Filtras
Keisti paieškos parametrus
Kelionių paketai
Vilnius
Lietuva
Kaunas
Vilnius
Estonia
Tallinn
Latvija
Ryga
Jau pasirinkta atstatyti
Tiksli data Išvykimo laikotarpis Visas mėnuo
7 - 10 n.
Papildomi parametrai
Kurortai
Pagrindiniai parametrai
Subjektyvus viešbučio vertinimas
visi
+
Maitinimo tipas
Kolekcijos ir filtrai
Daugiau parinkčių
Biudžetas
Kelionė sudėtis
Nuolaidos kodas
Nerodyti papildomų parametrų
Jau pasirinkta
Rasti žemėlapyje
Pradėkite vesti miesto ar viešbučio pavadinimą ir išsirinket vieną iš pasiūlytų variantų
Papildomi parametrai
Pagrindiniai parametrai
Subjektyvus viešbučio vertinimas
visi
+
Maitinimo tipas
Įvertinimas ne mažesnis nei
Tarifo tipas
Pasirinkimai
Daugiau parinkčių
Biudžetas
Nuolaidos kodas
Nerodyti papildomų parametrų
Žemėlapis

Ekskursijos Kubos

Ekskursijos iš Kubos regionų

Havana

Kubos sostinė Havana, be abejo, svarbiausias ir „karščiausias“ salos turizmo centras. Turistai čia vyksta pasigėrėti istoriniu senamiesčiu, kuris 1982 metais buvo įtrauktas į UNESCO saugomo pasaulio paveldo sąrašą. Ši miesto dalis daugelį amžių buvo laikoma „Meksikos įlankos raktu“, tad lankantis Kuboje praleisti pasimatymo su Havana tikrai nevalia.

Ekskursijos eigoje Jūs pamatysite šiuolaikinę Havaną ir tokias vietas kaip Revoliucijos aikštė, Havanos Universitetas,  Kolumbo kapinės, apsilankysite viename žymiausių cigarų fabrikų „Partagas“. Toliau keliausime istoriniu centru, kur pėsčiomis keliausite per Ginklų aikštę, Katedros aikštę ir Senąją aikštę, aplink kurias buriasi nuostabūs seni pastatai, kadaise buvę miesto, apsupto gynybinėmis sienomis, dalis.

Pabuvosite vietose, kurios susijusios su Hemingvėjumi: barus „La Floridita“ ir „La Bodeguita del Medio“. Turėsite laisvo laiko, kurio metu galėsite papietauti, apsipirkti vietiniame turguje.

Patariama avėti patogia avalyne, devėti galvos apdangalą, pasiimti fotoaparatą ar vaizdo kamerą.

Ekskursijos iš Havanos regiono

Ekskursija po Havaną

Kubos sostinė, be abejo, svarbiausias Didžiųjų Antilų salų turistinis centras. O Havanos širdis – senamiestis, 1982 metais UNESCO įtrauktas į Žmonijos paveldo objektų sąrašą. Ši miesto dalis ilgus amžius vadinama „Meksikos įlankos raktu“.

Pirmiausia Jūs važinėsite autobusu po šiuolaikinę Havaną ir pamatysite šias įžymias vietas: Revoliucijos aikštę, Havanos universitetą, Kolumbo vardo kapines, аplankysite cigarų fabriką. Toliau – pėsčiomis po istorinį centrą per ginklų aikštę (Plaza de Armaz), katedros aikštę (Plaza de laCatedral) ir senąją aikštę (PlazaVieja), aplink kurias sukoncentruoti nuostabūs istoriniai pastatai, kadaise priklausę sienų apsuptam miestui.

Aplankysite barus „La Floridita“ir „LaBodeguitaDelMedio“. Taip pat užteks laisvo laiko apsipirkti vietiniame turguje.

Kabaretas "Tropicana"

Pasimėgaukite geriausiu Karibų pasirodymų po žvaigždėmis. Į ekskursiją įskaičiuota: 1/4 romo butelio „Havana Club“ (3, 5 ar 7 metų brandos), mažas šampano „Freixenet Cordon Negro“ butelis, šalti užkandžiai.

Įėjimas tik nuo 16 metų.

Patrankos šūvio ceremonija

Pompastiška tradicinė ceremonija, vykstanti kiekvieno vakaro 9 valandą de San Carlos de la Cabana tvirtovėje. Kolonializmo laikais patrankos šūvis buvo ženklas miesto vartams uždaryti ir grandinei tarp tvirtovių El Morro ir La Punta įtempti. Tokiu būdu miestiečiai užkirsdavo kelią priešų laivams. Šiomis dienomis patrankos šūvis žymi linksmos Havanos nakties pradžią.

Havana + Ernestas Hemingvėjus

Kviečiame Jus į pažintinę ekskursiją  po istorines Havanos vietas, kurios yra susijusios su E. Hemingvėjumi. Garsus amerikiečių raytojas Kubos sostinę pavadino vienu gražiausių pasaulio miestų.

Jūs aplankysite viešbutį „Ambos Mundos“, kur Hemingvėjus apsigyveno 30-ųjų metų pradžioje, namą-muziejų „Finca La Vigía“, kuriame gyvendamas rašytojas parašė vieną geriausių savo kūrinių „Senis ir jūra“. Čia išsaugota labai daug rašytojo daiktų, nes išvažiuodamas iš salos jis beveik nieko nepasiėmė su savimi.

Jūs aplankysite mėgstamas Hemingvėjaus vietas – barus „La Bodeguita Del Medio“ ir „La Floridita“. Vėliau nuvažiuosite į žvejų gyvenvietę Cojimar, iš kur Hemingvėjus išplaukdavo žvejoti. Ten pat pamatysite jo paminklą.

Jūsų laukia kelionė pėstute Senąja Havana ir pažintis su jos senomis gatvėmis bei aikštėmis. Pajauskite kolonijinės Havanos dvasią.

Patariama avėti patogia avalyne, devėti galvos apdangalą, pasiimti fotoaparatą ar vaizdo kamerą.

Nacionalinis parkas Vinjaleso slėnyje

Vinjaleso slėnis (Valle de Viñales) – tai gražiausias gamtos kampelis Kuboje. Kelionė į vakarus nuo Havanos žada ne tik įspūdingų vaizdų, bet ir pažintį su geriausiu pasaulyje tabaku bei jo auginimo ir džiovinimo paslaptimis.

Slėnis plyti Sierra de los Órganos kalnuose, čia – ir vieni įdomiausių karstinių darinių Kuboje bei gražuolės kalvos su plokščiomis viršūnėmis. Taip pat aplankysime ir keletą įdomių istorinių vietų: stovyklą, kur slėpėsi vergai bėgliai, Indėno bei Šv. Tomo olas, gydomuosius San Vinsente šaltinius ir didžiulę priešistorinę freską.

Papietausite gamtoje ir paragausite tradicinių Kubos virtuvės patiekalų.

Laukia daug vertų įamžinimo vietų, tad nepamirškite fotoaparatų, vaizdo kamerų, patogių batų ir galvos apdangalų.

Ekskursijos iš Varadero regiono

Kajo Largo sala

Ar norėtumėte nukeliauti į laukinį Karibų kampelį? Tokiu atveju ši ekskursija skirta Jums! Nedidelis malūnsparnis ar lėktuvas (pagal Jūsų išankstinį užsakymą) nuskraidins Jus į Kajo Largo salą. Čia Jūsų laukia pasiplaukiojimas katamaranu iki senosios Iguanų salos. Jūs paplaukiosite su kauke ir vamzdeliu atviroje jūroje, pasimėgausite įstabiu povandeniniu Karibų jūros pasauliu. Vėliau išlipsite į nuostabų Sirenas paplūdimio krantą, kuriame Jūsų lauks pietūs ir maudynės.

Dėmesio: būtinai pasiimkite pasą! Nepamirškite maudymosi kostiumėlių, kremo nuo saulės, galvos apdangalų.

Safaris džipais „CUBAMAR“

Jūsų laukia nepamirštama kelionė visureigiais po Varadero kurorto ir Matansas miesto apylinkes. Turėdami vairuotojo pažymėjimą, Jūs patys galėsite vairuoti visureigį ir važiuoti neasfaltuotais keliais pro valstiečių gyvenvietes, grožėtis tipiniais Kubos peizažais, stebėti šio įstabaus kampelio gyvūnų ir augalų pasaulį.

Saturno oloje ir Coral paplūdimyje plaukiosite su kauke ir vamzdeliu, mėgausitės povandeniniu pasauliu. Yumurí slėnyje ragausite Kubos virtuvės patiekalų. Vėliau jodinėsite žirgais, buliais ir plaukiosite kateriu.

Pageidaujant vairuoti automobilį, vairuotojo pažymėjimas būtinas!

Viename visureigyje gali važiuoti iki 4 keleivių.

Maudynės su delfinais

Aplankykite delfinariumą atviroje jūroje! Tai unikali galimybė 30 minučių paplaukioti su delfinais, vadovaujant instruktoriams, atlikti kai kuriuos pratimus su šiais nuostabiais gyvūnais. Kelyje iki delfinariumo mėgausitės jūra ir saule laivo denyje (gaivinamieji gėrimai ir kubiečių kokteiliai įskaičiuoti).

Vaikai iki 6 metų visą ekskursijos laiką turi būti lydimi tėvų. Visi svečiai turi naudoti gelbėjimo liemenes ir laikytis aptarnaujančio personalo instrukcijų.

Žvejyba

Specialiai įrengtu kateriu plauksite į Atlanto vandenyną, kur išbandysite savo jėgas ir sėkmę žvejodami. Žvejyba atvirame vandenyne sukelia be galo daug emocijų netgi tiems, kas nė karto nebuvo žvejyboje.

Jeigu Jums ir nepasiseks pagauti didžiausios žuvies, tikrai neliūdėsite, nes laikas, praleistas atviroje jūroje, bus nepamirštamas. Kateryje bus visa žvejybai reikalinga įranga.

Trijų valandų žvejyba atviroje jūroje. Jachtos denyje Jūsų laukia nemokamas baras (open bar). Pietūs į kainą neįskaičiuoti.

Žvejyba + vandens safaris

Leiskitės į kelionę katamaranu po Atlanto vandenyną palei salas į šiaurės rytus nuo Varadero pusiasalio. Sustojimo prie koralų rifo metu Jūs plaukiosite su kauke ir vamzdeliu stebėdami nuostabų povandeninį pasaulį. Vėliau aplankysite delfinariumą atvirame vandenyne ir pabendrausite su delfinais. Cayo Blanco saloje pietums Jums pasiūlys jūros gėrybių, o pavalgę turėsite laisvo laiko poilsiui paplūdimyje ir maudynėms.

Pabaigai – 2-3 valandų žvejyba individualioje jachtoje!

Išskirtinė Havana

Tai lygiai tokia pati ekskursija kaip „Havana TEZ TOUR“, tačiau vakare Jūs keliausite į „Tropicana“ pasirodymą.

Būsite  apgyvendinti  viešbutyje Havanoje, kur galėsite apsiprausti, persirengti, pailsėti ir pavakarieniauti. Vėliau keliausite į kabaretą „Tropicana“.

Šou kabaretas „Tropicana“ – viena garsiausių ir labiausiai lankomų vietų Kuboje bei Lotynų Amerikoje. Kabaretas yra vaizdingame parke po atviru dangumi. Nuo pat įkūrimo 1939 m. čia pasirodydavo tik garsiausi dainininkai ir muzikantai iš Šiaurės ir Pietų Amerikos. Pasirodymai šiame kabarete pritraukia žiūrovų iš viso pasaulio.

Patartina apsivilkti patogiais rūbais ir avalyne, turėti fotoaparatą ar vaizdo kamerą.

Vilkite vėliavą į norimą vietą žemėlapyje
OK
Lankytojų patogumui, norint teikti asmeninę informaciją, įsiminti asmeninius pageidavimus ir svetainės nustatymus, mūsų svetainėje naudojami slapukai ir kitos panašios technologijos. Norėdami naudotis svetaine, turite patvirtinti savo sutikimą naudoti nurodytas technologijas. Išsamiau
Sutinku