. Kryžiaus baziliką, kurioje yra Džoto freskos ir didžiųjų sūnų Italijos  kapai: Mikelandželo, Makiavelio, Galilėjaus ir daugelio kitų įžymybių (Bazilikos aplankymas neįeina į ekskursijos programą).

Ekskursijos rūšis: pėsčiomis.

Trukmė: 1-2 val.

Ufici galerija

Jūsų laukia pusantros valandos ekskursija po vieną iš žymiausių meno galerijų – Ufici. Būtent čia saugomos įvairios vertybių kolekcijos, kurios buvo surinktos Medičių giminės. Antikos menas, mozaikos darbai, Renesanso skulptūros ir tapyba, tai pat unikalūs prancūzų, ispanų, olandų, vokiečių ir flamandų darbai. Mūsų patyręs gidas padės Jums suprasti aukštojo meno gudrybes. Šios organizuotos ekskursijos pliusas, tai, kad Jums nereikės stovėti eilėse, nes bilietai yra įskaičiuoti į ekskursijos kainą, kurie yra užsakomi iš anksto.

Ekskursija į Pizą

Piza buvo vienas turtingiausių ir sėkmingiausių viduramžių miestų dabartinės Italijos teritorijoje. Čia skirtingu metu gyveno ir dirbo Pizanas, Mikelandželas, Pizos universitete dėstytojavo Galilėjus. Net ir šiandien šiame mieste neaptiksite provincialumo pėdsakų.

Ekskursijos metu aplankysime “Piazza dei Miracoli” ir “Piazza dei Cavalieri” aikštes, romaninio stiliaus katedrą ir įspūdingas bronzines San Ranjieri duris, Šv. Mergelės ėmimo į dangų bažnyčią bei baptisterijų ir, žinoma, Pizos miesto simbolį – pasvirusį bokštą, vieną garsiausių architektūros stebuklų pasaulyje.

Pizos siaurose ir vaizdingose gatvelėse Jūs rasite parduotuves ir restoranus, kuriuose yra patiekiami patiekalai iš Pizos ir Toskanos virtuvės.

Ekskursijos trukmė: 4 val.

Ekskursija į Sieną iš Florencijos

Kelionė į Sieną supažindins Jus su puikiai išsilaikusia Italijos miesto viduramžių architektūra. Sienoje iki šiol egzistuoja rajonai–kontrados, anksčiau jų buvo 59, dabar liko tik 17. Kiekviena kontrada turi savo tradicijas, herbą, nerašytus įstatymus. Du kart į metus del Campo aikštėje vyksta Palio žirgų lenktynės, kuriuose dalyvauja iš įvairių kontradų dalyviai. Miesto gyventojai ir tūkstančiai turistų ateina pamatyti šį renginį, pasimėgauti įspūdingais žirgais ir jų šuoliais. Įžymi scena iš Džeimso Bondo filmo ,,007 Paguodos kvantas“ buvo filmuojama Sienoje.

Ekskursijos metu Jūs pamatysite del Campo aikštę, gotikos katedrą, Šv. Morkaus vartus, nuostabius miesto rūmus, sužinosite apie miesto tradicijas ir kultūrą.

Ekskursijos rūšis: pėsčiomis ir autobusu.

Kelionė į Veneciją

Ekskursija į legendinį meno miestą Veneciją. Jus supažindins su pačiais garsiausiais paminklais ir su miesto istorija.

Pasivaikščiojimo po Veneciją metu išvysite unikalų architektūrinį Šv. Morkaus (San Marco) aikštės ansamblį: baziliką, išpuoštą prabangiomis mozaikomis, varpinę su laikrodžiu, Dožų rūmus, Naujųjų ir Senųjų Prokuracijų pastatus, taip pat “Piazzetta San Marco” su dviem kolonomis ir Šv. Teodoro bei Šv. Morkaus atvaizdais. Leisimės klajoti po vaizdingas Venecijos gatveles, paganysime akis į venecijietiškus “palazzo”, į kanalus ir jais kursuojančias gondolas bei laivelius, pastovėsime ant “Atodūsių” bei Rialto tiltų.

Ekskursijos rūšis: pėsčiomis.

Dėmesio! Bilietai į muziejų ir kelionė kateriu po Venecijos kanalus į ekskursijos kainą neįskaičiuota. Bus papildomai mokama vietoje.

 

Pažintinė pesčiųjų ekskursija Venecijos centre

Ekskursijos maršrutas sudarytas po pačias įdomiausias istorinės Venecijos vietas. Jūs pamatysite: Atodūsių tiltą, Dožų rūmus, senąjį miesto kalėjimą, Švento Marco ir Todaro kolonas, Švento Marko varpinę ir Marciano biblioteką, taip pat kitus legendinius pastatus ir rūmus. Ekskursijos rūšis: pėsčiomis.

Pabėgimas nuo turistų į San Džordžijo Madžiorę

Iš Venecijos į San Džordžijo Madžiorės salą, Jus nuplukdys su kateriu arba garlaiviu (vaporetto). Ekskursijos metu, su profesionaliu gidu, sužinosite šios salos istoriją, aplankysite salos vienuolyną ir įžymiąją baziliką. Pamatysite Tintoreto, paskutiniojo italų renesanso dailės meistro darbus bei iš 75 metrų aukščio varpinės pasigrožėsite Venecijos bei kitų lagūnoje esančiu salų grožiu. Varpinės ir vaporetto bilietai neįskaičiuoti į ekskursjos kainą. Ekskursijos rūšis: pėsčiomis.

Murano sala ir jos stiklo dirbiniai

Apsilankykite „mažojoje Venecijoje“ – taip vadinasi Murano sala, kuri populiari savo stiklo dirbiniais, jų gaminimo tradicijomis ir vietinių meistrų paslaptimis. Kėlionė prasideda nuo Šventojo Marko aikštės, iš kur Jūs jau su kateriu nuplukdys į Murano salą. Dar XIII a. stiklo meistrai persikėlė iš osmanų užimto Konstantinopolio į nedidelę salą su tikslu išsaugoti nepaprastai ryškaus stiklo gaminimo paslaptį. Respublika meistrams suteikė daugybę privilegijų, tačiau jiems teko gyventi atsiskyrėlių gyvenimą. Persikėlimas su kateriu (vaporetto) į ekskursijos kainą neįskaičiuotas ir apmokamas vietoje. Papildoma katerio (vaporetto) kaina – 5 eurų žmogui į vieną pusę. Eksursijos rūšis: pėsčiomis. Atvykimas iki Murano salos su kateriu (vaporetto).

Dožų rūmai Venecijoje

Jūsų laukia įdomi ekskursija su profesionaliu gidu.

Gotikinį pastatą Dožų rūmus kūrė patys geriausi Venecijos architektai ir meistrai. Jūs išgirsite įdomias istorijas ir istorinius faktus, susijusius su Dožų rūmais. Pasinersite į legendas ir rūmų paslaptis. Rūmuose aplankysite Tarybos salę, tai vieta kur posėdžiavo miesto inkvizicijos taryba. Būtent čia yra Liūto burna į kurią nešdavo pareiškimus apie prasikaltusius miesto gyventojus.

Įėjimo bilietas į rūmus ir ausinės įskaičiuoti į ekskursijos kainą.

Ekskursijos trukmė: 1, 5 val.

Ekskursijos rūšis: pėsčiomis.

Kelionė gondola

Viena iš įdomiausių ekskursijų susipažinti su Venecijos miesto gatvelėmis.

Specialios konstrukcijos valtys – gondolos, atsirado XVIII amžiuje ir tapo miesto simboliu. Klasikinėje gondoloje telpa iki 6 žmonių ir valties valdytojas gondolierius. Gondolieriaus profesija perduodama iš kartos į kartą, o kelionės maršrutai gondola išliko tokie patys, kaip ir prieš kelis šimtmečius, kurie leidžia pažvelgti į miestą neįprastu kampu.

Jūsų laukia pusantros valandos kelionė po Didįjį kanalą ir mažomis vandens gatvelėmis netoli Rialto tilto ir Šv. Marko aikštės.

Dėmesio! Ekskursija gali būti perkelta esant blogam orui. Gondoloje gali būti ir kiti užsienio turistai, kelionė gali vykti be lydinčio rusakalbio asistento.

Kelionė gondola su muzikantais ir dainininkais

Viena iš įdomiausių ekskursijų su lydinčiais dainininkais ir muzikantais susipažinti su Venecijos miesto gatvelėmis.

Specialios konstrukcijos valtys – gondolos, atsirado XVIII amžiuje ir tapo miesto simboliu. Klasikinėje gondoloje telpa iki 6 žmonių ir valties valdytojas gondolierius. Gondolieriaus profesija perduodama iš kartos į kartą, o kelionės maršrutai gondola išliko tokie patys, kaip ir prieš kelis šimtmečius, kurie leidžia pažvelgti į miestą neįprastu kampu.

Jūsų laukia pusantros valandos kelionė po Didįjį kanalą ir mažomis vandens gatvelėmis netoli Rialto tilto ir Šv. Marko aikštės.

Dėmesio! Ekskursija gali būti perkelta esant blogam orui. Gondoloje gali būti ir kiti užsienio turistai, kelionė  gali vykti be lydinčio rusakalbio asistento.

Vynas ir Venecija

Norite sužinoti kaip gyvena Venecijos gyventojai? Leiskitės į pasivaikščiojimą po vynines- tradicinius veneciečių mini-barus su profesionaliu gidu. Čia susitinka ir bendrauja  vietiniai garsiojo miesto gyventojai.

Į vynines  einama išgerti bokalą ar taurę vyno, apie šį bei tą paplepėti su kaimynais ar stovint aplink didelį stalą pabendrauti su nepažįstamais žmonėmis.

Eksursijos tipas: pėsčiomis. Leidžiami tik vyresni nei 18 metų turistai. Už gėrimus ir užkandžius mokama individualiai

  

Apžvalginė ekskursija po Milaną

Milanas – svarbiausias pramoninis, finansų, prekybos ir kultūros centras, turtingiausias Italijos miestas nevengiantis to pademonstruoti. Jis energingas, modernus ir madingas, o kaipgi, čia juk sukoncentruota visa Italijos mados pramonė, čia vyksta garsiosios mados savaitės. Versace, Gucci, Alfa Romeo, Prada, Pirelli, Valentino, Armani – garsiausi mados ir automobilių pramonės prekiniai ženklai, neatsiejami nuo Milano. Galima tik stebėtis, kaip harmoningai čia dera veržli ateitis ir įspūdingas istorinis paveldas. Via Montenapoleone įkūnija madingąją, vietoje nenustygstančią dabartį, o Milano katedra – turtingą praeities didybę.

Ekskursijos metu susipažinsite su vienu iš miesto simbolių – Sforcų pilimi (Castello Sforcesco), viena prašmatniausių pilių Italijoje. Dar Jūsų laukia vienas gražiausių pasaulio statinių – Milano katedra (Duomo) – penkianavė bazilika, priskiriama “liepsnojančios gotikos” stiliui. Apžiūrėsime ir legendinį “La Scala” operos teatrą, suprojektuotą Džiuzepės Piermarini (Giuseppe Piermarini). Laisvu laiku pasiūlysime Jums pasilepinti save pirkiniais arba bent jau pavaikštinėti kultinėmis mados gatvėmis: Via Montenapoleone, Via della Spiga, Corso Vittorio Emmanuele, via Manzoni.

Ekskursijos trukmė: 1,5 val.

Ekskursijos rūšis: pėsčiomis.

Duomo Katedra

Eksursija prasidės nuo bažnyčios, pastatytos vėlyvosios gotikos stiliumi,  išorės apžiūros. Jos statyba truko daugiau kaip septynis amžius. Duomo katedrą puošia daugiau kaip 3400 statulų, vitražai, ir nuostabūs įžymių Italijos dailininkų paveikslai.

Toliau jūsų laukia pažintis su katedros interjeru. Pagal pageidavimą galima pasikelti ant Duomo katedros stogo, iš kur atsiveria įspūdinga Milano panorama.

Eksursijos tipas: pėsčiomis. Bilietai į katedrą, požemius ir pasikėlimui ant stogo į ekskursijos kainą neįskaičiuoti, jie perkami vietoje.

Leonardo da Vinčio Milanas

Leonardas Da Vinčis Milane praleido dvidešimt savo gyvenimo metų. Mieste galima rasti daugybę vietų, pažymėtų vieno garsiausių žmonijos istorijoje menininkų darbais. Būtent Leonardas da Vinčis atidarė Milane atidarė Menų akademiją. Garsioji jo freska „Paskutinė vakarienė“ saugoma Šv. Marijos Maloningosios bažnyčioje (Santa Maria delle Grazie). Tuo metu L. da Vinčis gyveno Sforcų pilyje.

Eksursijos tipas: pėsčiomis. Santa Maria delle Grazie bažnyčios lankymas programoje nenumatytas.

Muziejus – teatras ,,LA SCALA“

Ekskursijos metu Jūs sužinosite paslaptis vieno iš garsiausių Europos teatrų. Būtent šiame teatre vykdavo didžiosios premjeros Verdžio, Pučinio, dažnai susitikdavo valdžios aukštuomenė. Neseniai dainavo Luciano Pavarotti. 

Muziejus supažindina su muzikos instrumentais, kostiumais ir rekvizitais daugelio žinomų spektaklių.

Dėmesio! Įėjimo bilietai neįskaičiuoti į ekskursijos kainą, įsigyti reikia už papildomą mokestį.

Pasivaikščiojimas prie Naviglio kanalo

Šios ekskursijos metu jūs pažinsite bohemos rajoną, kur gyvenimas verda ir rytą, ir vakarą. Navilglio Grande kanalo krantuose esančiose kavinėse renkasi dailininkai, poetai, muzikantai ir artistai.

Jūs sužinosite, kodėl Milanas, nors  įsikūręs toli nuo jūros, yra laikomas uostu ir kas suprojektavo Naviglio kanalus.

Ekskursijos tipas : pėsčiomis.

Kelionė iš Milano į Veneciją

Pasivaikščiojimo po Veneciją metu išvysite unikalų architektūrinį Šv. Morkaus (San Marco) aikštės ansamblį: baziliką, išpuoštą prabangiomis mozaikomis, varpinę su laikrodžiu, Dožų rūmus, Naujųjų ir Senųjų Prokuracijų pastatus, taip pat “Piazzetta San Marco” su dviem kolonomis ir Šv. Teodoro bei Šv. Morkaus atvaizdais. Leisimės klajoti po vaizdingas Venecijos gatveles, paganysime akis į venecijietiškus “palazzo”, į kanalus ir jais kursuojančias gondolas bei laivelius, pastovėsime ant “Atodūsių” bei Rialto tiltų.

Kelionė Venecijos laivu ir įėjimo bilietai į muziejų neįskaičiuoti į ekskursijos kainą, papildomai mokama vietoje.

Ekskursijos rūšis: pėsčiomis,  autobusu.

  

Ekskursija po Pizos istorinį miesto centrą

Piza buvo vienas turtingiausių ir sėkmingiausių viduramžių miestų dabartinės Italijos teritorijoje. Čia skirtingu metu gyveno ir dirbo Pizanas, Mikelandželas, Pizos universitete dėstytojavo Galilėjus. Net ir šiandien šiame mieste neaptiksite provincialumo pėdsakų – didingas miesto palikimas įpareigoja aplankyti garsius miesto paminklus įtrauktus į kultūros ir paveldo UNESCO sąrašą.

Kviečiame Jūs prisijungti prie ekskursijos po Pizos istorinį miesto centrą. Ekskursija veda profesionalus rusakalbis gidas.

Ekskursijos trukmė: 1,5 val.

Ekskursijos rūšis: pėsčiomis.

  

Istorinis Rimini centras

Rimini- vienas iš populiariausių Italijos kurortų, kuriame galite mėgautis ne tik puikius paplūdimiu, bet ir istorinėmis įžymybėmis. Su ekskursijų vadovu pasivaikščiokite siauromis senamiesčio gatvelėmis, pereikite imperatoriaus Tiberijaus tiltu, pasigėrėkite Atgimimo epochos bažnyčia ir pilimi, sužinokite kur gimė garsus režisierius Federikas Fellini.

Eksursijos tipas: pėsčiomis.

San Marinas

San Marinas – viena seniausių ir mažiausių Europos valstybių. Jos plotas – vos 60 kvadratinių kilometrų. San Marinas turi savo vyriausybę, valstybinę sieną, šalies ramybę sergsti 50 asmenų ginkluotosios pajėgos. Turi ši valstybė ir savo kalendorių, skaičiuojantį metus nuo San Marino įkūrimo dienos. Štai, pagal šį kalendorių San Marine dabar dar – tik XVIII amžius.

Pusdienio ekskursija. 30 km į vieną pusę.

Venecija

Pasivaikščiojimo po Veneciją metu išvysite unikalų architektūrinį Šv. Morkaus (San Marco) aikštės ansamblį: baziliką, išpuoštą prabangiomis mozaikomis, varpinę su laikrodžiu, Dožų rūmus, Naujųjų ir Senųjų Prokuracijų pastatus, taip pat “Piazzetta San Marco” su dviem kolonomis ir Šv. Teodoro bei Šv. Morkaus atvaizdais. Leisimės klajoti po vaizdingas Venecijos gatveles, paganysime akis į venecijietiškus “palazzo”, į kanalus ir jais kursuojančias gondolas bei laivelius, pastovėsime ant “Atodūsių” bei Rialto tiltų.

Visos dienos ekskursija. 270 km į vieną pusę.

Ekskursija į Veroną ir Sermionę iš Rimini

Sermione- senovės romėnų miestelis, įsikūręs Gardo ežero krante. Atvykus numatytas pasivaikščiojimas po istorinį miesto centrą  su ekskursijos vadovu.

Verona- miestas su daugiau kaip du tūkstančius metų menančia istorija, tapo įžymus žymiosios Šekspyro tragedijos dėka. Įžymusis Veronos amfiteatras yra vienas įdomiausių archeologijos paminklų Europoje. Dabar jis- vienas garsiausių operos teatrų po atviru dangumi.

Apžvalginės ekskursijos pėsčiomis metu pamatysite Bra aikštę su Veronos Arena, Erbės aikštę (Piazza delle Erbe), nuostabią katedrą, Caligerų pilį, Romeo namą, Džiuljetos namą ir kitas įžymias vietas.

Laisvas laikas mieste- 1,5 valandos.

Roma

Jūsų laukia turininga ekskursija po amžinąjį miestą – Romą. Tai tikras miestas – lobynas, po kurį vaikštant galima pasigrožėti neįkainojamais kultūros paminklais. Apžvalginės ekskursijos po Romą metu Jūsų laukia pagrindinės miesto įžymybės: Koliziejus, Romos forumas, Kapitolijus, Venecijos aikštė – Italijos širdis, Panteonas – šventykla, pašvęsta visiems dievams ir garsiausių Italijos piliečių palaidojimo vieta, įspūdingas Trevi fontanas ir dar daug kitų įdomių objektų. Taip pat aplankysime Šv. Petro aikštę bei Baziliką mažiausioje pasaulio valstybėje – Vatikane.

Visos dienos ekskursija. 398 km į vieną pusę.

Nuostabioji Romanija

Pirmojoje ekskursijos dalyje jūs susipažinsite su viduramžių miestu Modaino ir sužinosite kaip buvo išrastas garsiojo „sūrio iš duobės“ gaminimo būdas. Po to vyksite į šventę Gradare.  Didingoje pilyje gidas papasakos jums apie Paolo ir Frančeskos meilę. Ši meilė įkvėpė daugybę poetų, muzikantų ir dailininkų. Turėsite galimybę pasigėrėti rūpestingai Gadaro gyventojų sukurtomis  scenelėmis iš kasdienio viduramžių gyvenimo (ketvirtadieniais)

Vakaro pabaigoje jūsų laukia vakarienė italų restorane tvirtovėje.

Florencija

Florencija – Italijos Renesanso sostinė, vienas svarbiausių meno centrų visame pasaulyje. Būtent šiame mieste sutelkta didžiausia svarbiausio Italijos kultūrinio paveldo koncentracija. Florencijoje gyveno ir kūrė tikri genijai – Leonardas da Vinčis, Mikelanželas, Džotas, Bruneleskis. Tad Florencijos lankytinų objektų sąrašas be galo įspūdingas ir sunkiai “įveikiamas” net per savaitę.

Keliaudami po Florenciją pėstute Jūs apžiūrėsite Santa Maria del Fiore katedrą (Duomo) ir baptisteriją, Džoto varpinę, Sinjorijos aikštę, senajį Arno upės tiltą, garsėjantį juvelyrinėmis parduotuvėmis. Kiekviena Florencijos gatvė alsuoja nemaria istorija, žavi nuostabia architektūra, tačiau kartu čia verda šiuolaikiškas gyvenimas. Tad mieste Jūsų laukia ir daugybė madingų parduotuvių.

Visos dienos ekskursija. Apie 229 km į vieną pusę.

Milanas

Milanas – svarbiausias pramonės, finansų, prekybos ir kultūros centras, turtingiausias Italijos miestas, nevengiantis to pademonstruoti. Jis energingas, modernus ir madingas, o kaipgi, čia juk sukoncentruota visa Italijos mados pramonė, čia vyksta garsiosios mados savaitės. Versace, Gucci, Alfa Romeo, Prada, Pirelli, Valentino, Armani – garsiausi mados ir automobilių pramonės prekiniai ženklai, neatsiejami nuo Milano. Galima tik stebėtis, kaip harmoningai čia dera veržli ateitis ir įspūdingas istorinis paveldas. Via Montenapoleone įkūnija madingąją, vietoje nenustygstančią dabartį, o Milano katedra – turtingą praeities didybę.

Ekskursijos metu susipažinsite su vienu iš miesto simbolių – Sforcų pilimi (Castello Sforcesco), viena prašmatniausių pilių Italijoje. Dar Jūsų laukia vienas gražiausių pasaulio statinių – Milano katedra (Duomo) – penkianavė bazilika, priskiriama “liepsnojančios gotikos” stiliui. Apžiūrėsime ir legendinį “La Scala” operos teatrą, suprojektuotą Džiuzepės Piermarini (Giuseppe Piermarini). Laisvu laiku pasiūlysime Jums palepinti save pirkiniais arba bent jau pavaikštinėti kultinėmis mados gatvėmis: Via Montenapoleone, Via della Spiga, Corso Vittorio Emmanuele, via Manzoni.

Visos dienos ekskursija. Apie 330 km į vieną pusę.

Loreto ir Grotte di Frasassi

Loreto miestas šiuo metu yra Vatikano teritorijoje ir kruopščiai saugo „šventąjį namą“- Caso baziliką, kuri buvo pastatyta aplink Švč. Mergelės Marijos iš Nazareto namą. Šis namas tapo svarbiausių krikščionių istorijos įvykių: nekalto prasidėjimo paskelbimo ir įsikūnijimo liudininku.

Eksursijos tęsinyje jūsų laukia Frassasi kompleksas (bilieto kaina įskaičiuota į ekskursiją), apimantis keletą urvų, kurie tęsiasi 13 km. Apeninų kalnuose. Keliautojų akims atsivers  įėjimas į grandiozinį urvą, kurio dydis yra prilyginamas  Milano katedrai.

Ravena + Bolonija

Bolonija – regiono sostinė. Miesto simboliai yra du svyrantys bokštai – Asinelli ir Garisenda – viduramžių palikimas. Kitas miesto pasididžiavimas yra miesto gatves juosiančios ir nuostabiai įrėminančios arkos.

Tarp siaurų Ravenos miesto gatvių yra 8 paminklai, kurie saugomi UNESCO. Griežti ir nuostabūs fasadai slepia unikalias bizantiškas mozaikas.

Išvyka į išparduotuvių centrą Rimini

Programa apima vieną iš didžiausių parduotuvių Emilia Romogna-Gross Rimini, kur yra platus asortimentas vaikiškų, moteriškų, vyriškų drabužių. Nuolaidos iki 70 %.

Išvyka vykdoma mikroautobusu,  grupėje  iki  7 žmonių.

Mirabilandijos pramogų parkas

Mirabilandijos atrakcionų parkas, įsikūręs tarp Rimini ir Ravennos, užima 750 000 kvadratinių metrų ir teisėtai vadinamas didžiausiu Europoje po prancūzų „Disneilendo“ ir ispanų „Port Aventura“ parkų. Mirabilandijos teritorijoje veikia 37 patys šiuolaikiškiausi atrakcionai, tokie kaip „amerikietiški kalneliai“, besirangančios geležinės gyvatės „Katun“, „Niagara“, apžvalgos ratas. Didelio populiarumo sulaukia ryškios, uždegančios šou programos, kuriose dalyvauja profesionalūs sportininkai. Tai-  „Policininkų mokykla“ su kaskadininkų automobiliuose triukais, teatro ant ledo pasirodymai, „Lobių salos“ šou, kur nuostabūs klounai juokaudami išdarinėja stebuklus, šokinėdami į mažučius baseinus iš 25 metrų aukščio.

Į ekskursijos kainą įskaičiuota bilieto į pramogų parką kaina.

Ekskursijos iš Lido di Jesolo regiono 

Ekskursija į Veneciją

Ekskursijos pėsčiomis po Venecijos centrą metu jūs galėsite pamatyti unikalų savo grožiu ir architektūra San- Marko  ansamblį: bažnyčią, puoštą turtingomis mozaikomis, garsiąją varpinę su laikrodžiu, Dožų rūmus (iš išorės), Naujųjų ir Senųjų Prokuracijų pastatus, taip pat “Piazzetta San Marco”, su dviem kolonomis ir Šv. Teodoro bei Šv. Morkaus atvaizdais.Klajodami po vaizdingas Venecijos gatveles su   kanalais, pastovėsite ant “Atodūsių” bei Rialto tiltų, pamatysite daugybę bažnyčių ir senovinių rūmų

Visai dienai: apie 30 km į vieną pusę.

Ekskursija į Veroną ir Sirmionę

Ekskursijos metu jūs pamatysite Gardo ežerą- didžiausią ir gražiausią Alpių ežerą Europoje. Unikalus mikroklimatas, nepakartojami peizažai, mažų miestelių aplink ežerą grožis, Sirmione- vienas iš gražiausių ir garsiausių. Grožio mylėtojai galės pasigėrėti Skalidžerių viduramžiška pilimi, kuri stovi tiesiog vandenyje ir senovės romėnų poeto Katullo vilos griuvėsiais. Miesto istorinių įžymybių apžiūrą galima užbaigti maloniai plaukiojant kateriu ežero paviršiumi.

Veronoje jūsų laukia garsusis amfiteatras- Arena Di Verona, kuri dabar yra pati didžiausia operos scena po atviru dangumi. Taip pat pasigėrėsite Veronos globėjo San-Zeno bazilika, katedra, Džiuljetos kiemeliu ar Romeo namu, Švenotsios Anastasijos bazilika, garsiąja Piazza delle Erbe.
Visai dienai: apie 160 km į vieną pusę.

Ekskursija į Florenciją

Florencija yra susijusi su tokiais garsiais vardais, kaip Leonardas da Vinči, Mikelandželas, Giotto ir Brunelleschi. Šiame mieste - "atviruke" – nesuskaičiuojama daugybė  paminklų, iš kurių įžymiausius galėsite pamatyti ekskursijoje pėsčiomis. Tarp jų - Santa Maria del Fiore katedra ( "Duomo") * ir Krikštykla, Giotto varpinė ir Piazza della Signoria aikštė ir garsus Senasis tiltas per Arno upę su daugybe juvelyrinių dirbinių krautuvėlių.

Kiekvienoje miesto gatvelėje glaudžiai susipynusi istorija, architektūra, amžinybės dvasia ir šiuolaikiniai ritmai. O madingos parduotuvės suteikia puikias galimybes apsipirkti ir įsigyti suvenyrus. Kiekvienoje siauroje gatvelėje kiekvienas gali rasti sau kažką įdomaus!

Visą dieną; apie 224 km į vieną pusę. Italijos renesanso sostinė yra pasaulio meno centras, kuriame koncentruojama dauguma Italijos kultūros paveldo.

* įėjimo bilietai neįskaičiuoti į kainą ir yra perkami vietoje (neprivaloma).

Trevizas ir vyno degustacija

Ekskursijos metu aplankysite viduramžių miestą- Trevizą, kuris paprastai vadinamas Venecijos žydinčiu sodu. Didingos bažnyčios, šventyklos, senamiesčio abatijos apsupta tvirtovės siena, o daugybė kanalų, žavūs tiltai ir vandens malūnai sukuria unikalią "Trevizo" išvaizdą. Jūs susipažinsite su svarbiausiomis miesto lankomomis vietomis, o  laisvu laiku vaikščiodami gražiomis gatvėmis, butikuose galėsite įsigyti garsių itališkų prekės ženklų.

Antroje kelionės dalyje aplankysite tradicinį vyno ūkį ir sužinosite apie kasdienį Italijos gyvenimą ir vyno gamybos savybes.

Ekskursija į Cortina d'Ampezzo

Visą dieną, apie 120 km į vieną pusę. Cortina d'Ampezzo - simpatiškas ir aristokratiškas miestelis. Žiema į Saint-Tropezą važiuoja ne tiek slidinėti, kiek pajusti gyvenimo aistrą. Cortina d'Ampezzo - gana didelis kurortas su daugybe 5-6 aukštų namelių, su nedidelėmis aikštelėmis ir keletu didelių gatvių. Be to, "Cortina" ribojasi su turtingųjų italų vasarnamiais ir vilomis. Todėl vakare kurortas verda: restoranai, barai, naktiniai klubai - viskas yra pripildyta. Pagrindinė promenada - pėsčiųjų gatvė Corso Italia, kurią galima pereiti per penkiolika minučių (žinoma, jei nesustosite kavinėse ir suvenyrų parduotuvėse).

Jei italai sudarinėtų "stebuklų" sąrašą, Ampezzo slėnio kraštovaizdis būtų vienoje iš pirmųjų vietų. Ladinai vadina jį Enrosadiru (nuo žodžio „rožinė“). Tai, pasak italų, yra labiausiai kerintis ir nepaprastas vaizdas, kuris atsiveria Dolomituose. Tai savotiškas fenomenas, įdomus ir nepamirštamas gamtos stebuklas. Vasaros vakarais, kai oras yra švarus ir skaidrus,  o ryški saulė leidžiasi vakaruose, kalnų viršūnės įgyja gyvybę. Pirmiausia jos tampa ryškiai raudonomis, tada ugninėmis ir galiausiai rožinėmis ir violetinėmis. Tik po to ant kalnų nusileidžia žvaigždžėtos nakties  tamsa. Šiam reiškiniui - Enrosadirai - yra mokslinis paaiškinimas: uolos, kurias sudaro Dolomitai – kalcio karbonatas ir magnis. Dėl šių cheminių sudedamųjų dalių saulėtekio ir saulėlydžio metu tam tikromis sąlygomis kalnų viršūnės "pražysta" raudonomis ir rožinėmis gėlėmis.

Išvyka į Noventa di Piave prekybos centrą

Jūsų laukia tikrų tikriausias madingų parduotuvių miestas, kur pagal išpardavimo kainas galima įsigyti praėjusių metų kolekcijas iš pirmaujančių pasaulio markių. Rūbai, avalynė, apatiniai drabužiai, kosmetika, bižuterija, vaikiški drabužiai, žaislai iš  "Prada", "Armani", "Valentino", "Escada", "Versace", "Salvatore Ferragamo", "La Perla", "Guess", "Calvin Klein", "Burberry", "Bikkembergs", "La Perla", "Miss Sixty", "CNC", "Boggi", "Marni", "Baldinini" ir tt.

Nuolaidos svyruoja nuo 30% iki 70%, yra galimybė apiforminti"Tax Free".

Ekskursijos iš Milano Marttima regiono 

Atrakcionų parkas Mirabilandia

Tarp Rimini ir Ravenos yra didžiulis atrakcionų parkas "Mirabilandia", kurio plotas yra daugiau kaip 750 000 kvadratinių metrų. Tai trečias pagal dydį pramogų parkas Europoje su  vandens parku, uždegančiais šou, teatru ant ledo, apžvalgos ratu ir, žinoma, puikiais šiuolaikiškais atrakcionais.

Į kelionės kainą įskaičiuotas nuvežimas į parką ir atgal su asistentu, bilietas (galioja 2 dienas) ir laisvas laikas parke (apie 6 valandas).

Dėmesio! Vaikų amžiaus kategorijas nustato parko administracija pagal vaiko ūgį. Vaiko bilietas galioja tik vaikams nuo 100 iki 140 cm ūgio. Prie įėjimo į parką vaikai yra griežtai kontroliuojami, o viršijus ūgį net ir 1 cm – bus reikalaujama priemoka iki kitos amžiaus grupės kategorijos

San Marinas

San Marinas - viena  mažiausių Europos valstybių ir viena iš seniausių Senojo pasaulio  respublikų. Manoma, kad  San Marino įkūrimo data – 301-ieji mūsų eros metai, kai pabėgėliai iš  Arbos salos, slėpdamiesi nuo Romos imperatoriaus Diokletiano persekiojimo.  ant Monte Titano įkūrė nedidelę krikščionių bendruomenę.

Jūs sužinosite  nuostabią mažos šalies istoriją, pamatysite istorinį miesto centrą ir degustacijos metu paragausite vietos likerio ir vyno.

Laisvas laikas mieste - apie dvi valandas. Grįžimo į kurortą laikas- apie 15:00.

Florencija

Jūsų laukia kelionė į vieną labiausiai žinomų meno miestų Italijoje, į Renesanso epochos tėvynę-  Florenciją.

Ekskursija po miestą su profesionaliu gidu prasidės pažintimi su  į Florencijos simboliu- Santa Maria del Fiore bazilika. Katedroje telpa iki 30 tūkstančių žmonių, o XV a. būtent čia savo pranašystes skaitė pranašas Savonarola.

Jūs aplankysite politinio miesto gyvenimo  centrą - Piazza della Signoria ir rasite senovinio Mercato Vecchio pėdsakus  šiuolaikinėje Respublikos aikštėje, pasivaikščiosite Ponte Vecchio ir turėsite galimybę gauti tris valandas  pasivaikščioti Florencijoje  savarankiškai.

Grįžtant numatytas sustojimas apsipirkti parduotuvėje "McArthur Glenn Barberino"

Venecija

Ekskursija į Veneciją - tai puiki proga pamatyti miestą, puoštą žymių poetų ir menininkų darbų, kuris šimtmečius vilioja ir džiugina turistus.

Ekskursijos metu turėsite galimybę aplankyti Rialto ir "Atodūsių" tiltus bei grožėtis Dožų rūmų didingumu. Mieste skiriamas laisvas laikas - apie tris valandas.

Ekskursijos tipas: mišrus - kelionė autobusu ir pėsčiomis. Bilietų kaina į rūmus bei muziejus nėra įskaičiuota, mokama vietoje papildomai.

Milanas

Kelionė į didžiausią miestą šiaurės Italijoje, madų pasaulio sostinę,  šalies finansų ir ekonomikos centrą.

Ekskursijoje  su gidu pamatysite  Sforcų pilis, miesto katedrą - Duomo, garsaus operos  teatro "La Scala" aikštę, Vittorio Emanuelo galeriją. Po to  turėsite apie dvi valandas laisvo laiko  mieste. Grįžtant numatytas sustojimas apsipirkti "Fidenza Village" parduotuvėje.

Ekskursijos formatas yra mišrus: autobusu ir pėsčiomis. Kelionės laikas į vieną pusę - apie 4 valandas,  grįžimas į kurortą - po 20:30.

Verona ir Garda ežeras

Kelionė į Veroną, aprašytą Šekspyro, prie vaizdingo Gardos ežero. Numatytas laisvas laikas pasivaikščiojimui   po miestą ir Sermionės tvirtovę.

Ekskursija nuves jus į Veroną, į istorinę sceną, kurioje vyko garsios Šekspyro tragedijos "Romeo ir Džuljeta" veiksmas. Pamatysite Veronos amfiteatrą, kuris tapo didžiausiu operos teatru po atviru dangumi, Romeo namą, Džiuljetos namą, Bra aikštę su Arena, Scaligerių kapines  ir kitas įžymias vietas. Po to turėsite 1,5 valandos laisvo laiko.

Be to, ekskursijos marašrutas veda prie didžiausio Italijoje Gardo ežero, esančio prie  pietinės Alpių sienos. Jūs aplankysite Sermione, senovės Romos  mieste- tvirtovėje, kur Jūs galėsite pasivaikščioti savarankiškai, paplaukioti laiveliu vaizdingame  ežere  (už papildomą mokestį) arba išsimaudyti.

Ekskursijos tipas yra mišrus: autobusu ir pėsčiomis. Kelionės trukmė  apie 3,5 valandos. Apytikslis grįžimo  į kurortą laikas   21:00.

Roma

Vienos dienos kelionė autobusu į Romą, į vieną gražiausių pasaulio miestų ir svarbų senovės civilizacijos centrą.

Vyksite į kelionę pėsčiomis su gidu, kurios metu pamatysite pagrindinius Amžinojo miesto paminklus: Koliziejų (be įėjimo į vidų), Konstantino arką, Romos forumą, Kapitolijos kalną, Panteoną, Trevi fontaną, Ispanijos aikštę.

Ekskursijos tipas mišrus: autobusu ir pėsčiomis. Kelionės laikas į vieną pusę - apie 5 valandos, išvykimas iš Romos 15:00, grįžimas į kurortą - apie 20:00.

Ekskursijos iš Iskijos salos 

Apžvalginė ekskursija Iskijos saloje

Ekskursijos metu aplankysite įdomiausias Iskijos  vietas. Vaizdingas kelias, apsupantis salą, jungia 6 miestus nuo Iskija-Porto iki Sant'Angelo. Forio mieste autobusas sustoja šalia panoraminės platformos, iš kur atsiveria panoraminis Citara įlankos ir terminių vandenų parko "Poseidono sodai" vaizdas. Iš vaizdingo Sant‘Angelo  žvejų kaimo, mūsų dienomis tapusio madingu kurortu, kelionė tęsiama kateriu, kuris nuplukdys jus į istorinį Iskija-Ponte centrą. Ekskursijos pėsčiomis metu pamatysite unikalią Aragoneso pilį (iš išorės) ir jūrų muziejų. Po to visų norinčių laukia  apsipirkimas  centrinėse Iskija-Porto gatvėse : Via Roma ir Via Vittoria Colonna.

Roma

Nėra kito tokio miesto pasaulyje, kuris būtų išsaugojęs tiek visų epochų istorijos paminklų kaip Roma. Apsilankyti Romoje reiškia pasinerti į ilgaamžę istoriją, prisiliesti prie vertingiausio  žmonijos kultūros paveldo.

 Išvykstame iš Iskija salos keltu į Neapolį, kelionė autobusu į Romą (apie 3 valandas). Atvykus, ekskursija pėsčiomis po centrą: Trevi fontanas - Romos baroko architektūros viršūnė, legendinis Panteonas. Po to apsilankysime Venecijos aikštėje, Romos forumuose ir Koliziejuje (be įėjimo į vidų). Prie Konstantino arkos įlipame į autobusą ir važiuojame į Vatikaną. Pakeliui matysite daugybę tiltų per Tibro upę ir Sant'Angelo pilį. Galutinis kelionės etapas - apsilankymas Petro katedroje Vatikane (neleidžiami turistai su šortais, trumpais sijonais, nuogais pečiais). 

Kapri sala

Ryte iš arčiausiai jūsų viešbučio esančio uosto laiveliu išplauksite į Kapri salą (kelionės trukmė  mažiau nei 1,5 val.). Atvykę į Marina Grande uostą, autobusu važiuosite panoraminiu kalnų keliu į Anacapri miestą. Čia galite pasivaikščioti San Michele gatvėse, sužinoti apie dviejų didžiųjų kapriečių - imperatoriaus Augusto ir gydytojo Axel Munthe gyvenimą, taip pat paragauti skaniausio braškių likerio "Fragolino".

 Laisvu metu galite aplankyti muziejų-vilą "San Michele" arba funikulieriumi pakilti į Solaro kalno viršūnę (bilietus į muziejų ir funikulierių reikia pirkti vietoje).

 Po pietų važiuosite į taip kaip sala vadinamą sostinę Kaprį. Vaikštant mieste, sustosite ant garsiojo Piazzetta, kur vakare susitinka visuomenės nariai, pamatysite namą, kuriame gyveno ir dirbo Maksimas Gorkis, taip pat Lenino paminklą. Tarp kitų Kapri salo įžymybių jūsų laukia Augusto sodai, senovinė kvepalų gamykla ir akmens gigantų – Faraglioni uolos.

Amalfio pakrantė

Keltu ar greitaeigiu kateriu iš Iskijos atplauksite į Neapolį. Vėliau važiuosite autobusu vaizdingu kalnų keliu per Neapolio pakrantės kurorto miestus: Vico-Equense, Positano ir Praiano, Furore ir Amalfi. Per pirmąją sustojimą galite pasigrožėti Sorrento, miestu ant kietos uolos virš jūros, apsilankyti centrinėje Tasso aikštėje ir Sant Antonio bažnyčioje. Tada autobusas sustos Positano. Tai vaizdingas kurortas, kuriame atrodo, kad  balti  namukai  kopia iš jūros į kalnus ir atsiveria kvapą gniaužiantys panoraminiai vaizdai.

Amalfio mieste turėsite laisvo laiko pietums ir apsilankymui į katedroje, kur saugomi Šv. Andriejaus reliktai (papildomai mokama 3 eurai už bilietą). Tada, pakilę 750-800 metrų virš jūros lygio, aplankysite miestą-sodą Ravello. Iš čia  atsiveria nuostabus vaizdas į įspūdingus  griuvėsius ir aukštas uolas, įsiliejusias į skaidrią smaragdinę jūrą, į spalvingas siauras gatves, kurios terasomis kyla į šlaitus  apelsinų sodais. Kadangi kelionė yra kalnų  serpentinais, mes rekomenduojame dėl visa ko turėti vaistų nuo pykinimo.

Piligriminė kelionė į Bari

Anksti ryte (apie 3:30 val.) Keltas iš Iskija į Neapolį. Tada važiuosite autobusu į Bari, kur saugomi Nikolajus Stebukladario  reliktai.

Kiekvieną ketvirtadienį Šv. Mikalojaus katedroje vyksta stačiatikių liturgija (prasideda 10.00 val.). Išvykimas iš Bari, 13 val.

Norintiems  Komunijos, rekomenduojama pasninkauti ir nevalgyti prieš liturgiją.

Kelionė yra piligriminė kartu su  asistentu. Ekskursijų gido paslaugos kelionės ir viešnagės Baryje metu nėra teikiamos.

Apsipirkimas Kazertos parduotuvėse

Keltu jūs pasieksite Neapolį, autobusu nuvyksite  į Kazertą, kur pirkėjų laukia daugiau nei 200 garsių prekės ženklų parduotuvių. Kolekcijų kainos čia yra daug mažesnės nei įprastose parduotuvėse. Apsipirkimui turėsite apie 5 valandas. Nepamirškite, kad visi mūsų klientai gaus 10% nuolaidų kuponą "Outlet Village di Marcianise La Reggia".

 Puikus laisvalaikio praleidimo pasirinkimas!

Pompėja ir Vezuvijus

Iš Iskija salos keltu pateksite į Neapolį. Tada autobusu su gidu atvyksite į Pompėją - vieną įdomiausių ir svarbiausių muziejų po atviru dangumi. Per 2 ekskursijos valandas po antikos miestą turėsite galimybę patirti nepamirštamą kelionę  laiku: pamatyti Forumą, Gladiatorių kareivines, elegantišką baziliką, didįjį ir mažąjį teatrą, Apolono šventyklą, vonias, Pompėjos mozaiką.Tuomet ekskursijos maršrutas nuves jus į Vezuvijų - gražiausiausią Europos ugnikalnį.

Dėmesio. Įėjimas į muziejų (13 eurų) bei  įėjimas į ugnikalnį (10 eurų) nėra įtrauktos į kainą ir mokami vietoje.

Iskijiečių folkloro vakaras (su vakariene)

Siūlome maloniai praleisti vakarą kvapų ir spalvų apsuptyje Iskija saloje, paragauti tradicinės iskijiečių virtuvės patiekalų ir išgirsti tikrąją gyvai atliekamą neapoliečių muziką Zi Carmela restorane.

Restorane jums bus siūlomi  du meniu: "Epomeo kalnų skoniai", kurio pagrindinis patiekalas bus iskietiškas triušis ir "Jūros skoniai".  Desertui jums pateiks tiramisu ir romo keksą, taip pat būsite vaišinamas geriausiais Iskijos vynais  ir „Limoncello“ likeriu. Nepamirštamos, nuostabios neapolio dainos ir serenados, kurias atlieka folkloro ansamblis, papildys unikalų šio vakaro koloritą.

Mėsos meniu yra įtrauktas į kelionių kainą. Priemoka vietoje už žuvies meniu - 25 € vienam asmeniui
   

Ekskursija į Romą

Jūsų laukia turininga ekskursija po amžinąjį miestą – Romą. Tai tikras miestas – lobynas, neįkainojamais kultūros paminklais.

Ekskursijos metu Jūs pasivaikščiosite po Romą ir pamatysite pagrindinius italų sostinės paminklus. Ekskursija prasidės Navonos aikštėje, tada  Jūsų lauks Panteonas, Venecijos aikštė, Kapitolijaus kalva, Romos ir Imperatorių forumai, Konstantino ir Koliziejaus arka. Žinoma, tai tik dalis įžymybių  įvairialypės sostinės. Maršrutas suteikia tam tikrą įsivaizdavimą apie tai, kiek yra turtingas Amžinasis miestas.

Taip pat Jūs galėsite aplankyti Šv. Petro baziliką, kuri randasi Vatikano valstybėje.

Kaprio sala

Kaprio sala (ekskursijos trukmė: visa diena, 150 km. į vieną pusę+ 50 mim. kelionė jūra).

Kapris – tikras Neapolio įlankos perlas, prašmatni Italijos kurortinė sala. Apžvalginės ekskursijos metu aplankysime imperatoriaus Tiberijaus vilos liekanas, kartūzų vienuolyną, rašytojo M. Gorkio vilą ir Lenino paminklą. Pasivaikščiosite po Piazzetta, kurioje yra kavinių, restoranų, didelis laikrodis ir nuo kurios galima apžvelgti dalį salos ir jūrą. 

Vėliau keliausite į Anakaprio miestelį, kuriame yra Monte Solaro kalnas (aukščiausias Kapryje – 600 m). Į jį galėsite užkopti pėsčiomis arba su keltuvu nuo aikštės Piazza della Vittoria.

 

 

Odisėjo pakarantė (be Formios)

Beveik kiekvieno Rivjeros di Ulisi miestuko istorija susijusi su antikinių mitų herojais. Ekskursijos metu Jūs aplankysite istorinę miesto dalį Terraciną ir Sperlongą, išvysite Jupiterio šventyklos griuvėsius, taip pat viena iš žymiausių Šv. Filipo Neri koplyčią. Susipažinus su Odisėjos pakrantės įžymybėmis Jūsų lauks degustacija tradicinių maisto produktų.   

Pusdienio ekskursija. Apie 60 km. į vieną pusę.

Piligriminė kelionė į Barį

Nukeliausite į seną pajūrio miestą, Apulijos regiono sostinę Barį. Pagrindinė šio miesto garsenybė – Šv. Mikalojaus bazilika, kurioje saugomi Šv. Mikalojaus Stebukladario (laikomo Kalėdų Senelio prototipu) palaikai. Šis miestas netgi vadinamas Šv. Mikalojaus miestu. Jūs turėsite galimybę sudalyvauti  liturgijos apeigose, kurios vyksta kiekvieną ketvirtadienį.

Visos dienos ekskursija.  Apie 370 km į vieną pusę.

Neapolis ir Pompėja

Tik Neapolyje galima pajausti tikrą Pietų Italijos dvasią! Vaikštinėdami po šį ryškų, tačiau prieštaringai vertinamą miestą, apžiūrėsime Karališkuosius rūmus (Palazzo Reale), Šv. Karlo operą, Umberto I galeriją, Plebiscito aikštę ir Castel Nuovo pilį.

Jūsų laukia kelionė atgal į praeitį – būtent tokį įspūdį palieka pasivaikščiojimas po kažkada didingo miesto likučius.

79 metais, Vezuvijaus išsiveržimo palaidoto po pelenų ir žemių sluoksniu, vėl atkastas  XVIII a. Jūsų laukia Forumas, gladiatorių namai, elegantiška bazilika, didysis ir mažasis teatrai, Apolono šventykla, termos (pirčių kompleksas).

Neapolis – Pompėja (ekskursijos trukmė: visa diena, 150 km. į vieną pusę).

Išvyka į išparduotuvių centrą Castel Romano

Išvyka į išparduotuvių centrą McArthurGlen Designer Outlet. Centras yra įsikūręs prie Tirėnų jūros kranto. Šis centras įtikins Jus, kad Italija ne tik garsėja architektūra, futbolu, tačiau ir garsių prekių ženklų tėvyne.

Atraskite didžiulį drabužių pasirinkimą garsių prekinių ženklų. Kainos yra mažesnės nei kitose Europos parduotuvėse, o nuolaidos nuo 30% iki 70%. Jus nustebins didžiulis pasirinkimas barų bei restoranų, itin gražus kraštovaizdis!

Ekskursijos iš Sicilijos - Taorminos, Džardini - Nakso ir Letojanio regionų 

Išvyka į žvejų kaimelį Marzamemi

Vos keli kilometrai nuo Italijos piečiausio taško, ant jūros kranto, Jūs pamatysite vieną iš gražiausių Sicilijos vietų.  Tai išvyka į žvejų kaimelį Marzamemi, kur vyrauja unikali atmosfera – žvejų nameliai, bažnyčia su vaizdu į miesto aikštę. Jūsų laukia pilnas gerų emocijų vakaras, kurį Jūs galite praleisti autentiškuose baruose ir restoranuose.

Išvyka į ugnikalnį Etna

Tai aukščiausias iki šiol veikiantis Europos ugnikalnis (dabar Etnos aukštis siekia 3329 m., tačiau jis kinta po kiekvieno išsiveržimo). Ekskursijos metu kilsime iki 1987 m. aukščio žymos ir stabtelsime poilsio zonoje šalia kavinės ir suvenyrų parduotuvės “Refugio Etna”.

Ugnikalnio plotas – 1250 kvadratinių kilometrų. Skirtingais duomenimis Etna turi nuo 200 iki 400 šoninių kraterių, iš kurių vienas išsiveržia bent kartą per tris mėnesius. Norintys, už papildomą mokestį (60,5 euro) galės pasikelti iki pagrindinių kraterių (keltuvu ir džipais arba kvadraciklais), nesikeliantiems turistams – laisvas laikas.

Rekomenduojame paragauti vynų iš “Carricante” vynuogių rūšies, augančios tik Etnos regione: baltojo “Pietramarina Etna Bianco” (vadinamas aristokratiškiausiu Sicilijos vynu) ir raudonojo “Etna Rosso”. Taip pat verta paragauti itin kvapnaus medaus, surenkamo iš Etnos papėdėje augančių apelsinmedžių, citrinmedžių ir mogdolų medžių. Taip pat labai skanus tamsus kaštonų medus su riešutais, cukatomis ir marcipanais.

Dėmesio!

Šiai ekskursijai būtina patogi avalynė (pageidautina uždaro pobūdžio, sportinė), galvos apdangalas. Planuojantiems keltis į 3000 m aukštį būtina pasiimti ir šiltesnių rūbų. Rekomenduojama pasiimti geriamojo vandens.

Ekskursija į Kataniją ir Sirakūzus

Ekskursijos metu Jūs aplankysite du Sicilijos miestus: Katanija ir Sirakūzus.

Kelionės metu Jūs sužinosite tragišką miesto Katanijos istoriją. Šis miestas ne kartą buvo sugriautas per žemės drebėjimus ir Etnos ugnikalnio įsiveržimus. Miestas buvo perstatomas penkis kartus, būtent čia gimė architektūros stilius ,,Sicilijos barokas“, paplitęs po visą salą.

Po ekskursijos turėsite valandą laiko pasivaikščioti po Sirakūzus, aplankyti senamiestį (Ortigos saloje).

Mini kruizas į Aeolos salas – Liparį ir Vulkaną

Iš Milaco uosto  Jūs plauksite laivu link Aeolos salų, saugomų UNESCO.

Jūs pamatysite patį gražiausią ir didžiausią salyną. Turėsite laisvo laiko pažinčiai su šia sala. Rekomenduojame apžiūrėti barokinę Šv. Bartolomėjo baziliką, senosios  pilies teritoriją, senovinį laidojimo kompleksą. Bet kuriame restorane galite užkąsti žuvies patiekalų.

Vėliau Jūsų laukia kelionė į Vulkano salą. Pasak legendos, šioje saloje gyveno ugnies dievas Hefaistas. Būtent Vulkano saloje pirmą kartą mokslininkams pavyko iš arti apžiūrėti veikiančio ugnikalnio kraterį, tad salos pavadinimu buvo pakrikštyti ir visi kiti lavą spjaudantys kalnai. Šiandien čia veikia vulkanologijos muziejus, puikiai atskleidžiantis pirmuosius šio mokslo žingsnius. Paplūdimyje galima išsimaudyti. Grįžtant atgal Jūs išvysite Vulkano kraterį ir daugelių kitų kraštovaizdžių.

Ekskursijos rūšis: pėsčiomis, autobusu, jūrinė.

Taormina ir Sicilijos skoniai

Apžvalginės ekskursijos metu Taormine Jūs išvysite viduramžišką miestą ir senovės graikų amfiteatrą. Paragausite sicilietiškų patiekalų: bruschetta, naminio raudonojo vyno, arančinų ir pyragaičių Cannolo.

Ekskursijos rūšis: pėsčiomis, autobusu. Į ekskursijos kainą  bilietai į senovės graikų amfiteatrą neįskaičiuoti, mokami papildomai.

Neatrasta Sicilija

Jūsų laukia nepamirštama kelionė į Alcantarą. Tai viena iš gražiausių salų Sicilijoje. Aplankysite viduramžių tvirtovę Castello di Sicilia, paragausite įvairių rūšių sūrių. Vėliau Jūs keliausite į kapučinų vienuolyną ir išvysite Alcantaros tarpeklį. Taip pat bus galimybė išsimaudyti saloje arba už papildomą mokestį aplankyti botanikos sodą.

Ekskursijos rūšis: pėsčiomis, autobusu.
Rekomenduojama turėti  maudymosi kostiumėlį, saulės akinius, galvos apdangalą ir avėti patogią avalynę.

   

Verona

Verona – miestas, turintis daugiau nei dviejų tūkstančių metų istoriją. Dėka Šekspyro tapo žinomas visame pasaulyje. Amfiteatras Arena di Verona vienas iš įdomiausių  archeologijos paminklų Europoje. Šiandien amfiteatras yra pati didžiausia operos scena  po atvirumi dangumi. Apžvalginės ekskursijos metu Jūs aplankysite Erbės aikštę, miesto katedrą, Romeo namą ir daugelių kitų paminklų. Laisvas laikas mieste 3 valandos.

Ekskursijos trukmė: 12-13 val.  

Venecija

Venecija yra pasakiškas, unikalus miestas. Kelionėje pėsčiomis su  gidu jūs pamatysite ir Šv. Marko katedrą, Marco Polo namus, Santa Maria Formosa šventyklą, Casanovos namus, Dandolo-Farsetti rūmus, Rialto tiltą ir kitus objektus. Taip pat aplankysite stiklo  dirbtuvę, kurioje vyks gaminių iš Venecijos stiklo gamybos demonstracija. Laisvas laikas mieste - 3 valandos.

Trukmė: 14-15 val

Bolcanas

Bolcanas  yra to paties pavadinimo autonominės provincijos sostinė ir administracinis centras. Bolcanas dažnai vadinamas "vartais į dolomitus", ir taip tikrai yra. Miestas yra vaizdingame slėnyje, kurio aukštis yra 265 m, įrėmintas trijų galingų kalnų viršūnių. Atrodo, kad kompaktiškas istorinis miesto centras atėjo iš keleto gerai žinomų viduramžių vokiečių menininkų pastoralės – jis tipiškai tirolietiškas, su tikrai jaukiomis gatvelėmis pasivaikščiojimui. Bolcanas, be abejo, yra garsus savo parduotuvėmis, butikais, kurių čia yra nesuskaičiuojama daugybė.

Trukmė: 8 valandos

 

Netikėtumų miestas Kaljaris

„Keistas ir netikėtas, visai ne itališkas“, – taip aprašė Kaljarį žymus anglų rašytojas Deividas Lorensas knygoje „Jūra ir Sardinija“. Ir tai tiesa! Kaljaris keliautojams lieka miestu-netikėtumu ir šiandien. Šis miestas, turintis 150 000 gyventojų, yra senesnis negu Senovės Romos miestas. Kadaise čia klestėjo didinga civilizacija Kar Baalis, išvertus iš finikiečių kalbos tai –  „Dievo miestas“.Mes siūlome Jums pažintį su šiuo miestu nuo senovės antikos laikų, viduramžių iki šių dienų. Pasivaikščiosite viduramžių kvartalu Castello, kuris užkariautojų įkurtas XIII amžiuje. Pamatysite karaliaus rūmus, Švč. Mergelės Marijos katedrą, bastioną, kuris pavadintas pirmojo Sardinijos vice-karaliaus San Remi vardu. Iš daugybės apžvalgos aikštelių Jums atsivers vaizdai į Kaljarį, Angelų įlanką ir Velnio balno iškyšulį. Ekskursijos pabaigoje turėsite laiko apsipirkti žinomų prekinių ženklų drabužių ir aksesuarų parduotuvėse: Trussardi, Armani, LuisaSpagnoli, MaxMara, LiuJo ir kitų.

Archeologinis kompleksas Nora

Antikinis uostas Nora senovėje buvo vienas iš pagrindinių jūros transporto mazgų Viduržemio jūroje, tačiau šiandien čia įkurtas archeologijos parkas, kuriame galima pamatyti keletą senovės civilizacijų. Šioje vietoje archeologai rado daiktų, kuriuos galima priskirti pirmiesiems finikiečių atvykėliams VIII a. iki Kristaus gimimo, taip pat daiktų priklausančių nuragų civilizacijai. Pagrindinis Noros turtas – tai senovės romėnų miesto griuvėsiai, kuriame išliko antikinės mozaikos ir tiltas. Senovės romėnai Noros miestą naudojo kaip gydyklą, krante matomi jos griuvėsiai. Šiame mieste išliko ir vienintelis esantis Sardinijoje amfiteatras.

Archeologinis kompleksas Su Nuraxi

Egiptas, Kreta, Troja... Senovės civilizacijos ir miestai buvo įsikūrę aplink Viduržemio jūrą, kurios centre yra Sardinija. Šiandien mokslininkai labiau linkę manyti, jog salos civilizacija turėjo didelę įtaką senovės pasauliui. Tai įrodo Nuragai – Sardinijos „piramidės“. Jų paslaptis kaip ir Egipto piramidžių iki šiol nėra atskleista.

Ar jų statytojai buvo karingi šardanai, kurių pavadinimas verčiamas kaip „jūros valdovai“? Kokiu tikslu bronzos amžiuje buvo statomi šie unikalūs bokštai? Kaip statytojams pavykdo taip lygiai apdirbti granito blokus? Kodėl jų tiek daug Sardinijoje ir nėra niekur kitur pasaulyje? Šie klausimai vis dar lieka be atsakymų. Siūlome Jums prisiliesti prie vienos iš mūsų pasaulio paslapčių. Galėsite aplankyti didžiausią nuragų kompleksą Sardinijoje, Su Nuraxi, kuris buvo atrastas 1950-aisiais šalia miestelio Barumini. Jūs pasikelsite į pagrindinį bokštą, pamatysite jo trijų metrų storio sienas su viduje esančiais laiptais. Liksite nustebę, kokia kokybiška ir gerai apskaičiuota konstrukcija, kaip gerai apdirbtas granitas.

Svečiuose pas trolius

Troliai – skandinavų mitologijos personažai, būtent apie juos prisimenama, kai pasineriama į Sardinijos gelmes. Olos Is Zuddas, vienos didžiausių Europoje, kurias sukūrė gamta per daugybę milijonų metų. Stalaktikai ir stalagmitai, susipynę į daugybę įdomių formų, kursto fantaziją ir nukelia į stebuklų pasaką apie kalnų dvasias, jų turtus ir požemio dvarus. Ilgainiui susiformavusios įspūdingų formų salės, paslaptingos galerijos, paslaptingos sankaupos – visa tai padaro neišdildomą įspūdį olų lankytojams.

Įspūdingi Sardinijos urvai

Kviečiame jus į įsimintiną kelionę viename iš seniausių Sardinijos kampelių. Unikalų gamtos šedevrą kalnuose sukūrė požeminės upės, tekančios nuo neatmenamų laikų. Urvų Salės ir galerijos- vienos iš įspūdingiausių Sardinijoje. 

Jūs žavėsitės  keistomis stalaktitų ir stalagmitų formomis, daugelis iš kurių sujungti į milžiniškas kolonas ir toliau auga net praėjus milijonams metų. Šie gamtos sukurti meno kūriniai ypač patiks vaikams ir paliks jiems nepamirštamą įspūdį.

Duonos ir druskos atvykusiems į Sardiniją!

Nors ir Sardinijoje nėra papročio sutikti su duona ir druska, tačiau jų svetingumą siūlome pajusti apsilankius folkloro vakare su vakariene „Sa Festa“, kas išvertus reikštų „šventė“.

Tokią šventę Jums siūlo sventingas šeimininkas Atceris, kuris domisi sardų virtuve ir Sardinijos liaudies menu. Jis supažindis Jus su seniausiu pasaulyje muzikos instrumentu – Sardinijos launeddas, kurio amžių labai sunku nustatyti, o taip pat supažindins su vyrų choro liaudies dainavimu tenores, kuris yra įtrauktas į pasaulio paveldo sąrašą UNESCO. 

Vyno namai Ardžiolas: poezija vyno taurėje

Vyno namai „Ardžiolas“ – ryškus vadybos pavyzdys: iš mažo ūkio su pora hektarų žemės jis pavirto vienu iš sėkmingiausių salos ūkių, išlikdamas šeimos verslu. Vynai „Ardžiolas“ įtraukti į dešimtuką geriausių Italijos vynų. Galėsite pamatyti kaip organizuota jų gamyba – nuo vynuogių surinkimo iki vyno išpilstymo į butelius, paragauti „poeziją vyno taurėje“, vadovaujant patyrusio someljė ir, kas taip pat svarbu, įsigyti Jums labiausiai patikusį vyną geromis kainomis.

Išskleisk bures!

Žydri vandenys Viduržemio jūros sutverti tam, kad juos skrosti elegantiška balta jachta. Kviečiame Jus į įspūdingą jūrinę išvyką šalia Sardinijos krantų. Laukia įvairūs nuotykiai! Jei Jums patinka poilsis su visais patogumais, Jums labiausiai tiktų motorinė jachta. Jeigu Jūs romantikos mylėtojas ir nuo vaikystės svajojote apie kelionę su bure, tai pasirinkite burinę jachtą ir motoro gausmas neužgoš bangų ošimo. Tiems, kam patinka greitas plaukimas, pasiūlysime išvyką dviejų motorų pripučiama valtimi. Jos galingi benzininiai motorai leis pasiekti įspūdingą greitį. Skirtingai nuo kitų, pripučiamą valtį galima vairuoti pačiam.


Žvejyba

Pramoginė ekskursija žvejų valtimis lydint patyrusiems žvejams. Išvyka vyks jūros draustinyje Kano Karbonara, kur gausite žvejybos meistriškumo pamokas. Jums parodys kaip kelti ir statyti tinklus, kaip traukti gautą laimikį. Taip pat vyks ir dugninė žvejyba. Visose valtyse yra įrengtos virtuvės, tualetai ir aikštelės saulės vonioms. Valtyje Jums pasiūlys pietus iš rytinio žvejybos laimikio. Laivo kapitonas ne tik puikus žvejys, bet ir patyręs virėjas. Į meniu įtrauktas vynas, vanduo ir likeris, taip pat pateikiami vaisiai ir desertas.

Išvyka visureigiais

Kviečiame Jus išvykai visureigiais bekele. Juk nusukti nuo asfalto ar pramintų takų yra svajonė kiekvieno laisvę mylinčio žmogaus. Visureigiams nėra kliūčių. Purvai, pelkės, miškai – visas šias kliūtis visureigis lengvai įveiks.

Išvyka visureigiais – tai avantiūristinis nuotykis, į kurį gali išvykti tiek suaugę tiek ir mažieji svečiai. Aplankysite gražiausius pietų Sardinijos pakrantės paplūdimius, kurie pasidengę baltu smėliu, pasimaudysite krištolo tyrumo vandenyje, pasigrožėsite flamingais, kurie apsigyveno druskų ežeruose netoliese Kaljario. Patirsite daugybę malonių pojūčių, kurie paliks gerus prisiminimus apie šią salą.

 


Algeras

Prieš pusantro šimto metų Italija susivienijo, tačiau kultūrinis susijungimas taip ir neįvyko. Iki šių dienų vietiniai gyventojai save laiko sardais. Tačiau ir Sardinijoje yra savarankiškos „salelės“. Viena iš tokių vietų – miestas Algeras (vietos gyventojų kalba „L‘ Alcher“). Gyventojai čia kalba katalonų kalba. 1354 m. karalius Pedro IV Aragonietis užėmė šį miestą ir apgyvendino jį katalonais. Jie vadino šį miestą Barselonta –  „Mažąja Barselona“, o jų palikuonys išlaikė savitą kultūrą ir kalbą.

Siūlome Jums aplankyti Algerą – miestą-tvirtovę, kuriame puikiai išsilaikė daugybė gynybinių sienų ir bastionų, istorinių pastatų ir bažnyčių. Jie suteikia miestui neapsakomą spalvingumą. Šalia miesto yra Kapo-Kačča iškyšulys. Čia bangos per daugybę metų suformavo Neptūno olas, kuriose yra įrengtas laiptuotas nusileidimas į jų gilumą. Sunku įveikti visus 656 laiptelius, tačiau įdomu pamatyti didžiulį druskos ežerą ir neapsakomų formų stalaktitus. Gėli vandenys, skalaujantys Algero miestą, saugo raudoną koralą, iš kurio patyrę amatininkai daro įspūdingus papuošalus, figūrėles, dėžutes ir net paveikslus, kurios galėsite su savimi paimti kaip suvenyrą.


Vilkite vėliavą į norimą vietą žemėlapyje
OK
Lankytojų patogumui, norint teikti asmeninę informaciją, įsiminti asmeninius pageidavimus ir svetainės nustatymus, mūsų svetainėje naudojami slapukai ir kitos panašios technologijos. Norėdami naudotis svetaine, turite patvirtinti savo sutikimą naudoti nurodytas technologijas. Išsamiau
Sutinku