Pervežimai

PERVEŽIMAI

Iš karto prie išėjimo iš oro uosto Jus pasitinka gidai su TEZ TOUR lentelėmis
Šalia autobusų stovėjimo aikštelės Hurgados ir Šarm Aš Šeicho oro uostuose yra TEZ TOUR stovas, prie kurio atliekama registracija.
Pervežimų tvarka (visi tipai)

I. Turistų sutikimas oro uoste

  • Išėję iš lėktuvo, turistai patenka į oro uosto pastatą.
  • Atvykus gaunamos vizos (tik Hurgados oro uoste).
  • Toliau turistai praeina pasų kontrolę.
  • Po pasų kontrolės turistai atsiima bagažą.
  • Prieš išeinant iš oro uosto vykdoma muitinės kontrolė. Dažniausiai turistai praeina be patikrinimo, bet kai kuriuos gali patikrinti atsitiktinai.

II. TEZ TOUR kompanija neatsako už autobusuose pamirštus daiktus, ir apie tai dažnai turistams primena gidai.

III. Individualiame pervežime važiuojama griežtai į vieną viešbutį, su galimybe įsisodinti kitus turistus, bet nėra numatytas lydinčiojo gido būtinumas.

IV. Jeigu turistai atskrenda ne TEZ TOUR kompanijos reisais, prašome pranešti visus reiso numerius su raidiniu kodu. Be šios informacijos mes ne visada galime sužinoti atvykimo ir išvykimo laikus ir, žinoma, negalime garantuoti laiku įvyksiantį turistų sutikimą.

V. Turistų išvykimo procesas

  • Informacija apie išvykimo iš viešbučio laiką skelbiama dieną prieš išvykimą (po 18 val.) viešbučio registratūroje esančiame informaciniame TEZ TOUR stende. Išvykimo laikas skiriamas pagal atvykimo į oro uostą laiką iki registracijos į reisą pradžios, tai yra likus 2 – 2,5 val. iki skrydžio.
  • Išvykimo dieną, nurodytu laiku atvyksta autobusas su lydinčiuoju asmeniu, su sąlyga, kad jo neužlaikys turistai iš prieš tai esančio viešbučio. Jeigu turistas laiku neišėjo prie savo autobuso, atstovas laukia apie 15 minučių. Pavėlavę turistai savarankiškai vyksta į oro uostą už savo saskaitą. (šiuo atveju kompanija neatsako už turistų atgalinį skrydį.
  • Atvykus į oro uostą turistai turi praeiti muitinės kontrolę ir registraciją į reisą, kur jiems padeda TEZ TOUR kompanijos atstovas oro uoste. Kilus klausimams ar problemoms reikia kreiptis būtent į jį.
  • Po registracijos turistai kyla į antrą aukštą ir praeina pasų kontrolę.
  • Po visų šių procedūrų turistai laipinami į lėktuvą.

Dėmesio! Visi keliautojai, vykstantys į Egiptą su sportiniu inventoriumi, pvivalo įsigyti individualų pervežimą (pervežimo paslaugos taisyklės).


Grupinių ir individualių pervežimų TEZ TOUR autobusai , Hurgada ir Šarm Aš Šeichas

 
 
 
 
 
 

VIP pervežimų TEZ TOUR automobiliai,  Hurgada ir Šarm Aš Šeichas

 
 

VIP pervežimai

Automobiliai turistams

Pristatome verslo klasės limuzinus, kuriais vyksta VIP pervežimai.


VIP pervežimas limuzinu

 
 
 

Limuzinų salonų nuotraukos

 
 

Vilkite vėliavą į norimą vietą žemėlapyje
OK
Lankytojų patogumui, norint teikti asmeninę informaciją, įsiminti asmeninius pageidavimus ir svetainės nustatymus, mūsų svetainėje naudojami slapukai ir kitos panašios technologijos. Norėdami naudotis svetaine, turite patvirtinti savo sutikimą naudoti nurodytas technologijas. Išsamiau
Sutinku