EUR
Lazūnų g. 23, Kaunas
Filtras
Keisti paieškos parametrus
Kelionių paketai
Vilnius
Lietuva
Kaunas
Vilnius
Estonia
Tallinn
Latvija
Ryga
Jau pasirinkta atstatyti
Tiksli data Išvykimo laikotarpis Visas mėnuo
7 - 10 n.
Papildomi parametrai
Kurortai
Pagrindiniai parametrai
Subjektyvus viešbučio vertinimas
visi
+
Maitinimo tipas
Kolekcijos ir filtrai
Daugiau parinkčių
Biudžetas
Kelionė sudėtis
Nuolaidos kodas
Nerodyti papildomų parametrų
Jau pasirinkta
Rasti žemėlapyje
Pradėkite vesti miesto ar viešbučio pavadinimą ir išsirinket vieną iš pasiūlytų variantų
Papildomi parametrai
Pagrindiniai parametrai
Subjektyvus viešbučio vertinimas
visi
+
Maitinimo tipas
Įvertinimas ne mažesnis nei
Tarifo tipas
Pasirinkimai
Daugiau parinkčių
Biudžetas
Nuolaidos kodas
Nerodyti papildomų parametrų
Žemėlapis

Ekskursijos Meksikos

Ekskursijos Meksikoje


www.tezeks.com- oficialus internetinis  užsakymo puslapis,   grupinėms bei  individualioms ekskursijoms,  daugiau nei  į 20 šalių visame pasaulyje.  Tinklalapio privalumai: platus asortimentas grupinių kelionių,  prieinamos kainos, greitas  užsakymo patvirtinimas,    garantuotos grupės (nuo vieno žmogaus), palankios sąlygos  anuliuojant užsakymus.

Apžvalginė ekskursija po Meksiko miestą

Apžvalginės ekskursijos po centrinę miesto dalį metu aplankysite Sokalo aikštę, miesto katedrą, Nacionalinį antropologijos muziejų, apžiūrėsite Prezidento rūmus, garsėjančius įžymiojo Meksikos tapytojo Diego Riveros sienine tapyba, užsuksite į Tenočtitlano griuvėsius – senovės actekų sostinę.

Diegas Rivera — vienas garsiausių XX a. Meksikos dailininkų, iliustravęs bei savo kūryboje plėtojęs svarbiausių Meksikos istorijos įvykių temą. Jis kūrė itin ryškius ir charakteringus amžininkų portretus. D. Rivera buvo menininkas-maištininkas, svajojantis, kad jo meną suprastų paprasti žmonės. Tad dažniausiai savo darbuose vaizdavo fermerius, dirbančius gimtąją žemę, paprastus žmones, vilkinčius tradicinius apdarus. Kurį laiką dailininkas gyveno Paryžiuje, ten jam nemenką įtaką padarė postmodernizmo filosofija, kubizmas. Tačiau jis liko ištikimas savo Meksikai ir savo stiliui – klasicizmo elementų, primityvizmo ir rėkiančių spalvų deriniui.

Tenočtitlanas – vienas didžiausių senovės Mezoamerikos miestų-valstybių. Korteso, Meksikos užkariautojo, įgula pamačiusi šį miestą buvo pakerėta ir nustebinta jo didybės. Pasak legendos, actekai Tenočtitlaną pastatė ežero saloje, vietoje, kurią jiems nurodė dievas, kaip ženklą pasiuntęs erelį su gyvate snape. Nepaisant gana nepatogios miesto lokacijos, jis klestėjo. Actekai sujungė salą su žeme trimis keliais, įrengė plaukiojančius sodus. Už galimybę mėgautis gyvenimu savo dievui jie aukodavo žmonių širdis. Tačiau šventyklos, ant kurių laiptų vykdavo aukojimai neišliko. Kortesas įsakė sulyginti jas su žeme, o jų vietoje pastatyti katalikų bažnyčias. Actekai bandė priešintis ispanų užkariautojams, tačiau galų gale pasidavė. Žlugus miestui, žlugo ir actekų civilizacija. Dauguma miesto šventyklų iki šiol palaidotos po žeme, tačiau šalia vienos Korteso komandos pastatytos bažnyčios atrasta pagrindinė actekų šventykla – jos likučiai svarbiausias Tenočtitlano objektas.

Nacionalinis antropologijos muziejus – tikras Meksikos kultūros ir istorijos artefaktų lobynas. Daugumai čia saugomų objektų daugiau nei 3000 metų. Muziejuje yra 26 salės, kuriose eksponuojami unikalūs meno kūriniai, senovės actekų, olmekų, majų buities objektai. Muziejuje galima pasigrožėti senovine keramika, tekstile, apžiūrėti darbo įrankius, kulto objektus, tradicinius meksikietiškus kostiumus, o taip pat garsųjį actekų saulės akmenį ir įspūdingą Tenočtitlano miesto vado Montesumos galvos puošmeną.

Šv. Mergelės Gvadelupės bazilika ir Teotihuakanas

Šv. Mergelės Gvadelupės, Meksikos katalikų globėjos, bazilika stovi Tepejako kalvos papėdėje. 1521 metais Mergelė Marija tamsiaodės mergelės Gvadelupės pavidalu pasirodė Chuanui Diegui, nesenai kanonizuotam Romos Popiežiu. Mergelės siluetas paslaptingu būdu liko įamžintas ant jo apsiausto.

Pasak actekų legendos, Teotihuakane (vienoje įspūdingiausių senovės Meksikos civilizacijų radimviečių) gimė visi menai, žinios, išmintis, dievai ir tikėjimas jais. Miestą kerta plati gatvė – Mirusiųjų kelias, kurio šiauriniame gale stovi Mėnulio piramidė. Palei kelią stūkso senovės rūmų, piramidžių, šventyklų likučiai. Ryškiausi objektai: Kecalkoatlio piramidė, papuošta bareljefais ir skulptūromis, Tlaloko šventykla ir Saulės piramidė (64,5 m aukščio), prie kurios susirinkdavo tūkstančiai žmonių į religines apeigas. Šiandienos mokslininkams dar nepavyko iki galo atskleisti piramidžių statybos technologijos paslapčių.

Kuernavakos ir Tasko miestai

Kuernavaka – labai gražus kolonijinis miestas, įkurtas 1542 m aukštyje virš jūros lygio. Tad miestelio klimatas specifinis – saulėtos šiltos dienos ir vėsokos naktys. Kuernavaka dar vadinamas “amžinojo pavasario” miestu, jis garsėja nuostabiais subtropiniais sodais, SPA centrais, aukšto lygio ispanų kalbos mokyklomis ir senovės civilizacijų palikimu. Šiame mieste vilas turi ir patys turtingiausi Meksikos gyventojai.

Ekskursijos Kuernavakoje metu aplankysime Korteso dvarą ir pranciškonų vienuolyną. Korteso dvarui, pastatytam XVI amžiuje, priklausė didžiausias kolonijinės epochos cukraus fabrikas. Šiose valdose XX a. 8-ame dešimtmetyje buvo įsteigtas viešbutis. Šiandien čia veši sodai, savo galią demonstruoja medines sienas apraizgiusios įspūdingos medžių šaknys, o keliose dvaro salėse vis dar galima išvysti tolimosios epochos baldus... Apsilankysime pranciškonų vienuolyne, pastatytame Korteso įsakymu. Jo kieme dar stovi koplyčia, kurioje vienuoliai skaitė pamokslus vietiniams gyventojams ir rengė masines vestuves.

Tasko miestas taip pat įsikūręs kalnuose, pačioje šalies širdyje, tarp Meksiko ir Akapulko. Jį UNESCO įtraukė į saugomo pasaulinio paveldo sąrašą. Mieste galioja griežti įstatymai, susiję su naujų namų statyba, tad čia puikiai išsaugota senus laikus menanti atmosfera. Mieste gausu ispaniškojo baroko architektūros perliukų. Itin įspūdinga gotikinė Šv. Prisko katedra ir apie ją vingiuojančios senos gatvelės. Šalia Tasko miesto yra nemažai sidabro kasyklų, tad jis dar vadinamas sidabro ir gėlių miestu, o jame veikia daugiau nei 500 sidabro parduotuvių.

Levo Trockio namas-muziejus ir Fridos Kalo bei Diego Riveros studija

Levas Trockis – viena svarbiausių 1917 m. revoliucijos Rusijoje figūrų. Už tai, kad 1926 m. sudarė opozicinį bloką prieš J. Staliną ir jo politiką, buvo išmestas iš bolševikų partijos, ištremtas į Kazachstaną, o vėliau priverstas bėgti iš šalies. 1937 m. jis atvyko į Meksiką ir su savo draugų, Oktavijaus Fernandeso bei Diego Riveros, pagalba įsikūrė Meksike. Trockio name-muziejuje išsaugoti prisiminimai apie jo paskutinius 43 gyvenimo mėnesius Meksikoje: asmeniniai daiktai, dokumentai. Namo kieme stovi paminklas šiam revoliucionieriui.

Garsiausių Meksikos dailininkų – savamokslės Fridos Kalo ir talentingojo Diego Riveros – namai regėjo šios poros laimės akimirkas, tragiškus likimo smūgius bei kūrybines kančias. Dailininkų studijoje iki šiol tvyro temperamentingą ir aistringą poros gyvenimą menanti atmosfera. Fridos Kalo ir Diego Riveros dirbtuvėse taip pat galima išvysti jų visą gyvenimą kauptą ikikolonijinio bei kolonijinio Meksikos meno kolekciją.

Hočimilko kanalai

Hočimilkas – tai pietų Meksikoje plytinti zona, sudaryta iš plaukiojančių salų, atskirtų siaurais kanalais. Plaukiojančias salas Hočimilko ežere (Činampa) actekai kūrė specialiai gėlių ir daržovių auginimui. Derlių jie gabendavo plokščiadugnėmis valtimis į šalia esantį miestą. Šiandien Hočimilko kanalai – itin populiari pramogų vieta tiek tarp vietinių, kurie čia rengia piknikus, tiek tarp turistų, plaukiojančių tarp salų lydint muzikai. Ekskursijos metu galėsite paragauti tradicinių meksikietiškų patiekalų bei įsigyti suvenyrų tiesiai iš greta valtelėmis praplaukiančių prekeivių.

Puebla

Pueblą dažnai vadina “angelų miestu” arba “Meksikos Roma”. Pasak legendos, pirmieji Pueblos statytojai prisiekė mieste pastatyti 365 bažnyčias, bet jų svajonėms išsipildyti nebuvo lemta. Visgi mieste buvo pastatyti du įspūdingi, mozaikomis papuošti statiniai: Šv. Domingo katedra ir Del Rosarijo koplyčia. Tai nuostabūs meksikietiškojo baroko, dar vadinamo čurigeresko stiliaus, pavyzdžiai. Mieste vyrauja jauki atmosfera, kolonijinė architektūra bei pastatų fasadai, papuošti keraminių plytelių mozaikomis.

Ek Balamas ir Jukatano senotai

Rekomenduojame ekskursiją į archeologinę radimvietę Ek Balam (išvertus iš majų kalbos vietovės pavadinimas reiškia “juodą jaguarą”), tik visai nesenai atvertą turistams. Archeologai, tyrinėję šį rajoną aptiko vertingų meno kūrinių: gipso skulptūrų ir neįprastų bareljefų. Išliko čia ir originalių mistinių statinių. Akivaizdu, kad Ek Balamas senovėje buvo vienu svarbiausių kultūrinių majų centrų.

Įėjimas į pagrindinę piramidę (didžiausią Jukatano provincijoje) apipavidalintas kaip fantastinio monstro, primenančio milžinišką gyvatę, nasrai. Mokslininkai mano, kad į šiuos nasrus, už kurių slėpėsi taip vadinami “pragaro vartai”, buvo metami dievams aukojami žmonės.

Ek Balamo zonoje taip pat buvo rastos piramidės dvynės, simbolizavusios dienos ir nakties kaitą. Tam tikros architektūrinės šių pastatų detalės liudija tai, kad majų kalendorius buvo kur kas tikslesnis už Grigaliaus kalendorių, kuriuo mes naudojamės šiandien.

Po Ek Balamo Jūsų lauks išvyka pėstute ir dviračiais į džiunglių gilumą link majų kaimo Nuevo Škano. Aplankysime tris karstinius ežerus, virvėmis nusileisime prie Celconoto ežero (20 m) ir prie “Keturių Sakalų” senoto (senotas – karstinių ežerėlių tipas, paplitęs Jukatano pusiasalyje, pietryčių Meksikoje). Per siaurą angą uolose pateksite į apie 50 m skersmens urvą, kuriame slypi stulbinantis stalagmitų ir stalaktitų pasaulis. Skaidriame senoto vandenyje bus galima paplaukioti.

Po gaivinančių maudynių pasiūlysime unikalų nuotykį – Tarzano vertą šuolį virve nuo medžio prie medžio (120 m aukštyje) per Esperansos senotą. Vėliau aplankysime Esperansos olą, kur gidas papasakos apie majų tradicijas ir papročius, o vietinis šamanas pasiūlys sudalyvauti mistinėje apsivalymo ir palaiminimo ceremonijoje.

Ekskursijos iš Kankuno, Majų Rivjeros ir Plaja del Karmen.

Čičen Ica, Ik Kilio senotas ir Valjadolida

Čičen Ica – paslaptingasis legendinis majų šventyklų miestas, tikras pasaulio stebuklas. Čia stovi įspūdingi majų architektūros šedevrai: Kukulkano piramidė, nuo kurios pavasario ir rudens lygiadieniais „nusileidžia“ plunksnuota gyvatė, Jaguaro šventykla su stulbinančiomis freskomis, Šventasis Senotas – ritualinių aukojimų vieta, ir „Tūkstančio kolonų namas“. Antrojoje ekskursijos dalyje pasiūlysime išsimaudyti Ik Kilio senote, krištolo skaidrumo vandenyje. Taip pat nuvyksime į Valjadolidą – vieną pirmųjų Meksikos kolonijinių miestų. Į ekskursijos kainą įskaičiuoti pietūs (gėrimai už papildomą mokestį).

Škareto parkas

Tai didžiausias laisvalaikio ir pramogų parkas Karibų regione. Viešėdami čia Jūs susipažinsite su Meksikos flora, fauna, kultūra ir papročiais. Aplankysite šnabždesių namą su paslaptingais specialiaisiais efektais, meksikietiškas kapines, muziejų. Parke taip pat Jūsų dėmesio lauks papūgų ir flamingų zona, drugelių paviljonas, orchidėjų sodas.

Antroje dienos pusėje Jūsų laukia pasiplaukiojimas požemine upe, pakilimas į apžvalginę aikštelę, žirgų pasirodymas. Vertas dėmesio ir dviejų valandų trukmės teatralizuotas šou, pasakojantis apie svarbiausius Meksikos istorijos etapus.

Koba, Tulumas ir meksikietiška ranča

(Nedidelės grupės)

Koba – senas majų miestas, atrastas tropinio miško glūdumoje. Viešėdami jame, Jūs turėsite galimybę užlipti į aukščiausią Jukatano pusiasalio piramidę (42 m), nuo kurios atsivers nepakartojama panorama. Dviračiais arba rikšomis galėsite pasivažinėti po laukines džiungles, kuriose slepiasi senovinės šventyklos ir stelos su majų rašmenimis.

Tulumo uostamiestis padovanos Jums nuostabių Karibų pakrantės vaizdų, tai vienas gražiausių Meksikos kampelių. Galėsite išsimaudyti turkio mėlynumo Karibų jūros vandenyse prie senovės miesto. Vėliau Jūsų lauks pietūs meksikietiškoje rančoje.

Ek Balamas ir Rio Lagartos

Ek Balamas – archeologinė radimvietė, tik visai nesenai atverta turistams. Ši radimvietė pagarsėjo skulptūrinėmis figūromis iš “estuko” (taip vadinamo majų cemento). Nors archeologinės zonos plotas nėra labai didelis, tačiau čia yra vienas itin įspūdingas statinys – Akropolis – piramidė. Pakilus į jos viršūnę galima pasigrožėti kitais Ek Balamo statiniais.

Vėliau vyksite prie Meksikos įlankos pakrantės, kur sėdę į nedideles valtis plaukiosite po vieną gražiausių Jukatano draustinių. Plauksite tarp mangrų sąžalynų, stebėsite čia gyvenančius paukščius, krokodilus, galybę flamingų, sužinosite, kas toks vadinamas “kardauodegiu”.

Po malonaus pasiplaukiojimo Jūsų lauks natūralios SPA procedūros gamtoje. Visų pirma pamirksite druskinguose rožinės spalvos ežerų vandenyse, po to kūną išsitepsite baltu mineraliniu moliu, kuris Jūsų odai suteiks minkštumo ir stangrumo, vėliau laukia maudynės Meksikos įlankos vandenyse. Po ekskursijos – skanūs pietūs.

Ušmalis ir Merida

Jūs aplankysite didžiausią Jukatano pusiasalyje atrastą senovės majų miestą. Jis buvo įkurtas apie 700 metų pr. Kr. Čia stovi įspūdingi senosios civilizacijos statiniai: Valdytojo rūmų griuvėsiai, Burtininko piramidė, moterų vienuolynas, “Vėžlių namas”, “Balandinė”. Miesto didybė pritrenkia savo įspūdingumu, tad ne veltui Ušmalis 1996 m. buvo paskelbtas UNESCO saugomu pasaulinio paveldo objektu.

Pietų metu turėsite laisvo laiko, kurį galėsite praleisti savo nuožiūra. Pietūs į ekskursijos kainą neįskaičiuoti.

Po pietų vyksite į Jukatano valstijos sostinę – kolonijinį Meridos miestą. Jis taip pat vadinamas “baltuoju miestu”. Šį miestą senos majų gyvenvietės vietoje pastatė konkistadoras Fransiskas de Montecho. Šiandien Merida džiugina akis nepaprastai gražia kolonijine architektūra. Ekskursijos metu važiuosite Montecho prospektu pro įspūdingus namus ir skulptūrinius paminklus, pasivaikščiosite pagrindinėje miesto aikštėje, kur stovi senovinė miesto katedra bei Vyriausybės rūmai.

“Selvatica”

Šią išvyką primygtinai rekomenduojame trokštantiems įspūdingų nuotykių! Skriesite virš džiunglių nuo medžio prie medžio lyg Tarzanai. Po to pasivažinėsite bagiais ir išsimaudysite senote – karstiniame ežerėlyje. Po aktyvaus pusdienio Jūsų lauks lengvi pietūs ir video reportažas apie Jūsų patirtus nuotykius.

Meksiko miestas

Nepraleiskite progos apsilankyti Meksikos sostinėje – tikrame kontrastų mieste. Pamatysite seniausią Lotynų Amerikoje katedrą, garsiąsias Diego Riveros freskas. Taip pat važiuosite Meksiko „Eliziejaus laukais“ – Reformos prospektu. Diego Riveros – Meksikos XX a. meniniko – freskose vaizduojami svarbūs Meksikos istorijos momentai, ryškios asmenybės bei vietiniai gyventojai. Menininkas sukilėlis, kuris svajojo, kad jo kūryba būtų suprasta paprastų žmonių, vaizdavo žemę dirbančius ūkininkus, žmones tautiniais kostiumais ir panašias scenas. Gyvenant Paryžiuje Riveros kūrybai daug įtakos darė postmodernistinis ir kubistinis stiliai, tačiau ikikolumbinę savo šalies praeitį jis įamžindavo savais metodais: derindamas klasicizmo elementus, pasitelkdamas meninį supaprastinimą, ryškias iššaukiančias spalvas. Actekų legenda pasakoja, kad būtent Teotiukano mieste atsirado visi amatai, išmintis, žinios, dievai ir tikėjimas. Miestą kertančio „Mirusiųjų kelio“ pabaigoje, iš šiaurinės pusės, stovi Mėnulio piramidė. Pamatysite senovės dvarų, piramidžių ir šventyklų liekanas, pakilsite į aukščiausią Meksikoje „Saulės piramidę“ (64 m), kad pasigrožėtumėte prieš akis atsiveriančiais „ateiviškais“ peizažais. Teotiukanas – miestas, kur „žmonės tampa dievais“.

Pasiplaukiojimas su jūriniais vėžliais

Aplankysite keletą laukinių senotų – šventų majų ežerų, telkšančių žalių džiunglių apsupty. Vėliau maudysitės žydruose Akumalio lagūnos vandenyse, gražiausioje Meksikos rivjeroje. Būtent čia turėsite galimybę paplaukioti su jūriniais vėžliais.

"Coco Bongo" diskoteka

Tai geriausia diskoteka visoje Meksikoje, o gal net ir visoje Lotynų Amerikoje. Čia Jūsų laukia puikūs šou pasirodymai, profesionalūs akrobatai, garsių pop žvaigždžių antrininkai, geriausi Kankuno didžėjai, baras su vietiniais gėrimais. Mes Jums siūlome VIP staliukus su geriausiu vaizdu į sceną. Pradžia – 23 val. O linksmybės tęsiasi ligi ryto.

Kapitonas Hukas

Karibų jūroje kažkada karaliavo piratų laivai. Legendos apie paslėptus lobius ir akiplėšiškus piratų išpuolius gajos ir šiandien. Vieną tokių piratiškų dramų su kovomis ir patrankų šūviais galite išvysti savo akimis. Na, o atokvėpio akimirką tiesiog denyje galėsite paskanauti Karibų jūros omarų.

Laivas išplauks apie 19 val., o linksmybės jame truks 3 valandas. Pervežimai ir uosto mokestis apmokami atskirai. Už papildomą mokestį – renginio laive fotografijos.

Turas po parduotuves

Jums siūlome apsipirkimą viename garsiausių kurortų pasaulyje. Juvelyriniai dirbiniai iš aukso ir sidabro, tekilos parduotuvė, kurioje susipažinsite su šio gėrimo gamybos procesu, suvenyrų parduotuvės...

Taip pat apsilankysite prekybos centre “La Isla”, kuriame prekiaujama garsių prekinių ženklų produkcija.

Už papildomą mokestį pasiūlysime pietus restorane su nepakartojamu vaizdu į Ničuptės lagūną. Grįždami stabtelsime gražiausiame miesto paplūdimyje - “Playa Delfines”.

Temaskalis

Tai unikali galimybė iš arčiau susipažinti su Meksikos tradicijomis. “Karštųjų akmenų name” atliksite apsivalymo ritualą, kuriam vadovaus indėnų šamanas. Indėnai šį pirties ritualą laiko sveikatos ir dvasinės harmonijos šaltiniu. Įkaitinti vulkaninės kilmės akmenys, egzotiškų augalų aromatai ir 4 apsiplovimo etapai padės atsipalaiduoti ir atgauti jėgas. Taip pat Jums pasiūlys veido kaukę iš gydomojo molio. Vėliau galėsite atsikvėpti hamake, paragauti tropinių vaisių ir tradicinio maisto.

Žvejyba

Plauksite į pačias žuvingiausias Karibų jūros vietas žvejybine jachta. Kelionės metu Jus lydės patyrę jūreiviai. Po žvejybos galėsite paragauti savo laimikio. Vietinis šefas paruoš žuvį pagal tradicinius karibietiškus receptus.

Rojaus sala

Greitaeigiu kateriu leisitės į kelionę po Karibų jūrą. Sustojimo prie koralinio rifo metu galėsite panardyti ir pasigrožėti povandeniniu pasauliu. Mūsų tikslas – mažytė Kontoi sala, kyšanti Karibų jūros ir Meksikos įlankos susitikimo vietoje. Šioje nedidukėje saloje gyvena apie 140 rūšių paukščių.

Po poilsio balto smėlio paplūdimyje bei maudynių lagūnoje Jūsų lauks pietūs paplūdimyje – ant grotelių kepta žuvis. Po pietų plauksite į legendomis apipintą Moterų salą (Isla Mujeres).

Pasiplaukiojimas su delfinais

Pasiplaukiojimas kartu su delfinais privers pasijusti vaiku, niekada nenustojančiu žavėtis šio pasaulio stebuklais. Delfinai – unikalios žuvys – aktyvios, protingos ir smalsios. Bendravimas su šiais gyvūnais privers pamiršti negatyvias emocijas, stresą, nuovargį ir apdovanos nepakartojamais įspūdžiais. Su delfinais susipažinsite viename geriausių pasaulio delfinariumų.

“Xplor” parkas

Tai nuotykių parkas natūralios gamtos apsupty. Čia galima praskrieti virš medžių viršūnių vienu iš 14 lynų kelių, pasivažinėti visureigiu-amfibija džiunglėmis, plaukti požeminе upe grožintis stalagmitais ir stalaktitais, leistis į kelionę plaustu.

Pietų metu – švediškas stalas, ant kurio netrūks šviežių vaisių sulčių ir kokteilių.

Parkas pasižymi itin aukštu saugumo lygiu.

“Xel-Ha” parkas

Tai natūralus vandens pramogų parkas, įsikūręs ekologiniame Jukatano pusiasalio draustinyje. Tai ideali vieta vandens pramogų gerbėjams, kur galima praleisti visą dieną užsiimant paviršiniu ar giluminiu nardymu, povandeniniu vaikščiojimu (“Sea Trek”). “Xel-Ha” parke Jūs galėsite paplaukioti su delfinais, atlikti šuolius į vandenį nuo uolų, tyrinėti senotus ir požemines upes arba tiesiog pasivažinėti dviračiais.

Po aktyvių pramogų atsikvėpti galima gulinėjant hamake arba lėtai plaukiant upe ant pripučiamo rato.

Parke galima gauti visą reikiamą įrangą: lastus, akvalangus, rankšluosčius. Ekskursijos metu galėsite neribotai mėgautis parko barų ir restoranų paslaugomis.

Moterų sala (Isla Mujeres)

1 variantas. Moterų sala unlimited (dieninis turas)

Atvykę į privačią prieplauką papusryčiausite (kontinentiniai pusryčiai: aromatinė kava, sultys, sausainiai, jogurtas, vaisiai) ir keliausite prie rifo. Pakeliui galėsite pasigrožėti Karibų jūroje skendinčios rytinės saulės šviesa. Vėliau lydimi nardymo profesionalo galėsite patyrinėti nuostabaus grožio ir paslapčių kupiną povandeninį pasaulį. Paskui galėsite pailsėti geriausiame Moterų salos paplūdimyje Playa Norte ir pasivaikščioti po salos gatveles, kupinas suvenyrų krautuvėlių. Išeikvotą energiją susigrąžinsite vietiniame paplūdimio klube, kur Jums bus patiekti pasirinkti pietūs ir gėrimai. Ekskursija tęsis pietinėje salos dalyje, kur Jūs pamatysite Iščelės – majų Mėnulio deivės – skulptūrų sodą, šventyklos liekanas bei gražų uostą. Keliaujant atgal į Kankuną Jus lydės užvedanti muzika, šokiai ir tekilos vakarėlis. 

Būsite aprūpinti nardymui būtina įranga.

2 variantas. Moterų sala: saulėlydis (vakarinis turas)

Tai puikiausias būdas pasimėgauti saulėlydžiu Moterų saloje. Iš privataus uosto dviaukščiu katamaranu su patogiomis sofomis ir atviru baru keliausite į Moterų salos pakrantę. Saulėlydžiu mėgausitės Playa Norte – geriausiame salos paplūdimyje. Po saulėlydžio Jūsų laukia pasiplaukiojimas po Isla Mujeres įlanką.

Ekskursijos metu Jums bus pasiūlyta gėrimų ir užkandžių.

Majų pasaulis (2 dienos, 1 naktis)

Kankunas – Čičen Ica ir Ik Kilio senotas (200 km) – Merida (135 km) – kakavos muziejus – Ušmalis (23 km) – Hacienda Ochil (35 km) – Kankunas / Rivera (350 / 400 km). Šis maršrutas supažindins Jus su seniausiais majų miestais – Čičen Ica ir Ušmaliu, Jukatano sostine – Meridu. Šis miestas išsaugojo praeities kolonijinį žavesį ir nepakartojamą koloritą. Numatytas įstabaus grožio Ik Kilio senoto ir Hacienda Ochil lankymas, o restorane paragausite vietinių valgių. Apsilankysite kakavos plantacijose ir muziejuje, kur degustuosite kakavos gėrimus, paruoštus pagal tradicinius majų receptus, stebėsite majų šamano atliekamą ritualą.

Ekskursijos datos: 01 07, 01 14, 01 21, 01 28, 02 04, 02 11, 02 18, 02 25, 03 04, 03 11, 03 18, 03 25.
Kaina vienam asmeniui– 390 $.

Į kainą įskaičiuota:

 • programos metu vykdomi pervežimai (transporto priemonė – autobusas ar mikroautobusas – priklauso nuo žmonių skaičiaus / grupės dydžio);
 • programoje lankomų vietų įėjimo bilietai;
 • rusakalbio gido paslaugos;
 • Meride 4* viešbutyje apsistosime vienai nakčiai;
 • pusryčiai viešbutyje;
 • pietūs (gėrimai nėra įskaičiuoti).

Į kainą neįskaičiuota: arbatpinigiai gidui ir vairuotojui.

Rio Secreto

Rio Secreto – nepaprastai graži požeminė upė. Pajuskite naujų potyrių plaukiodami oloje su kabančiais stalaktitais ir stalagmitais. 2005 metais žemių savininkas aptiko duobę, kuri patraukė jo dėmesį. Duobė pasirodė labai gili, todėl savininkas nusprendė praplėsti įėjimą, tikėdamasis rasti senotą – įėjimą į požeminį gėlo vandens pasaulį. Netrukus jis suprato, kad rado šį tą daugiau – nepaprasto grožio požeminę upę, dėl kurios ši vieta dabar vadinama „paslaptingos upės“ vardu. Kviečiame Jus apsilankyti stebuklingame Rio Secreto, kur pasaulio istorija parašyta nežemiško grožio gamtos kalba. Panirsite į krištolo skaidrumo vandenį, ir Jūsų gyvenimas pasikeis.

Suteikiama visa būtina įranga: šalmas su žibintuvėliu, gelbėjimo liemenė, vandens kostiumas, vandens sportui skirta avalynė. Duodami rankšluosčiai ir skiriama saugojimo kamera, pietūs įskaičiuoti (alkoholiniai gėrimai nėra įskaičiuoti).

Maks. upės gylis – 2 metrai.
Mažiausias vaiko amžius – 4 metai.
Maks. žmogaus svoris – 120 kg.

Norint apsaugoti Jūsų turtą, olose draudžiama filmuoti ir fotografuoti. Upės teritorijos ribose dirba profesionalūs fotografai. Rio Secreto nerekomenduojamas asmenims, turintiems fizinių bei širdies problemų, sergantiems klaustrofobija, nėščiosioms, geriantiems vaistus ir apsvaigusiems nuo alkoholio žmonėms.

Prabangios jachtos

Įteikite sau dovaną ir pasiplaukiokite prabangia jachta Karibų jūroje. Siūlome jachtas kruizams, renginiams, romantiškam vakarui:

 • „Sunseeker“ (54 pėdų) — jachta su visais patogumais, gali pasiekti didelį greitį;
 • „Azimut“ (46 pėdų) — idealus pasirinkimas vestuvėms arba romantiškam vakarui;
 • „Sea Ray“ (53 pėdų) — išskirtinė unikalaus dizaino jachta, joje dera elegancija ir komfortas;
 • „Uniesse“ (45 pėdų) —jachta aktyviai šeimyniniam poilsiui, derinant kruizą, nardymą ir žvejybą.

Visose jachtose telpa iki 15 žmonių + įgula.

Plaukiojimas su bangininiais rykliais

Pasiruoškite nepamirštamų potyrių ir teigiamų emogijų bangai! Ryte Jūs keliaujate į Chuares uostą ir toliau kelionę iki bangininių ryklių buveinės tęsite greitaeigiu kateriu. Prižiūrimi profesionalo galėsite užsiimti nardymu ir stebėti ryklius. Vėliau keliausite į Moterų salą, kur galėsite pailsėti ir išsimaudyti. Ekskursijos metu Jums bus pasiūlyta gaiviųjų gėrimų ir užkandžių. Suteikiama visa nardymui būtina įranga. Dėmesio! Ekskursija vykdoma nuo gegužės 15 d. iki rugsėjo 15 d.

Koba Express

Jūs aplankysite majų civilizacijos miestą „Sakbe“, esantį baltųjų ir majų indėnų kelių sankirtoje. „Vandens paviršius, sudrumstas vėjo“ – taip verčiamas vietinių tautos pavadinimas. Koba – miestas-vaiduoklis, paliktas gyventojų vidury tankių džiunglių. Archeologinės teritorijos viduryje stovi Nohoch Mul piramidė, pats aukščiausias majų genties statinys Jukatano pusiasalyje. Viršūnių užkariautojams tai tikras atradimas – pakilimas į 42 metrų aukštį pakeri. Miesto simbolis – majų dievas – klajoklių globėjas, kuriam visi keliauninkai turi atnešti dovanų. Ekskursijos trunka pusdienį. Pasivažinėjimas dviračiu-karieta nėra įskaičiuotas.

Ek Balamas, senotai ir Čičen Ica Deluxe

Jūs pabuvosite archeologinėse teritorijose tarp gūdžių džiunglių – Ek Balam (verčiant iš majų kalbos tai reiškia „juodas jaguaras“), čia pamatysite paslaptingas „angelų“ skuptūras, kurios saugo „mirusiųjų karalystės“ įėjimą, primenantį gyvatės barškuolės burną. Vėliau Jūs išsimaudysite vaizdingoje senotoje, kur vanduo skaidrus it krištolas. Egzotiškų augalų apsuptyje ir skambant melodingoms laukinių paukščių dainoms. Pietūs įskaičiuoti (gėrimai už papildomą mokestį). Vėliau Jūs išsimaudysite vaizdingoje senotoje, kur vanduo skaidrus it krištolas. Egzotiškų augalų apsuptyje ir skambant melodingoms laukinių paukščių dainoms. Pietūs įskaičiuoti (gėrimai už papildomą mokestį). Vėliau Jūs pamatysite Septintąjį pasaulio stebuklą – vieną iš paskutiniųjų išnykusios majų civilizacijos miestų – žymųjį Čičen Ica miestą. Nedidelės grupės iki 16 žmonių.

Fotosesija „Karibai“ Kankune ir Riviera Maya

(Iš Kankuno ir Rivjera Maja)

Fotosesija paplūdimyje, priklausomai nuo viešbučio lokacijos (Kankunas, Playa del Carmen, Tulumas). 250–300 paprastų nuotraukų ir 50 retušuotų (visos nuotraukos įrašomos vietoje į turistų atmintuką. Retušuotos fotografijos atsiunčiamos per savaitę.)

Fotosesijos trukmė – 2 val.
Kaina – 470 $ (įskaitant agentūros komisinius).

Į kainą nėra įskaičiuota:

 • pervežimas nuo viešbučio iki fotosesijos vietos ir atgal (taksi arba mašina), vanduo;
 • mokesčiai už įėjimo bilietus į vietas, kur vyks fotosesija (parkai, senotai, archeologinės teritorijos), stilisto paslaugos.

“GemSPA”

“GemSPA” centras viešbutyje "Fiesta Americana Grand Coral Beach Cancun Resort&SPA" pasiūlys Jums prabangių procedūrų bei vandens terapiją, padėsiančią harmonizuoti viso kūno energiją. Na, o akmenų terapija su pusbrangiais akmenimis (taip pat ir su deimantais) padės atsipalaiduoti. Maloniai nuteiks ir unikalus "GemSPA" dizainas – itališkos mozaikos, medis ir juodas granitas. Padovanokite sau nepakartojamo poilsio akimirkas geriausiame Meksikos SPA viešbutyje.

Vilkite vėliavą į norimą vietą žemėlapyje
OK
Lankytojų patogumui, norint teikti asmeninę informaciją, įsiminti asmeninius pageidavimus ir svetainės nustatymus, mūsų svetainėje naudojami slapukai ir kitos panašios technologijos. Norėdami naudotis svetaine, turite patvirtinti savo sutikimą naudoti nurodytas technologijas. Išsamiau
Sutinku