EUR
Lazūnų g. 23, Kaunas
Filtras
Keisti paieškos parametrus
Kelionių paketai
Vilnius
Lietuva
Kaunas
Vilnius
Estonia
Tallinn
Latvija
Ryga
Jau pasirinkta atstatyti
Tiksli data Išvykimo laikotarpis Visas mėnuo
7 - 10 n.
Papildomi parametrai
Kurortai
Pagrindiniai parametrai
Subjektyvus viešbučio vertinimas
visi
+
Maitinimo tipas
Kolekcijos ir filtrai
Daugiau parinkčių
Biudžetas
Kelionė sudėtis
Nuolaidos kodas
Nerodyti papildomų parametrų
Jau pasirinkta
Rasti žemėlapyje
Pradėkite vesti miesto ar viešbučio pavadinimą ir išsirinket vieną iš pasiūlytų variantų
Papildomi parametrai
Pagrindiniai parametrai
Subjektyvus viešbučio vertinimas
visi
+
Maitinimo tipas
Įvertinimas ne mažesnis nei
Tarifo tipas
Pasirinkimai
Daugiau parinkčių
Biudžetas
Nuolaidos kodas
Nerodyti papildomų parametrų
Žemėlapis

Ekskursijos Egipto

Ekskursijų kainos Egipte:

Informaciją apie ekskursijas (informacinio susitikimo metu/ pervežimo į viešbutį metu) Jums suteiks Tez Tour atstovas.

2. Ekskursijų programa ir kainos Šarm Aš Šeicho regione (nurodytos kainos yra preliminarios)

Dėmesio!

,,Pietų Egipto įžymybės" (Abu Simbelas – Asuanas, 2 dienos, tik individualūs pažintiniai turai) (iš Hurgados)

Nauja ekskursija!

Patogiu autobusu vyksite į Asuaną – gražiausią Aukštutinio Egipto miestą. Čia Jūsų laukia daug įdomių lankytinų vietų: Neužbaigtas obeliskas, Filė salos šventykla, Kitčenero sala ir salos botanikos sodas, kuriame yra viena geriausių pasaulyje palmių kolekcija. Asuano miestelėnai didžiuojasi Asuano užtvanka. Tai tikras hidrotechnikos šedevras, kuris sužavės ir nustebins Jus savo didybe ne mažiau, nei Gizos piramidės.

Iš Asuano keliausime link Abu Simbelo. Čia apžiūrėsime faraono Ramzio II ir jo žmonos, Nefertarės šventyklas, kurios buvo iškaltos uolose XIII a.pr.Kr.

Ekskursijos pabaigoje užsuksite į krokodilų salą, bei Luksoro mieste esantį papirusų muziejų. 

„Super" Kairas (1 diena, autobusu iš Hurgados)

Nauja ekskursija

Šiuolaikinio Egipto sostinė nepalieka abejingų.  Kairas kiekvienam  atvykusiam į ši miestą  padovanoja  daug spalvingų ir įsimintinų įspūdžių.  

Ekskursijos metu Jūs aplankysite  turistų labiausiai mėgstamas vietas: Citadelę, Muhamedo Ali mečetę, taip pat vieną iš 7 pasaulio stebuklų – Cheopso, Chefreno ir Mikerino piramides bei paslaptingą Sfinksą. Taip pat apsilankysite Kairo nacionaliniame muziejuje. Muziejus lankytojams primena  šalies istoriją.

Ekskursiją vainikuos pasiplaukiojimas Nilo upe ir pietūs kruiziniame laive. Baigiantis ekskursijai apsilankysime juvelyrinėje  bei parfumerijos parduotuvėse.

El Guna (Egipto Venecija) (iš Hurgados)

El Gunos mietelis primena mažąją Veneciją. Šis Veneciją primenantis miestelis kažkokiu tai stebuklingu būdu atsidūrė Egipte. Visi viešbučiai įsikūrę salose, kurias jungia tilteliai ir perėjimai. Kanalais plaukioja mažos valtelės ir tai sukuria įspūdį, kad Jūs esate Venecijoje. Nepakartojamą atmosferą sukuria įlankos, žaliuojantys ir žydintys augalai.

Autobusu Jus nuvyksite iki El Gunos. Ekskursijos metu turėsite galimybę pasigrožėti pasakiškais gamtos vaizdais, pasiplaukioti valtelėmis El Gunos kanalais bei aplankyti miestelio akvariumą. Po pietų laivu plauksite link nuostabaus rifo „Delfinų namų“. Čia, jeigu pasiseks, galėsite pamatyti delfinus.

Ekskursijos metu organizuojama žvejyba bei pasiplaukiojimas. Nepraleiskite progos pagauti patį egzotiškiausią laimikį savo žvejo karjeroje! Ekskursijos dalyvių lauks pietūs laive.

Rojaus sala ,,Paradise” (iš Hurgados)

Ši pasakiško grožio sala neatsitiktinai pavadinta “Rojaus” sala. Įspūdingi koraliniai rifai,  besidriekiantys palei salos krantus – vieni gražiausių. Jais pasigrožėti į salą atvyksta daug nardymo mėgėjų. Į dieviško grožio salą Jus atplukdys kateris.

Galite pasiimti kaukes, vamzdelius bei plaukmenis. Su šia nardymo įranga Jūs galėsite pasigrožėti Raudonosios jūros augmenijos ir gyvūnijos pasauliu. Papietauti galėsite ant jūros kranto esančiame restorane. 

Praleiskite nepamirštamą dieną "Rojaus saloje"!

Batiskafas (iš Hurgados)

Greičiausia kapitonas Nemo tikrai leistųsi į plaukiojimą laivu, kuriame yra povandeninė kapsulė su didžiuliais iliuminatoriais, kitaip dar vadinama „batiskafu“. Specialūs  stiklai priartina visus objektus net 6m. atstumu. Tad Raudonosios jūros augmeniją ir gyvūniją pamatysite kaip ant delno. Nepraleiskite progos!

Koraliniai rifai (iš Hurgados)

Ryte pramoginis kateris nuplukdys Jus  į atvirą jūrą. Nepraėjus nė valandai apsiginklavę visa reikalinga įranga paviršiniam nardymui: kauke, vamzdeliu bei plaukmenimis, plaukiosite   tarp įspūdingų koralų, o aplinkui plaukios būrys įvairiaspalvių tropinių žuvų ir žuvyčių. Žodžiais neapsakomi vaizdai, neišdildomi spūdžiai.

Jei išalkote- mielai kviečiame prie stalo. Mėgautis pietumis net neišlipdami iš katerio.

Pailsėję ir pasimėgavę Raudonosios Jūros augalija ir gyvūnija, pasuksite atgal kranto link. Krante Jūsų lauks mikroautobusas, kuris nuveš į viešbutį.

Kairas (1 diena, autobusu iš Hurgados)

Kairas- Egipto širdis ir didžiausias Afrikos miestas. Tai tūkstančio minaretų ir didžiulių  kontrastų miestas, įsikūręs prie Nilo žiočių. Pirmiausia apsilankysime Kairo Nacionalinį  muziejų, kuriame sukaupta viena įspūdingiausių pasaulyje senojo Egipto meno ekspozicijų. Čia eksponuojamas garsusis faraono Tutanchamono lobynas. Jūs turėsite galimybę pamatyti restauruotą ir nuo 2017 m. čia eksponuojamą  faraono Tutanchamono kaukę bei 5 tūkst. kitų jaunajam karaliui priklausiusių daiktų.
Pageidaujantys už papildomą mokestį galėsite pamatyti salę, kurioje saugomos Senovės Egipto mumijos.

Iš Kairo nacionalinio muziejaus vyksime aplankyti Gizos piramides ir pasigrožėti mįslingu Didžiuoju Sfinksu.

Ekskursija į Kairą vyksta autobusu arba lėktuvu. Rinkdamiesi ekskursija į Kairą lėktuvu sutaupysite laiko, bet mokėsite brangiau.

Faraonų sostinė (1 diena autobusu, iš Hurgados)

Senovės Egipto gyventojai buvo uolūs mirties kulto garbintojai, tad  jie kūrė įspūdingiausius  statinius tikėdamiesi, kad statydami juos sau užsitikrins amžiną pomirtinį gyvenimą. Šie statiniai  stovėjo ne vieną tūkstantmetį ir išliko iki mūsų dienų. Statiniai buvo statomi negailint nei laiko, nei pastangų, nei medžiagų, todėl net ir parėjus keliems tūkstančiams jie vis dar stovi ir stebina mus savo didybe. 

Šios ekskursijos metu Jūs aplankysite senovės Sakaros turtuolių ir valdančiųjų  amžinojo poilsio vietas. Sakara  yra  garsus nekropolis. Miestas nutolęs vos 30km. nuo Gizos piramidžių. Šiame mieste daug šventyklų, piramidžių, kapų. Garsiausias Sakaros  istorinis objektas – Džosero piramidė.

Atvykę į Gizą Jūs aplankysite patį garsiausią Egipto lankytiną objektą bei vieną iš Septynių pasaulio stebuklų– Gizos piramides. Gizos piramidės-vienintelis objektas, išlikęs iš  septynių Pasaulio stebuklų. Šios piramidės  didelės, slėpingos, paslaptingos. Jas pamatyti turite galimybę ir Jūs.      

Kairas ir Aleksandrija (2 dienos, autobusu iš Hurgados)

Siūlome Jums įspūdingtą dviejų dienų ekskursiją Kairas–Aleksandrija.

Pirma diena. Vykstate į Kairą. Ekskursija Kaire, pažintis su miestu.

Antrąją dieną Jūs vyksite į Aleksandriją. Šiame Viduržemio jūros mieste apsilankysite gražiame Montazo dvaro parke, pasigrožėsite senovės romėnų amfiteatru. Apsilankysite Aleksandrijos miesto bibliotekoje ir vyksite į Keit-Bėjaus fortą, kuris pastatytas ten, kur kadaise puikavosi vienas iš septynių pasaulio stebuklų – Aleksandrijos( Pharos) švyturys.

Vandens pramogų parkas ,,Džiunglės“ (iš Hurgados)

Kas gali suteikti malonumą ir daug teigiamų emocijų vaikams ir suaugusiems? Žinoma, kad apsilankymas vandens pramogų parke. Vandens parke suaugusieji prisimins nerūpestingą vaikystę.  Galėsite krykštaudami nusileisti nuo aukščiausio vandens kalnelio . Čia pasinersite į malonumų jūrą. Tai tikra stebuklų šalis, kuri suteiks džiaugsmo bet kokio amžiaus žmonėms. Nuostabiai praleisite laiką. Vandens parko teritorijoje yra apie 20 įvairiausių atrakcionų, baseine yra dirbtinė banga ir kalneliai,  skirti pramogoms su banglente. Jūsų laukia nepamirštamas nuotykis.

Jūsų saugumui vandens parke yra medicinos punktas ir busi gelbėtojai.

Norite užkąsti? Jūsų paslaugoms restoranas ir baras (pietūs ir nealkoholiniai gėrimai įskaičiuota į kainą).

Į kainą įeina tik Vandens pramogų parko lankymas. Pervežimo paslauga neįskaičiuota. Pervežimai organizuojami tik  iš Sal Hašišo, Makadi, Safagos, El Gunos; pirmadieniais ir trečiadieniais; yra įskaičiuoti į ekskursijos kainą.

Povandeninis laivas (iš Hurgados)

Turite unikalią galimybę panerti į 7 metrų gylį be akvalango. Tai padaryti Jums padės tikras povandeninis laivas, esantis atviroje jūroje. Iki laivo Jus nuplukdys ir atgal į krantą parplukdys speciali motorinė jachta.

Povandeniniame laive “Sinbadas”  viskas pritaikyta jūsų patogumui.  Jauki atmosfera, įrengti kondicionieriai. “Sinbadu”  50-čiai minučių nusileisite į 20 metrų gylį. Patogiai sėdėdami per skaidrius iliuminatorius Jūs galėsite gėrėtis užburiančiu Raudonosios jūros povandeniniu pasauliu.

Nepamirškite pasiimti foto aparato arba video kameros.

Turkiška pirtis – Hamamas (iš Hurgados)

Išvertus iš arabų kalbos Hamamas reiškia ,,plintanti šiluma“. Hamamas rytų šalyse yra sveikatos, puikios nuotaikos šaltinis. Taip pat jis yra labai svarbi rytietiškos kultūros dalis.  VII a. pradžioje pats pranašas Mohamedas rekomendavo savo pasekėjams naudoti karštas vonias, tikėdamasis, kad Hamamo šiluma padidins vaisingumą ir tuo pačiu padidės  gimstamumas ir islamo išpažinėjų skaičius. Iš tiesų šiluma ir prakaitavimas teigiamai veikia organizmą, veikia atjauninančiai, valo organizmą, harmonizuoja kvėpavimo takų, endokrininės sistemos, kraujotakos veiklą. Prie viso to turkiška pirtis raminančiai veikia  nervų sistemą, suteikia jėgų, valo toksinus ir šlakus. Hamame yra vieta, kur negalima skubėti. Procedūros atliekamos neskubant ir su meile.

Į Hamamo procedūrą įeina visas kompleksas procedūrų: sauna, pylingas, masažas. Temperatūra nėra labai aukšta–  ne daugiau 80 laipsnių, o šiluma persiduoda pirtyje drėgnų garų pagalba. Hamame Jūs maloniai įsitaisysite ant karštos marmurinės plokštės, kurią turkai vadina čebektaši (,,akmuo pilvui“). Jūsų kūnas atsipalaiduos, taps  lankstus, o oda – elastinga. Jūs patiriate tikrą malonumą. Po to atliekamas pilingas (odos šveitimą). Procedūros metu pašalinamas viršutinis negyvų odos ląstelių sluoksnis. Ir pagaliau seka putų masažas – tikra palaima  Jūsų kūnui.Hamamo pirties procedūra suteiks Jums daug teigiamų emocijų, pasijusite fiziškai ir dvasiškai atjaunėję.

Specialus priedas „Kleopatros masažas“.Klauskite viešbučio gido.

Šv. Antano ir Šv. Pauliaus vienuolynai (1 diena, autobusu iš Hurgados)

Ypatingo grožio kalnų fone, Vakarų dykynėje, 250 km. atstumu nuo Hurgados, įsikūrę du seniausi (IV a.) krikščioniškieji vienuolynai – Šv. Antano ir Šv. Pauliaus. Tikrai verta apsilankyti šiuose vienuolynuose ir prisiliesti prie unikalių relikvijų. Kodėl verta? Ogi todėl, kad būtent čia, Egipto žemėje, prieš keletą šimtmečių, prasidėjo vienuolystės istorija ir tradicija. Čia gyveno garsus Antanas Didysis, kuris dar būdamas jaunas pardėjo atsiskyrėlio gyvenimą. Vėliau atsirado pasekėjų, kuri ėmė burtis naujos vienuolių bendruomenės. Čia gimė pirmoji krikščioniška bendruomenė.  Šv. Antanas Didysis  tapo  vienuolijos įkūrėju ir  tėvu. Šv. Antanas pavyzdžiu imta steigti vienuolynus.

Šiandien Šv. Antano vienuolyną supa gražūs sodai, datulės, palmės bei alyvmedžiai. Tai didelis kompleksas, kuriame  yra bažnyčios, koplyčios, kuris priima visus tikinčius. Čia yra daug ikonų, varpų, bažnytinių reikmenų ir senovinių rankraščių. Viena iš vienuolyno bažnyčių buvo pastatyta ten, kur buvo palaidotas Šv. Antanas.

Šv. Pauliaus vienuolynas buvo pastatytas virš olos, kur gyveno gyveno ir iki pat mirties slėpėsi nuo romėnų persekiojimo Šv. Paulius.  Šv. Paulius buvo pirmasis vienuolis-atsiskyrėlis. Legenda byloja, kad vienuolis valgė tik duoną su vandeniu, kurią dievo valia jam atnešdavo varnas. Ant uolos stovi senovinė cerkvė, kurios sienas puošia labai gerai išlikusios  freskos. Čia ilsisi  Šv. Pauliaus palaikai.  

Safaris ,,Baltoji dykumos saulė“ (iš Hurgados)

Ši nuotykių pilna ekskursija prasidės nuo kelionės džipu į dykumą. Toliau kelionę tęsime keturračiais motociklais. Kelionės metu turėsite unikalią galimybę pamatyti ir pajusti tikrą miražą bei pasivažinėti smėlio kopomis. Safario metu Jūsų laukia įspūdingas ir įsimintinas apsilankymas  pas vietinius gyventojus-beduinus. Lankydamiesi pas beduinus susipažinsite su vietinių gyventojų buitimi ir kasdienybe, galėsite pailsėti ir paragauti garsiosios ir gardžiosios beduinų arbatos. Turėsite galimybę pasivažinėti  ne tik keturračiais, bet ir bagiais (sportiniais automobiliais). Pageidaujantys galės pajodinėti kupranugariais. Ir tai dar ne viskas. Ekskursijos programoje yra terariumo ir mini zoologijos sodo lankymas.

Puikiai praleidę dieną vakare galėsite pasigrožėti saulėlydžiu. Po skanios vakarienės Jūsų  lauks spalvingais jogo ir pilvo šokio šokėjų pasirodymas. O programos pabaigoje Jūs pamatysite įspūdingą tradicinio šokio „Tanura“ atlikimą .

Vakarui baigiantis galėsite pasimėgauti dykumos tyla. Taip pat teleskopu galėsite pažvelgti į žvaigždėmis nusėtą Afrikos dangų naktį.

Grand Akvariumas

Grand Akvariumas yra vienas iš labiausiai lankomų Hurgados turistinių objektų. Jame turi galimybę pamatyti Raudonosios jūros fauną net ir tie, kurie nemoka plaukti. Čia Jūs ne tik sužinosite daug įdomybių apie jūros gyvūnus, bet ir pamatysite juos savo akimis. „Raudonoji jūra vienoje stiklinėje“ – taip šią vietą pavadina dažnas lankytojas. Pastato sienose įrengti dideli akvariumai, tad lankytojams susidaro įspūdis, kad jie randasi jūroje ir vaikščioja jūros dugnu. Ypatingai daug nepakartojamų įspūdžių Grand Akvariume patiria vaikai. Jie jaučiasi patekę į jūros karalystę.

Ekskursijos programa:

  • Lankysitės didžiausiame Egipto akvariume;
  • Zooparkas;
  • Ekskursija po smėlio skulptūrų parką;
  • Apsilankymas saldumynų parduotuvėje.

Rytinė programa ,,Baltoji dykumos saulė" (iš Hurgados)

Po smagaus pasivažinėjimo džipais Jūs užsuksite pasisvečiuoti pas vietinius gyventojus – beduinus. Susipažinsite su jų buitimi, išbandysite pasijodinėjimą kupranugariu, pasivažinėsite bagiais, keturračiais, apsilankysite terariume ir vabzdžių muziejuje.

Delfinariumas (iš Hurgados)

Apsilankymas delfinariume  suteiks džiaugsmo Jums ir Jūsų vaikams. Delfinariume vyksta jūros gyvūnų pasirodymui, kurie nepalieka abejingų. Šou programoje dalyvauja ruonis, jūrų liūtas, delfinai.

Jei svajojate pasiplaukioti su delfinais– galėsite įgyvendinti savo svajonę. Įsigiję bilietą pasiplaukiojimui su delfinais turėsite galimybę paplaukioti su šiais nuostabiais jūrų gyvūnais.

Su savimi turėti: maudymosi reikmenis, rankšluostį, šlepetes, pinigų (jeigu norėsite nusifotografuoti su gyvūnais, nusipirkti CD/DVD).


Pasiplaukiojimo su delfinais taisyklės:

  1. Pasiplaukiojimo su delfinais metu draudžiama fotografuoti ir filmuoti. Fotografuoti ir filmuoti galima tik pasirodymų metu.

  2. Neleidžiama plaukioti nėščioms moterims; taip pat vaikams iki 6 metų amžiaus ir neblaiviems asmenims.

  3. Vaikams iki 6 metų leidžiama plaukti tik su savo tėvais (suaugęs asmuo įsigyja atskirą bilietą ir kartu su vaiku dalyvauja pasiplaukiojime su delfinais).

  4. Pasiplaukiojimas su delfinais draudžiamas žmonėms, sergantiems lėtinėmis ir ūminėmis odos ligomis; epilepsija ir sergantiems infekcinėmis ligomis (peršalimas).

  5. Vienu metu plaukioja grupė iki trijų žmonių

Vandens pasaulis (iš Hurgados)

Į kelionę prie rifų plauksite laivu. Per laivo stiklinį dugną Jums atsivers rifai ir povandeninio pasaulio grožis. Po to, nuvykę į didžiausią Hurgados vandens pramogų parką, (,,Džunglės”) galėsite išbandyti begalę smagių vandens pramogų!

Į kelionės kainą įskaičiuota pietūs ir nealkoholiniai gėrimai.

Vaikams taikomos nuolaidos.

Apžvalginė ekskursija po Hurgadą (iš Hurgados)

Turite puikią galimybę susipažinti su Hurgados miestu ir aplankyti šio miesto įžymiausias vietas. Tuo pačiu suvenyrinėse parduotuvėse įsigyti smulkmenų lauktuvėms.

Ekskursijos metu aplankysite Egipto krikščionių-koptų bažnyčią bei pagrindinę miesto mečetę, kuri stovi Hurgados senamiestyje. 

Ekskursijos metu užsuksite į suvenyrines parduotuves, tekstilės centrą, kur galėsite įsigyti aukščiausios kokybės gaminių iš medvilnės. Taip pat užsuksite odos dirbinių parduotuvę, kuri yra geriausia Egipte. Apsilankysime unikalių gydomųjų aliejukų gamyklėlėje.

,,Tez tour" naktis (iš Hurgados)

Sezono hitas! 

Kiekvieną trečiadienį ir ketvirtadienį TEZ TOUR Jus kviečia į vakarėlį viename geriausių Hurgados naktinių klubų. Draugiška atmosfera, uždeganti muzika, jūra šėlstančių žmonių ir linksmybės iki paryčių...

Į ekskursijos kainą įskaičiuotas bilietas į diskoteką, pervežimas ir vienas alkoholinis kokteilis.

Šou ,,Tūkstantis ir viena naktis“ bei ,,Dainuojantys fontanai“ (iš Hurgados)

Alf Leila Wa Leila – tai retas ir išskirtinis Rytų architektūros, spalvotų bokštų, aukštų kolonų bei milžiniškų vartų, fontanų ir marmurinių takelių ir niekada nesibaigiančioEgipto žavesio  puikus derinys. Alfas Leila Wa Leila unikalus savo didžiuliu teatru, talpinančiu 2500 lankytojų. Teatre vyksta kvapą gniaužiantis spektaklis, vaizduojantis gyvenimą Senovės Egipte. Tai savotiška riterių ant žirgų karinė šventė. Pasirodymo metu Jūs pasigrožėsite  įvairiausiais akrobatiniais pasirodymais, spalvingais tautinais šokiais.

Nepakarojami jausmai užplūs Jus stebint ,,šokančių“ fontanų šou. Pasirodymų metu fontanų  vanduo žibėdamas visomis vaivorykštės spalvomis pagal klasikinės muzikos garsus šoka į dangų, sukasi ratu arba išdarinėja įvairiausias figūras. Nepraleiskite progos pamatyti šį kerintį ir užburiantį vandens ir šviesos šou!

Luksoras (1 diena, autobusu iš Hurgados)

Luksoras — tai miestas-muziejus po atviru dangumi. Būtent čia stovėjo Senovės Egipto civilizacijos sostinė – Tėbai. Nilas tarytum dalina miestą į dvi dalis: vakarinę — „mirusiųjų miestą“ ir rytinę — „gyvųjų miestą“.

Kelionės pradžioje  aplankysite vakarinį slėnį, kur stovi garsieji Memnono kolosai.  Aplankę Karalių slėnį, karalienės Hačepsutos šventyklą apsilankysite nedidelėje suvenyrų krautuvėlėje.  Išėję iš krautuvėlės sėsite į pramoginį laivą, kuriuo persikelsite į rytinį Nilo krantą. Čia aplankysite Karnako šventyklą – Senovės Egipto svarbiausią šventyklų  kompleksą. Pietinėje ansamblio dalyje yra Šventasis ežeras, o greta – magiškasis vabalas skarabėjus, kuris, anot legendos, gali išpildyti bet kurį Jūsų norą.

Papirusų institute Jūs galėsite susipažinti su papirusų gamybos subtilybėmis. Taip pat  galėsite parašyti savo vardą senovės egiptiečių hieroglifų raštu.

Kruizas Nilo upe (4 dienos, 3 naktys)

Turėsite puikią galimybę ne tik pajusti Egipto atmosferą, bet ir tuo pačiu galimybę pailsėti plaukiant laivu. Nilo kruizas prasideda Luksore. Šis miestas išskirtinis ir nepakartojamas. Tai tiesiog miestas-muziejus po atviru dangumi. Kelionė laivu tęsis iki pat Asuano. Šis miestas yra pats piečiausias Egipte.

Asuano miete Jūs apsilankysite  prie Asuano užtvankos, taip pat turėsite galimybę pamatyti Neužbaigtą obeliską, Sobeko ir Horo šventyklas, Karalių slėnį, karalienės Hačepsutės šventyklą, Memnono kolosus ir Karnako šventyklą.

Ekskursija į Petrą (Jordanija) (iš Šarm El Šeicho)

Tai rožinės ir raudonos spalvos miestas, įsikūręs slėnyje, esančiame tarp Akabo įlankos ir Negyvosios jūros. Petros miestas yra vienas iš pasaulio stebuklų. Jis įtrauktas į UNESCO saugomų objektų sąrašą. Miestas sužavi kiekvieną į jį atvykusį. Petra patenka į dešimtuką pačių lankomiausių pasaulio vietų. Čia buvo filmuojamas filmas "Indianos Džounso nuotykiai". Šis Jordanijos miestas slepia daugybę mįslių apie čia gyvenusią nabatėjų gentį. Iki šiol mokslininkai negali atsakyti į klausimą ar Petra buvo miestas. O gal Petra buvo didžiulis nekropolis, iškaltas rausvose uolose, 900 metrų aukštyje virš jūros lygio.

Iki paslaptingo miesto atplauksite keltu. Jūsų laukia turtinga ekskursija. Turėsite galimybę pajodinėti  arkliais po vaizdingą slėnį, plytintį tarp Akabos įlakos ir Negyvosios jūros. Vaizdingame slėnyje gausu uolų ir tarpeklių. Petrą apsieksite eidami pasakiško grožio kanjonu. Kanjono pabaigoje prieš akis Jums kaip iš rūko išnirs Petra. Petra- tai raudonoji dykumų rožė. Atvykę į Petrą aplankysite senovės teatrą ir vienuolyną. Jus tikrai nustebins ir pakerės šis senovės miestas, daugybė laiptuotų takų. Patikėkite, įspūdžiai iš „raudona dykumų rože“ vadinamo miesto išliks visam gyvenimui. Nepraleiskite progos aplankyti šį miestą!

Luksoras (Tėbai) (iš Šarm El Šeicho)

XVIII a. pabaigoje Napoleono Bonaparto armijos kariai besikeldami aukštyn Nilu rado didingus senovinių šventyklų griuvėsius. Jie buvo nepanašūs į šventyklas, kurias europiečiai buvo radę anksčiau.

Luksoras — tai miestas-muziejus po atviru dangumi, būtent čia buvo Senovės Egipto civilizacijos sostinė – Tėbai. Šiandiena čia rasite didžiąją dalį Senovės Egipto kultūrinio paveldo. Luksore aplankysite Luksoro ir Karnako šventyklas. Šios šventyklos yra seniausi maldos namai pasaulyje. Tris kilometrus besitęsianti sfinksų alėja jungia šias šventyklas. Tyrimais patvirtinta, kad Karnako šventykla buvo pastatyta maždaug prieš 5 tūkstantmečius metų. Nepraleiskite galimybės prisiliesti prie žmonijos istorijos ištakų!

Nilas skiria miestą į dvi dalis: vakarinį miestą — „mirusiųjų“ ir rytinį — „gyvųjų miestą“. Vakarinėje dalyje aplankysite Memnono kolosus, Karalių slėnį, karalienės Hačepsutos šventyklą. Trumpam užsuskite į nedidelę suvenyrų krautuvėlę. Po to pramoginiu laivu persikelsite į rytinę Nilo pakrantę. Čia aplankysite Karnako šventyklą – Senovės Egipto svarbiausią šventyklų kompleksą. Pietinėje šventyklos ansamblio dalyje yra Šventasis ežeras, o greta – magiškasis vabzdys skarabėjus. Pasak legendos jis išpildys visus Jūsų norus, kuriuos sugalvosite. Apsilankę papirusų institute susipažinsite su papirusų gamyba, taip pat galėsite parašyti savo vardą egiptiečių hieroglifais.

Mozės kalnas (iš Šarm El Šeicho)

Mozės kalnas Biblijoje dar vadinamas  „Dievo kalnu“. Jo aukštis siekia 2285 metrų virš jūros lygio. Pasak Senojo Testamento, Mozė ant šio kalno iš Dievo gavo 10 įsakymų, kurie buvo skirti jo tautai.

Kalno viršūnę pasiekti galima dviem keliais – trumpesniuoju, susidedančiu iš 3750 laiptelių. kuriuos uolose iškalė vienuoliai. Šis kelias yra trumpesnis, bet sudėtingesnis. Kitas kelias - XIX a. nutiestas lengvesnis, bet ilgesnis. Jis dar vadinamas „kupranugarių“ keliu. Pasirinkus šią ekskursiją Jūsų laukia nepakarojamo grožio saulėtekis kalnuose.

Ant Mozės kalno viršūnės stovi Šv. Trejybės koplyčia, kuri skirta Šventajai trejybei. Į šiaurę nuo koplyčios yra urvas kuriame apsireiškė Dievas.

Nuo kalno viršūnės atsiveria kvapą gniaužiantys vaizdai. Vaizdai yra verti to, kad ryžtumėtės daug jėgų ir pastangų pareikalausiančiam kopimui į  Mozės kalną. Ypatingai gražus čia saulėtekis. Tikima, kad kiekvienam, kuris iki aušros pasieks kalno viršūnę, bus atleistos visos nuodėmės. 

Ši ekskursija neįprasta tuo, kad kopimas į kalną parsideda apie trečią valandą nakties. Tad prieš kelionę gerai išsimiegokite.

Būtinai avėkite patogią ir lengvą avalynę. Taip pat pasiimkite su savimi šiltų rūbų (megztinį, kelnes, kojines, kepurę), nes 2285 metrų aukštyje yra pakankamai šalta – geriausiu atveju apie 5-8 laipsnius šilumos. Daiktus susidėkite į patogią kuprinę ir būtinai pasiimkite vandens.

Šv. Kotrynos vienuolynas (iš Šarm El Šeicho)

Šv. Kotrynos vienuolynas yra pačiame Sinajaus dykumos centre, 1570 metrų aukštyje. Jis buvo įkurtas VI amžiuje, valdant imperatoriui Justinianui (527–565 m.). Tai seniausias pasaulyje veikiantis pravoslavų vienuolynas. Ši vienuolyną globojo pranašas Mohamedas, arabų kalifai, turkų sultonai ir Prancūzijos imperatorius Napoleonas Bonapartas, todėl šis vienuolynas nė karto nebuvo sugriautas ar užgrobtas.

Vienuolyno pavadinimas siejamas su legenda apie šventąją kankinę Šv. Kotryną. Šv.Kotryna  gyveno Aleksandrijoje ir nubaustą už savo tikėjimą. Imperatorius Maksimiljanas  įsakė  Kotryną nukirsdinti. Kaip byloja legenda, po kankinančios mirties angelai šventosios kūną nunešė į Sinajaus kalną. Praėjus keliems šimtmečiams šventosios palaikus rado vienuoliai. Vienuoliai palaikus pernešė į vienuolyną, kuris buvo pavadintas jos vardu.

Šv. Kotrynos vienuolynas yra piligrimų traukos centras. Čia yra daug ikonų, varpų, bažnytinių reikmenų ir senovinių rankraščių. Vienuolyno teritorijoje auga erškėtis - krūmas, kurio ugnies liepsnoje Dievas pirmą kartą apsireiškė pranašui Mozei ir liepė Mozei išvesti Izraelio sūnus iš Egipto nelaisvės.

Ir visai nesvarbu kokią Jūs išpažįstate religiją, ar tikite tuo, ką skelbia Biblija, nes būtent čia Jūs galėsite prisiliesti prie krikščionybės istorijos ištakų.

Motociklų safaris (rytinė ir vakarinė programos, iš Hurgados)

Galite pasirinkti tarp dviejų ekskursijos programų: rytinės bei vakarinės.

Į svečius pas vietinius gyventojus dykuma keliausite keturračiais motociklais. Svečiuodamiesi pas beduinus turėsite progą su jais pabendrauti ir paragauti vietinės arbatos.

Vakarinės programos metu pasigrožėsite dykumos saulėlydžiu ir turėsite progą pavakarieniauti bei pašokti su vietiniais gyventojais.

Profesionali žvejyba (iš Hurgados)

Žūklės mėgėjai atvykę į Egiptą pasijus it rojuje! Neįtikėtina jūros gyvūnijos gausa ir įvairovė. Todėl Jūs galite Egipte pagauti savo svajonių žuvį-patį įsimintiniausią ir  egzotiškiausią laimikį žvejo karjeroje. Mes Jums galime pasiūlyti keletą žvejybos būdų: žvejybą iš plaukiančios jachtos arba žvejybą iš stovinčio laivo.

Įskaičiuota visa žvejybai reikalinga įranga, pietūs laive. Karti bei gaivinantys nealkoholiniai gėrimai įskaičiuoti į kelionės kainą.

Galima individuali arba grupinė žvejyba.

Motociklų safaris (iš Šarm El Šeicho)

Ekskursijos metu ketrurračiais motociklais vyksite į svečius pas vietinius gyventojus – beduinus. Keturračiais motociklais keliausite po dykumą. Smagiausia tai, kad keturratį vairuosite Jūs pats! Pasivažinėję vaizdingomis smėlio kopomis trumpam poilsiui sustosite beduinų kaime. Beduinai - tai vietiniai gyventojai, kurie gyvena klajoklių gyvenimą.

Sala ,,Utopija" (iš Hurgados)

Ekskursija prasidės iš Safagos uosto. Išplauksime apie 10:00 valandą ryto. Kelionės metu bus du sustojimai jūroje. Sustojimai bus skirti paviršiniam nardymui, kurių metu turėsite galimybę savo akimis pamatyti jūros gyvūnus, plaukiojančius šalia Jūsų, pasiekiamus tiesiog ranka. Taip pat mes Jums pasiūlysime žvejybą ir pasiplaukiojimą pripučiamu “bananu” arba "tablete".

Profesionalūs virėjai laive paruoš Jums pietus iš jūros gėrybių.

Po pietų pasiūlysime  pasižvalgyti į jūros gelmes pro stiklinį laivo dugną. Būtent tokiu laivu Jūs plauksite į “Utopijos” salą. Saloje galėsite mėgautis saulę, ilsėtis nuostabiame paplūdimyje. Vanduo čia labai skaidrus ir švarus, o daugybė įvairių rūšių koralų nepaliks abejingų.

Iš salos valtimi Jus nuplukdys iki laivo, kuriuo ir grįšite į uostą. Uoste Jūsų lauks patogus autobusas, kuriuo Jūs grįšite į viešbučius.

Dahabo atradimas (iš Šarm El Šeicho)

Atraskite jūrinį Dahabą! Šis miestas dar vadinamas „Vėjų rože“. Čia yra idealios sąlygos burlenčių sportui ir kaitavimui. Visų pirma iš batiskafo galėsite pasigrožėti koraliniais rifais, augmenija ir gyvūnija. Toliau Jūsų laukia pasiplaukiojimas jachta. Plaukimo metu bus daromi sustojimai maudynėms. Jūsų lauks pietūs ir nealkoholiniai gėrimai. Ekskursijos pabaigoje užsuksite į prekybos centrą. Čia po vienu stogu rasite įvairiausių tradicinių egiptiečių prekių: gaminių iš tekstilės ir papiruso, aromatinių aliejukų, papuošalų, suvenyrų.

Ras Mohamed (iš Šarm El Šeicho)

Tokio neįtikėtino grožio koralų, kaip Ras Mohamade, Jūs nerasite niekur. Šis nacionalinis jūrų parkas yra laikomas vienu iš geriausių pasaulyje. Parkas pribloškia povandeninio pasaulio grožiu. Pasak mokslininkų, šių vietų šiltas ir krištolinio skaidrumo vanduo pagal sudėtį yra panašus į Negyvosios jūros vandens sudėtį. Šis vanduo turi teigiamą poveikį žmogaus organizmui.
Ras Mohamad garsėja įspūdingo grožio koraliniais rifais, povandeninio pasaulio floros ir faunos įvairove. Šiame natūraliame ir unikaliame jūros parke galima pamatyti  skirtingų rūšių žuvų, jūrų arkliukų ir net gi ryklių. Turėsite galimybę išsinuomoti plaukmenis bei kaukes ir pamatyti savo akimis spalvingus koralus ir daugybę įvairiaspalvių žuvų. Jei pavyks, tai pamatysite ir jūrinį vėžlį. Turėtumėt atsiminti, kad yra ir kenksmingų povandeninio pasaulio gyvūnų, todėl nieko nelieskite plikomis rankomis. Prieš panirdami į gydomuosius vandenis sugalvokite norą. Tikima, kad pasinėrus į gydomuosius vandenis išsipildo visi jūsų sugalvoti norai.
Draustinis įsikūręs ten, kur susikerta dvi įlankos – Akabos ir Sueco. Draustinis yra nutolęs 25 km. nuo Šarm El Šeicho. Galite rinktis kokia transporto priemone vyksite į šį parką: pramoginiu laivu arba autobusu. Skanūs pietūs ir nepamirštami įspūdžiai - garantuoti! 

Tirano sala (iš Šarm El Šeicho)

Į Tirano salą vyksite kateriu. Tirano sala laikoma viena iš vaizdingiausių vietų giluminiam ir paviršiniam nardymui. Nepaprasto grožio  povandeninis pasaulis nepaliks abejingų. Jei pasiseks, tai pamatysite delfinų būrį, kuris pradžiugins ne tik Jus, bet ir Jūsų vaikus. 

Būkite atsargūs! Raudonojoje jūroje geriau nieko neliesti rankomis!

Laikas prabėgs nepastebimai ir laive Jūsų lauks paruošti pietūs.

Daivingas – nardymas su akvalangu (iš Šarm El Šeicho)

Raudonoji jūra yra unikali. Visų pirma todėl, kad Raudonoji jūra yra viena iš sūriausių visame pasaulyje. Dar viena jos unikalumo ypatybė yra ta, kad ši jūra yra viena iš švariausių ir viena iš šilčiausių jūrų. Be to Raudonosios jūros ypatingai gausus povandeninis pasaulis neturi varžovų. Tiesiog nesurasite geresnės vietos nardymui su akvalangu ! Norite išmėginti nardymą? Mes Jums padėsime. Panirimas į jūros gelmes Jums bus lengvas ir įspūdingas. Net  jei Jūs nė karto nesate bandęs nardymo su akvalangu. Baigus nardymo kursus suteikiamas sertifikatas.

Nardymas su akvalangu vyks nuo laivo denio. Čia Jums duos visą reikalingą nardymo įrangą, skirtą panerti į jūros gelmes. Kartu su patyrusiu instruktoriumi Jūs pamatysite neįtikėtino grožio koralinius rifus ir Raudonosios jūros augmeniją bei gyvūniją.

Nardymas vyksta dešimties metrų gylyje. Tai neapsakomas pojūtis. Tai verta išbandyti bent vieną kartą savo gyvenime.

Pusdienis jūroje (iš Hurgados)

Jei pageidaujate galite užsisakyti individualią (nuo 1 iki 7 asmenų) pusdienio trukmės išvyką prie koralinių rifų. Išvykos metu Jūsų laukia du sustojimai gražiausiose vietose. Galėsite paplaukioti su kauke ir plaukmenimis šalia koralinių rifų ir pasigrožėti ne tik koraliniais rifais, bet ir spalvinga jūros augmenija ir gyvūnija.

Į kainą įskaičiuota nardymui skirta įranga ir gėrimai.

Draustinis Abu-Galum (iš Šarm El Šeicho)

Tai viena įdomiausių ir turiningiausių ekskursijų! Ekskursijos metu džipais galėsite pasivažinėti po dykumą, taip pat turėsite galimybę jūros pakrante pajodinėti kupranugariais. Kupranugariai dar vadinami „dykumų laivais“ . Vėliau vyksite į „Mėlyną skylę“. Šią vietą dievina nardytojai. Čia galima pasigrožėti vienu iš nuostabiausių koralinių rifų. Vėliau Jūsų laukia pietūs ant jūros kranto.

Kiekvienas Abu-Galum draustinio lopinėlis yra nepakartojamo grožio povandeninio pasaulio ir Akabos įlankos kraštovaizdžio derinys. Draustinyje rasite daug retų veislių žuvų bei moliuskų. Abu-Galumo paplūdimiai tęsiasi kelis kilometrus. Įspūdingas ir pakrantės gamtovaizdis: aukšti kalnai, siauri slėniai, daugybė šaltinių, čia iš šaltinių teka krištolinio skaidrumo ledinis vanduo. Nuostabiausia tai, kad Abu-Galum draustinyje auga daugiau nei šimtas retų augalų. Ir kai kurie iš šių retų augalų auga tik čia, Abu-Galum draustinyje.  

Delfinariumas (iš Šarm El Šeicho)

Jūs turite vaikų ir dar nebuvote delfinariume?  Vadinasi praleidote svarbiausią dalyką. Pažintis su paslaptingu delfinų pasauliu suteiks visai šeimai daug džiaugsmo, kurio neįmanoma perteikti žodžiais. Delfinų atliekami triukai yra neįtikėtini. Nežinia kas gaus daugiau malonumo: ar vaikai, kurių visas dėmesys bus nukreiptas į šou, ar suaugę, kurie gali įvertinti gyvūnų protą ir grožį. Nustebsite kokiu greičiu plaukia delfinai, koks stiprus yra trenerio ryšys su besišypsančiais delfinais, kurie nepraleidžia progos aptaškyti arčiausiai sėdinčių žiūrovų vandeniu.

Norite paplaukioti su delfinais? Jūs turite galimybę užsisakyti tokią paslaugą. Pasiplaukiojimo su delfinais metu patirsite didžiulę laimę. Pažvelgsite į paslaptingą ir patrauklų šių gyvūnų pasaulį. Būvimas šalia delfinų kiekvienam žmogui suteikia daug džiaugsmo, gerą nuotaiką ir energijos antplūdį. Įdomus faktas, kad nė vienas delfinas niekada nebuvo užpuolęs žmonių. Delfinai yra draugiški ir puikiai sutaria su žmonėmis.

Skrydis parašiutu (iš Hurgados)

Aštrių pojūčių mėgėjams rekomenduojame skrydį parašiutu. Jūra ir dangus suteiks jums šiuos pojūčius. Siūlome išbandyti skrydį parašiutu, kurį trauks greitaeigis kateris. Pasirinkę šią pramogą turėsite galimybę pasklandyti virš žydros jūros ir tuo pačiu atitrūkti nuo triukšmo, kasdieninių rūpesčių ir šurmulio. Nepakartojami įspūdžiai tikrai garantuoti! Jums tikrai neprireiks jokių ypatingų įgūdžių. Sklandyti galite vienas arba dviese.

Vilkite vėliavą į norimą vietą žemėlapyje
OK
Lankytojų patogumui, norint teikti asmeninę informaciją, įsiminti asmeninius pageidavimus ir svetainės nustatymus, mūsų svetainėje naudojami slapukai ir kitos panašios technologijos. Norėdami naudotis svetaine, turite patvirtinti savo sutikimą naudoti nurodytas technologijas. Išsamiau
Sutinku