Pervežimai

Pervežimai

Atvykus į Havanos, Varadero oro uostą

Atvykus į Havanos, Varadero oro uostą visų pirma Jūs einate į pasų kontrolės zoną. Toliau sekite instrukciją:

 1. Prieš praeinant pasų kontrolę užpildykite migracinę kortelę anglų kalba (kaip taisyklė, ją išduoda lėktuve prieš tupimą Havanoje, Varadere; jeigu jums neišdavė migracinės kortelės, pasiimkite ją pasų kontrolės zonoje).
 2. Praeikite pasų kontrolę (pateikite užsienietišką pasą, galiojantį ne mažiau kaip vieną mėnesį po grįžimo iš Kubos dienos, migracinę kortelę, draudimo polisą). Migracinę kortelę Jums grąžina, kad Jūs ją išsaugotumėte ir pateiktumėte pasų kontrolėje kai išvyksite iš šalies.
  Dėmesio! Kuboje nededa antspaudo pase su atvykimo data.
 3. Atsiimkite savo bagažą. Monitoriuose virš bagažo takelio nurodytas reisas, kurio bagažas bus išduodamas tame takelyje.
 4. Praeikite į atvykimo salę, kur Jus pasitiks TEZ TOUR atstovai. Kompanijos atstovą Jūs atpažinsite pagal uniformą (geltoni marškiniai su mėlynu kaklaraiščiu ir mėlynomis kelnėmis/sijonu), bei segtuvą su TEZ TOUR logotipu .
 5. Atiduokite gidui savo kelialapį (vaučerį) (1 egzempliorių).
 6. Gidas suteikia Jums trumpą informaciją, įteikia katalogą ir nurodo Jūsų pervežančio autobuso numerį, bei jo stovėjimo vietą, kur Jūsų lauks rusakalbis gidas.
 7. Praeikite į aikštelę, susiraskite Jums reikalingą pervežantį autobusą (autobusų numeriai nurodyti ant priekinio stiklo), atsižymėkite pas lydintįjį autobuso gidą, pasakydami savo pavardę, pasidėkite bagažą į autobuso bagažinę.
 8. Pervežimas iš oro uosto į viešbutį vykdomas su komfortabiliais, kubietiškos Gaviota kompanijos, autobusais.
 9. Įdėmiai išklausykite informaciją, kurią lydintysis asmuo suteiks pakeliui į viešbutį. Taip pat lydintysis asmuo informuos apie susitikimo laiką su Jūsų viešbučio gidu.


Atvykus į Havanos, Varadero oro uostą išvykstant

 1. Atgalinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą vykdomas su komfortabiliais, kubietiškos Gaviota kompanijos, autobusais.
 2. Atvykus į oro uostą gidas palydės Jus iki registracijos į reisą langelių.
 3. Užsiregistruokite į reisą (pateikite pasą, bilietą).
 4. Atiduokite bagažą registracijos langelyje.
 5. Gausite įsėdimo taloną. Atkreipkite dėmesį į vartų numerį ir įlaipinimo į lėktuvą laiką (įsėdimo talone vartai žymimi žodžiu GATE, laikas - TIME).
 6. Praeikite pasų kontrolę (pateikite pasą ir migracinę kortelę, užpildytą atvykus į šalį).
 7. Praeikite į išvykimo salę, ir laukite kada bus paskelbtas Jūsų reiso laipinimas.
 8. Tuomet eikite link laipinimo vartų.

Grupinių ir individualių pervežimų Kuboje automobiliai

 
 
 

Vilkite vėliavą į norimą vietą žemėlapyje
OK
Lankytojų patogumui, norint teikti asmeninę informaciją, įsiminti asmeninius pageidavimus ir svetainės nustatymus, mūsų svetainėje naudojami slapukai ir kitos panašios technologijos. Norėdami naudotis svetaine, turite patvirtinti savo sutikimą naudoti nurodytas technologijas. Išsamiau
Sutinku