Pervežimai

Pervežimai

Atvykimas

Atvykus į oro uostą Šri Lankoje, prašome eiti į atvykimo salę (esančią iš karto už valiutos keityklų, salės centre, kairėje nuo taksi stotelių), kur jus pasitiks priimančios įmonės Walkers Tours atstovas su TEZ TOUR ženklu.
Atstovas paprašys Jūsų duomenų, kurie bus reikalinti norint gauti pervežimo į oro uostą informaciją. Tuomet tstovas palydės iki Jūsų transporto, kuris nuveš Jus į viešbutį (pervežimai vykdomi be lydinčio asmens).

Jei dėl kokių nors priežasčių neradote atstovo, eikite prie Cinnamon Hotels stalelio, esančio kairėje salės pusėje, ir parodykite darbuotojams savo kelionės dokumentus. 
Atstovo Kolombo oro uoste telefono numeris: +94 76 484 2789 / rusakalbio ofiso darbuotojo telefono numeris: +94 761 554 537.

Individualūs pervežimai:

  • Susitikimas su vardine lentele (pagal pageidavimą) arba su TEZ TOUR / WALKERS TOURS ženklu
  • Galima užsisakyti VIP pervežimus: BMW, Mercedes-Benz ir visureigiais (pagal pageidavimą), pasitikimas su orchidėjų girliandomis, buteliuku šalto vandens ir šaltu rankšluosčiu (pagal pageidavimą).
    • Pervežimai Šri Lankoje vydomi automobiliais:

 
 
 
 
 
 
 
   

Vilkite vėliavą į norimą vietą žemėlapyje
OK
Lankytojų patogumui, norint teikti asmeninę informaciją, įsiminti asmeninius pageidavimus ir svetainės nustatymus, mūsų svetainėje naudojami slapukai ir kitos panašios technologijos. Norėdami naudotis svetaine, turite patvirtinti savo sutikimą naudoti nurodytas technologijas. Išsamiau
Sutinku