Pervežimai

Dokumentai

Dokumentai atsisiuntimui:

  1. Pervezimas prie Negyvosios juros (2019.03.11)
  2. Pervezimo kainos 2019 metu sezonui nuo 11-03-19 (2019.03.11)
Užsisakius SGL apgyvendinimą, pervežimas maršrutiniu autobusu apmokamas pagal dvigubą tarifą. Priemoka įskaičiuota į turo kainą. Nuo rugsėjo 1 d. visus pervežimus lėktuvais vykdo Limo Circle Line/Seshir įmonė.

Pervežimų vykdymo tvarka iš Ben Guriono oro uosto (Tel Avivas)

Pervežimų vykdymo tvarka iš Ben Guriono oro uosto (Tel Avivas)

Pervežimas maršrutiniu autobusu (shuttle bus).
Vykdo Limo Circle Line (ex. Seshir) įmonė
Kompanijos atstovas po lėktuvo nusileidimo laukia 2 valandas. Turistai privalo prieiti prie Limo Circle Line (ex.Seshir) kompanijos stovo ir pasakyti savo pavardę. Stovas yra SECOND FLOOR aukšte priešais liftą (2 aukštas virš atvykimo salės). Pakilti galima ekskalatoriumi arba liftu, esančiu kairėje pusėje.

Nuo 20:00 iki 08:00 ir švenčių dienomis kompanijos darbuotojų prie stovo nebūna. Ant stovo paliktuose sąrašuose būtina susirasti savo vardą ir pavardę. Paskambinti sąraše nurodytam vairuotojui ir laukti jo. Vairuotojas atvyks numatytu laiku ir nuveš į viešbutį.

Pervežimas grįžtant.

Išvykimo išvakarėse viešbučio registratūra yra informuojama apie tikslų išvykimo laiką. Pervežimo informacijos reikia teirautis registratūroje. Jeigu tokios informacijos nėra, reikia kreiptis į kompanijos atstovą arba Limo Circle Line (ex.Seshir) kompaniją telefonu: 972-3-9754033, norint pasitikslinti išvykimo laiką.

Individualus pervežimas po visą Izraelį automobiliu arba mikroautobusu
Pasitikimas su TEZ TOUR lentele, TRAVELLUX lentele arba su pavarde bendroje pasitikimo salėje (G-ground floor aukštas), 02 išėjimo dešinėje pusėje, prie gėlių automato. Galimas 2 valandų laukimas po lėktuvo nusileidimo. Vėluojant dėl pasų kontrolės – būtina apie tai pranešti kompanijos atstovui telefonu: 972-58-6321997.

Pervežimas grįžtant. Išvykimo laikas į oro uostą: apie 4,5 val. iš šalies centro, apie 5,5 val. iš Negyvosios jūros, apie 7,5 val iš Eilato. Galioja pervežimų maršrutiniais autobusais iš Ramono (Eilatas) oro uosto teikimo tvarka.

Pervežimo vykdymo tvarka į/iš Ramono oro uosto (Eilatas)

Pervežimai (shuttle bus) vykdomi šiomis kryptimis: Negyvoji jūra, Eilatas.
Atstovas svečius pasitinka prie išėjimo iš oro uosto terminalo su lentele Flying Carpe. Vežėjų kompanija laukia keleivių 1,5 valandos nuo lėktuvo nusileidimo momento.

Individualus pervežimas

Sutikimas keleivių, prie  oro uosto išėjimo, su vardine lentele. Atkreipiame dėmesį: laukite oro uoste 1,5 valandos nuo nusileidimo. Vežėjų kompanija laukia keleivių 1,5 valandos nuo lėktuvo nusileidiomo momento.
Jei užtrunkama pasų patikroje, būtina informuoti įmonės atstovą telefonu. +972 52-639-9234.

Pervežimų vykdymo tvarka į Ramono oro uostą iš viešbučio.

Išvykimo išvakarėse viešbučio registratūra yra informuojama apie tikslų išvykimo laiką. Informacijos negavus, reikia kreiptis į kompanijos atstovą telefonu: +972 52-639-9234, norint pasitikslinti išvykimo laiką.

Vilkite vėliavą į norimą vietą žemėlapyje
OK
Lankytojų patogumui, norint teikti asmeninę informaciją, įsiminti asmeninius pageidavimus ir svetainės nustatymus, mūsų svetainėje naudojami slapukai ir kitos panašios technologijos. Norėdami naudotis svetaine, turite patvirtinti savo sutikimą naudoti nurodytas technologijas. Išsamiau
Sutinku