Viza

VIZOS

1. Vizos

Lietuvos piliečiams, vykstantiems trumpalaikiam, ne ilgesniam kaip 30 dienų, turistiniam vizitui į Kubą, viza nereikalinga, tačiau prieš vykstant į šalį reikia įsigyti „Turistinę kortelę“.

UAB „Tez Tour“ „Turistinės kortelės“, skirtos vykti į Kubą, forminimo paslaugos nevykdo, tad turistas turi pats imtis būtinų veiksmų tam, kad ją gautų, arba teirautis turistą aptarnaujančioje agentūroje. UAB „Tez Tour“ neatsako už tai, kad neįsigijęs Kubos „Turistinės kortelės“, turistas neišvyksta į kelionę, taip pat už netinkamai atliktą Kubos „Turistinės kortelės“ forminimo paslaugą (iš šią paslaugą teikiančių subjektų), pasienio bei migracijos tarnybų priimtus sprendimus turisto atžvilgiu bei dėl to patirtus nuostolius. Išvykimo metu gali būti taikomas 25 Kubos konvertuojamos valiutos (CUC) išvykimo mokestis, kurio taikymas priklauso išskirtinai nuo Kubos įgaliotų tarnybų sprendimo.

Ne Lietuvos Respublikos piliečiams migracijos tarnybų reikalavimai ir „Turistinės kortelės“ išdavimo tvarka gali skirtis. Dėl visos reikalingos informacijos būtina kreiptis į kelionių agentūrą ar atitinkamos šalies diplomatines atstovybes, konsulines įstaigas. Išsamiau www.pasienis.lt ir www.migracija.lt. „Turistinė kortelė“ leidžia viešėti šalyje ne ilgiau kaip 30 dienų nuo atvykimo į Kubą dienos. Atkreipiame dėmesį į tai, kad įvažiuojančiojo į šalį asmens pasas turi galioti ne trumpiau kaip 6 mėnesius, skaičiuojant nuo kelionės pabaigos. Daugiau ir tikslesnės informacijos apie „Kubos turistinę kortelę“ galite rasti http://www.cubadiplomatica.cu/finlandia/EN/Home.aspx ir teiraukitės Jus aptarnaujančioje kelionių agentūroje. UAB „Tez Tour“ neatsako už tai, kad neįsigijęs vizos turistas neišvyksta į kelionę, taip pat už pasienio bei migracijos tarnybų priimtus sprendimus turisto atžvilgiu bei dėl to patirtus nuostolius.

DĖMESIO! Užsienio valstybių, neturinčių bevizio režimo susitarimo su Lietuvos Respublika, piliečiams, norintiems į kelionę vykti iš Lietuvos, būtina daugkartinė (Šengeno arba nacionalinė) viza. Išsamiau www.pasienis.lt ir www.migracija.lt.

ATTENTION! Tourists, who are the citizens of Foreign countries, which do not have contracts with the Republic of Lithuania according to elimination of visas for travel to the Republic of Lithuania, when purchasing a trip with departure from Lithuania / return to Lithuania, must have a multiple entry visa (Schengen or National visa), valid not less than the duration of the trip (detailed information you can find www.migracija.lt).

ВНИМАНИЕ! Гражданам зарубежных стран не имеющим безвизового соглашения с Литовской Республикой, которые приобрели туристическую поездку, вылета / возврата из / в Литовскую Республику должны иметь многократную (национальную или шенгенскую) визу, сроком действия визы не менее продолжительности поездки/путёвки (подробную информацию можно получить www.migracija.lt).


Vilkite vėliavą į norimą vietą žemėlapyje
OK
Lankytojų patogumui, norint teikti asmeninę informaciją, įsiminti asmeninius pageidavimus ir svetainės nustatymus, mūsų svetainėje naudojami slapukai ir kitos panašios technologijos. Norėdami naudotis svetaine, turite patvirtinti savo sutikimą naudoti nurodytas technologijas. Išsamiau
Sutinku